Saldus VIADA

kuka Reģ.: 19.05.2003

Braucot pagajushosvetdien no Liepajas atpakalj uiz Rigu tur iebraucu un biju patikami shokeets ka cena par 95 bendzhu bija 57 sanji !

Prikols veel taads ka turpat pashaa aplii 300m taalaak ir atveeries STATOIL un tur cena ir tapat kaa visur par Latviju statjikos 62.3 sanji.

Diez tai VIADA tur visulaiku tik traki zemas cenas ir ???

Kur vispaar veel Latvijaa var atrast taadu vietu kur blakus atrodas 2 civilzeetas DUS bet kuraas ir tik drausmiigi liela sena starpiiba bendzham ?!?

 
Shmit Reģ.: 08.02.2007
0 0 Atbildēt

Tas pats jautājums ir par Jēkabpili...tur atrodas gan Statoils gan Neste un cenas vienmēr atškirsa no citām vietām, ja Rīgā Nestē DD maksā 59,7 tad Jēkabpilī maksās 58,5 tā pat maksā arī 95E, itkā jau viens un tas pats kantoris,bet cenas atšķiras

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

aces izmazgaaji,KUR SALDUU VIADA?

STOP LETAk IR GAN.

Cenas Mazaikju benzjam.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un Liepaja tani pasja dienaa NESTE 98 61 santims/litra.

kopsh tur nav VIADA ,neesmu vairs pildijies. un tas rindas kas bija VIADAS laikos ar tur vairs nav noverotas.ako taa? ja jau TIK leeti?

Shmit Reģ.: 08.02.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu par benzīnu bet to ka Nestē DD ir viena no labākām esmu pārbaudījis pēc bargajiem saliem un to man ir teikuši daudzi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Shmit rakstīja: Tas pats jautājums ir par Jēkabpili...tur atrodas gan Statoils gan Neste un cenas vienmēr atškirsa no citām vietām, ja Rīgā Nestē DD maksā 59,7 tad Jēkabpilī maksās 58,5 tā pat maksā arī 95E, itkā jau viens un tas pats kantoris,bet cenas atšķiras

Arī Cēsu Neste cenas ir par kādu santīmu mazākas kā Rīgā.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Viadā nepildītos, pat ja par velti dotu... Garantēts degvielas sistēmas remonts.. Nezinu, kādu draņķi viņi gan benžai, gan DD gāž klāt, bet gadu pabraucot ar viadas degvielu kirdik bija gan audi 2,3 inžektoram, gan tranzīta augstspiediena sūknim, gan T-40 sūknim un arī zāģim - kovārnim..

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

saldus viadaa vai kaa vinju tagad sauc, respektiivi, kurzemes degvielas DUS cenas ir tik zemas taapeec, ka taa ir spirtota. pameeriet degvielas pateerinju,ielejot degvielu tur un peec tam nomeeriet ar statoil, neste, king vai citu normaalu degvielu. un visam rezultaats, kaa jau te mineeja, ir tehniskas probleemas. nekad tur nepildos, tas pats attiecas arii uz ALCO tankiem.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ne pa tēmu, bet kapēc pie tā tanka radardetektors ķērc kā psihs?!

tur kāds stacionārais radars uzlkts vai kā?

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

ko nozīmē spirtota degviela tas ir labi vai slikti?????????

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vecajam scirocco katrreiz braucot uz/no liepaajas gāzu pillu bāku tur ...

tagad ar TDI ir sanaacis tur kādreiz ar ieliet - nekaada vaina itkaa

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

opelis rakstīja: Viadā nepildītos, pat ja par velti dotu... Garantēts degvielas sistēmas remonts.. Nezinu, kādu draņķi viņi gan benžai, gan DD gāž klāt, bet gadu pabraucot ar viadas degvielu kirdik bija gan audi 2,3 inžektoram, gan tranzīta augstspiediena sūknim, gan T-40 sūknim un arī zāģim - kovārnim..

Kaut kāds neveiksminieks esi,laikam, man tā nav gadījies.

Tagad jau labi - ir gan statiks , gan neste mūsu sādžā, bet gadus piecus atpakaļ alternatīvas nebija. Zinu, ka netāls mans kaimiņš visiem saviem traķiem sūkņus remontēja. Zāģim degviela bāciņu saēda tā , ka pāri palika tikai plastmasas pļuriņa un meistars, kas zāģi remontēja, teica, ka es neesmu vienīgais , kam tā gadījies.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Vienreiz čoms piegāza VIadā benju...nemaz netika no DUSa laukuma ārā... noslāpa... laikam ūdens bija benjā vai kas. tas pats arī ar OVI (vecumniekos) auto sāka raustīties kā puņķis uz drātes. labi ka tālāk bija statoils, kur gāzi varēja iepūst, tad braucām ar gāzi...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Saldus Viadā strādā foršas meitenes. Kad es tur biju ielējis benzīnu un secinājis, ka nav līdzi ne naudas, ne kredītenes, šīs sadrūma tikai pavisam nedaudz. Bet uzreiz atplauka, kad apsolīju, ka pēc ~ 1 stundas Yonas atbrauks.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Runa ir par sia ALKO dus,kas tirgojās senāk zem VIADAS nosaukuma.Kāpēc,nezinu.Tagad STOP nosaukums.Personīgi bendžu tur neleju (bēdīga pieredze),dīzelim nav ne vainas,tikai ziemā zem-15 grādeļiem manāmi sabiezē.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Piebildīšu,ka kafija ir laba un lēta salīdzinājumā ar statoil.Vispār veikals labs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pez.dec 4 sanji uz litru tur tak var stavus bagats palikt!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti