Sedans vai universāls A6

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Varbūt kāds īsumā var pateikt, kādi mīnusi A9 universālim (tas pats Avants???) salīdzinājumā ar sedanu. It kā esmu dzirdējis par vīriem, kas grib universāļus pret sedaniem mainīt. A kāpēc??? Gribu A6 nopirkt ar 2 litru benzīnbīdeli, bet piedāvājumā pārsvarā universāļi

 
1 2 3
Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Viens šāds šļircētmēģinātājs nopelnīja gaisenes lādiņu pakaļā un vairs nav redzēts. Arī saimniekam tika izskaidrota atbildība par suņa uzvedību.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja:

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Viens šāds šļircētmēģinātājs nopelnīja gaisenes lādiņu pakaļā un vairs nav redzēts. Arī saimniekam tika izskaidrota atbildība par suņa uzvedību.

Pūdeļiem un visādiem kokeriem tā gaisa lode varētu sākt pakaļu spiest, bet ne manējam "bumbulītim"! Un es jau nu arī ar plikām rokām neesmu ņemams.

2)TU ZINI, MUĻĶI, KAS DRAUD PAR GAISA PISTOLES IZMANTOŠANU PRET DZĪVU RADĪBU ( WHATEVER SUNS VAI CILVĒKS ) ? Tā ka padomā gan par to, ko runā, gan to ko dari!

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Par muļķi būsi nedaudz sev saglaimojis. Ir tāds teiciens "..ja tu strīdies ar muļķi, tad viņš visdrīzāk dara to pašu". Neba nu tev man stāstīt par normatīvajiem aktiem. Atpūties un nomierinies, agresīvais tipiņ.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Par muļķi būsi nedaudz sev saglaimojis. Ir tāds teiciens "..ja tu strīdies ar muļķi, tad viņš visdrīzāk dara to pašu". Neba nu tev man stāstīt par normatīvajiem aktiem. Atpūties un nomierinies, agresīvais tipiņ.

Ej rakt, muļļa!

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Jau piegriezies! Bērnudārzs gatavais!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nafigators rakstīja:

Roneens rakstīja:

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Viens šāds šļircētmēģinātājs nopelnīja gaisenes lādiņu pakaļā un vairs nav redzēts. Arī saimniekam tika izskaidrota atbildība par suņa uzvedību.

Pūdeļiem un visādiem kokeriem tā gaisa lode varētu sākt pakaļu spiest, bet ne manējam "bumbulītim"! Un es jau nu arī ar plikām rokām neesmu ņemams.

2)TU ZINI, MUĻĶI, KAS DRAUD PAR GAISA PISTOLES IZMANTOŠANU PRET DZĪVU RADĪBU ( WHATEVER SUNS VAI CILVĒKS ) ? Tā ka padomā gan par to, ko runā, gan to ko dari!

Nekas nedraud. Nedraud arī ja pielieto nazi, gāzes vai kaujas pistoli. Pašaizsardzība tāteikt.

PAŠAIZSARDZĪBAI NEVIS ATRIEBĪBAI!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Mīž un mīzīs, fig tu viņus izkontrolēsi kamēr rati stāvēs publiskā teritorijā ( es tā globāli ).

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: es atkal lokāli...

riteņus nesargāju, bet arī apkārtējo māju suņu īpašnieki necūkojas...

Ja es savu bumbulīti 3 sutkas nevestu ārā un tad pievestu pie kaimiņa šlosera ratiem nokārtoties pēc pilnas programmas, diezin vai nu tu teiktu, ka MĒS CŪKOJAMIES!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Nu sveiki, Seksuāli Transmisīvais S! Arī šeit tu esi biksēs kluci pielicis Cik pamperus pa dienu nomaini?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

nafigators rakstīja:

exif rakstīja: A ko domaa, suns taadaa merivaa pat iekshaa neseestos Vajag audaku

Mans ne merivā sēstos, ne audakā! Paceļ kāju un atšļircē tādus šrotus un vēl kluci ļitakos ieliek!

Nu sveiki, Seksuāli Transmisīvais S! Arī šeit tu esi biksēs kluci pielicis Cik pamperus pa dienu nomaini?

eu vecit, šeit ir iauto nevis calis.lv IDIOT!!!

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

smonG rakstīja: es atkal lokāli...

riteņus nesargāju, bet arī apkārtējo māju suņu īpašnieki necūkojas...

Ja es savu bumbulīti 3 sutkas nevestu ārā un tad pievestu pie kaimiņa šlosera ratiem nokārtoties pēc pilnas programmas, diezin vai nu tu teiktu, ka MĒS CŪKOJAMIES!

un vēl runā par nežēlīgu attieksmi pret dzīvniekiem. tas tieši ir totālais sadisms pret dzīviekiem - izlaist suni ārā tikai tad, kad viņam jau pa acīm spiežas ārā. pa sabiedriskām vietām suns jāved saitē, tad arī pats var parūpēties, lai neapķēza cita īpašumus. tāpat visiem suņu mīļiem vajadzētu savākt sūdus aiz tiem krančiem... un vispār, nefig turēt dzīvu radību mājās, ja nespēj viņam viņam brīvību tādā apjomā, kā tas viņam nepieciešams.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai Jūs cienītais(-ā) pie pilna prāta maz esat? Zinat, kas ir humors un humorizjūta? Latviešu valodas gramatika Jums ir nu pavisam pavisam šveša lieta tā izskatās! Un beigu beigās man liekas, ka Jūs esat vortālu sajaucis(-usi)!

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

atsienies no manas gramatikas, tai nav ne vainas. te nav pareizrakstības konkurss, tādēļ atslābsti.

varbūt patiešām neko nezinu par tavu izcilo humora izjūtu, bet tas nemainīs manu viedokli par suņu turēšanu dzīvokļos. tas ir slimi.

jā, un ne jau es te sāku mest iekšā suņu bildes kas attiecas uz sedaniem/avantiem, izvēlējos sedanu, jo patīk, ka bagāža nodalīta no salona. kravas pārvadājumiem izmantoju ko citu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Vai Jūs cienītais(-ā) pie pilna prāta maz esat? Zinat, kas ir humors un humorizjūta? Latviešu valodas gramatika Jums ir nu pavisam pavisam šveša lieta tā izskatās! Un beigu beigās man liekas, ka Jūs esat vortālu sajaucis(-usi)!

Pirms kritizē citus par gramatiku, sākumā pārlasi paša rakstīto! Ātri lasot, atradu trīs kļūdas! Dažas pateikšu priekšā - trešajā teikumā vārds "sveša" jāraksta ar vienu "š" nevis diviem. Šajā pašā teikumā (beigās) iztrūkst arī kāda pieturzīme.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja: Vai Jūs cienītais(-ā) pie pilna prāta maz esat? Zinat, kas ir humors un humorizjūta? Latviešu valodas gramatika Jums ir nu pavisam pavisam šveša lieta tā izskatās! Un beigu beigās man liekas, ka Jūs esat vortālu sajaucis(-usi)!

Pirms kritizē citus par gramatiku, sākumā pārlasi paša rakstīto! Ātri lasot, atradu trīs kļūdas! Dažas pateikšu priekšā - trešajā teikumā vārds "sveša" jāraksta ar vienu "š" nevis diviem. Šajā pašā teikumā (beigās) iztrūkst arī kāda pieturzīme.

Klau, tu, divu aukstāko izglītību superpuka....ej uz tirgu un tur vistai pi.s smadzenes, gramatikas speciālists hrenovs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dex! Neesi tik uzbudināts!

Vienkārši uzskatu, ja otram aizrāda par gramatiku, tad paša gramatikai ir jābūt nevainojamai.Es, piemēram, nevienam neaizrādu par kļūdām (šis ir ārkārtējs gadījums un ar preventīvu mērķi), jo labo saprotu, ka komentāri tiek rakstīti steigā, bieži arī nepārlasot to, kas ir uzrakstīts. Galu galā galvenais jau ir rakstīt tā, lai pārējie saprot, kas uzrakstīts.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Man tagad ir pašam savs viedoklis Avantu negribu, sedans tomēr ir sedans

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti