Sedans vai universāls A6

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Varbūt kāds īsumā var pateikt, kādi mīnusi A9 universālim (tas pats Avants???) salīdzinājumā ar sedanu. It kā esmu dzirdējis par vīriem, kas grib universāļus pret sedaniem mainīt. A kāpēc??? Gribu A6 nopirkt ar 2 litru benzīnbīdeli, bet piedāvājumā pārsvarā universāļi

 
1 2 3
Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Accordiem superiiga fiicja bagaazjas nodaliijumam, ar pulti aiztaisi/attaisi grabazjnieku, prieks lietot !

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

A ko var cepties - sedans vai universāls? Katrs ņem, kas pašam patīk. Mašīnu taču nepērk priekš cita!

Man personīgi neviens universālis nepatīk labāk par sedanu (Allroad un tamlīdzīgie neskaitās, tos sedana izpildījumā nepiedāvā), tāpēc izvēlos sedanu un dažreiz pieciešu, ka nevar kādu mantu ērti iekraut.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Rīgas robežās visi veikali bez maksas preci piegādā uz mājām

e??? neva buut buuvmateriaalu piegaade taapat pa maksu, meebeles - arii, utt ... dafiga kas ir ar maksas piegaadi ok, vaargiem un vientuljiem sievieshiem toch pofig, universaalis vai sedans

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

audi bija viens no pirmajiem (ja ne pats pirmais) ar savu avant, kas saņēma fīčas (tb balvas ) par dizainu. avants ir skaistāks par sedanu.

bagāžnieka vāks mūžīgi būs netīrs, un logu tīrītāja lietošana ziemā patiesībā no ārpuses tikai parāda, cik patiesība autiņš netīrs. tipa viss logs ar cm biezu kārtu, un uz loga pusloks tīrs.

avantiem labums tāds - iesvied 3 ričukus aizmugurē (pat rati nav jāņem nost), un iesvied 2 purnus priekšā (nu vienam jābrauc ar diviem ričukiem) un mauc uz gaiziņu. sedanā saies viens ritenis.

A6 nekas tur negrab, ja nav made in lithuania.

nerunājot par to reizi (vai vairākas), kad jāatved no veikala... eee........ grilla kaste un piknika telts, un šašlika kilogrami, un alus, un vēl pieci lustēt gribētāji...

starp citu smuks paskaidrojums universāļa nepieciešamībai ir teitan:

www.youtube.com/...

rēcīgākais sākas ap 1 min 30 sek

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

rīgas robežās suni piegādā bez maksas

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

ar mopēdu ar var suni vadāt līdz - apmet cilpu ap kaklu un lai tusē

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Un kā ar siltumu avanta salonā aizmugurē sēdošajiem ziemas laikā? Vai nav tā, ka priekša cepas, bet aizmugure drebinās???

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Ar siltumu nav nekādu problēmu. Ja pečka strādā, tad visiem silti, bez starpības priekšā vai aizmugurē.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Secinaajums viens- katrs peerk auto peec savaam vajadziibaam! Man personiigi A4 Avanti patiik labaak par sedaniem

www.audiklubs.lv/...

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

bet A6/C4 sedans smukāks par Avant.jaunais A6 tikai Avant.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

arba rakstīja: Rīgas robežās visi veikali bez maksas preci piegādā uz mājām

e??? neva buut buuvmateriaalu piegaade taapat pa maksu, meebeles - arii, utt ... dafiga kas ir ar maksas piegaadi ok, vaargiem un vientuljiem sievieshiem toch pofig, universaalis vai sedans

S....., klients esi, es neesmu maksājis par piegāadi jau nez cik gadus, ledusskapi man ne tikai piegādāja, bet pat veco aizvāca.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

arba rakstīja: Rīgas robežās visi veikali bez maksas preci piegādā uz mājām

e??? neva buut buuvmateriaalu piegaade taapat pa maksu, meebeles - arii, utt ... dafiga kas ir ar maksas piegaadi ok, vaargiem un vientuljiem sievieshiem toch pofig, universaalis vai sedans

S....., klients esi, es neesmu maksājis par piegāadi jau nez cik gadus, ledusskapi man ne tikai piegādāja, bet pat veco aizvāca.

Jā, jā. Viss par velti)) Uz tantiņām jau nostrādā.

Iepriekš uzmet cenu, tad nu tas un tas ir par brīvu. Šoferim algu nevajag, degvielu arī nē. Ai, nu ko es te novirzos no tēmas.

Tā nu pēc visādu apstākļu sakritības sanāca, ka es paņēmu A6 C4 Avantu. Kaut gan pirms tam gribēju tikai C4 vai C5 sedanu. Tagad es esmu ar savu izvēli pilnībā apmierināts. Nav problēmas riteni iemest iekšā, šad un tad gadās kādu nelielu prikšmetu aizvest, tādu, kāds sedanā neietu iekšā. Vai, un ja kaut kur tā tālāk slēpot četratā sagribēsies aizbraukt, tad vispār labāku neko nevar vēlēties. Arī kasti uz jumta nebūs problēmas uzlikt - ir reliņi. Aizmugurē sēdošajiem vietas vienmēr pietiks. Aukstums arī aizmugurē netraucēs. Ziemā būs labi. Ir pārbaudīts. Nekas vairāk, salīdzinot ar sedanu, avantā negrab. Vienīgais, ja ved kaut ko grabošu, tad gan troksnis ir lielāks, nekā sedanā. Beigu beigās tā avanta forma arī nav nemaz tik nesmuka. Kurš vairāk patīk - sedans vai avants? To daudz kas ietekmē. Auto krāsa, diski, kopējais stāvoklis, vai ir nomazgāts, no kāda leņķa paskatās. Tāpēc vienreiz smukās liekās sedans, citreiz avants. Nu kaut kā tamlīdzīgi.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

arba rakstīja: Rīgas robežās visi veikali bez maksas preci piegādā uz mājām

e??? neva buut buuvmateriaalu piegaade taapat pa maksu, meebeles - arii, utt ... dafiga kas ir ar maksas piegaadi ok, vaargiem un vientuljiem sievieshiem toch pofig, universaalis vai sedans

S....., klients esi, es neesmu maksājis par piegāadi jau nez cik gadus, ledusskapi man ne tikai piegādāja, bet pat veco aizvāca.

Jā, jā. Viss par velti)) Uz tantiņām jau nostrādā.

Iepriekš uzmet cenu, tad nu tas un tas ir par brīvu. Šoferim algu nevajag, degvielu arī nē. Ai, nu ko es te novirzos no tēmas.

Tā nu pēc visādu apstākļu sakritības sanāca, ka es paņēmu A6 C4 Avantu. Kaut gan pirms tam gribēju tikai C4 vai C5 sedanu. Tagad es esmu ar savu izvēli pilnībā apmierināts. Nav problēmas riteni iemest iekšā, šad un tad gadās kādu nelielu prikšmetu aizvest, tādu, kāds sedanā neietu iekšā. Vai, un ja kaut kur tā tālāk slēpot četratā sagribēsies aizbraukt, tad vispār labāku neko nevar vēlēties. Arī kasti uz jumta nebūs problēmas uzlikt - ir reliņi. Aizmugurē sēdošajiem vietas vienmēr pietiks. Aukstums arī aizmugurē netraucēs. Ziemā būs labi. Ir pārbaudīts. Nekas vairāk, salīdzinot ar sedanu, avantā negrab. Vienīgais, ja ved kaut ko grabošu, tad gan troksnis ir lielāks, nekā sedanā. Beigu beigās tā avanta forma arī nav nemaz tik nesmuka. Kurš vairāk patīk - sedans vai avants? To daudz kas ietekmē. Auto krāsa, diski, kopējais stāvoklis, vai ir nomazgāts, no kāda leņķa paskatās. Tāpēc vienreiz smukās liekās sedans, citreiz avants. Nu kaut kā tamlīdzīgi.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

Ja kāds nepaspēja izlasīt, varu postu arī trešo reizi iemest

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

piekto, piekto

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Manā īpašumā, jau otrais pēc kārtas ar C4 Avant virsbūvi. Savu izvēli neesmu nožēlojis ne brīdi, tieši otrādi. Vajag ar suni uz dresūru, izstādi, vai ārsta - lūdzu. Pienākusi kārtējā brīvdiena - lūdzu laiva makšķeres telts u.c. un uz priekšu. Tieši izmantojot uzbūves pozitīvās īpatnības, man nav nepieciešams otrs auto. Bet kā zināms, tad vienam patīk māte, otram meita, bet trešam...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a es ta domaaju, ka vaacieshi un lettinji tikai merivas peerk lai vestu suni uz pastaigaam, izraadaas ka nee, peerk audjikus ar

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Viss skaidrs ar Tavu suni..

derfotohof.net/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Viss skaidrs ar Tavu suni..

derfotohof.net/...

Šis būs stipri precīzāk ( pret merivu un audaku šoferīšiem ):

www.temastauffer.com/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Suņu pārvadāšanai ir jāpērk Gonda!:

www.caninegallery.com/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Reku Gomiks ( Gomika kājas ) un viņa sunene!:

www.temastauffer.com/...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

A reku fana kaajas un vinja kustonis

i75.photobucket.com/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: A reku fana kaajas un vinja kustonis

i75.photobucket.com/...

Domā fanam tik sievišķīgi gurni?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti