Krēslu tīrišana

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds var ieteikt kādu airosoliņu vai ko tamlīdzīgu ,lai iztīrītu traipus no drēbes salona krēsla

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

njem vien mazgaajamo piljesosu un vnk pa virsu uzlaid ar tankaa iepeerkamo kjiimiju... un nav obligaati pirkt pashu daargaako ar birstiiteem utt (tjip turtle wax) ...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

KINDZULI

Tapēc jau es te apvaicājos , jo "labu par lielu naudu" jau netrūkst , ja var tad ludzu kadu nosaukumu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: KINDZULI

Tapēc jau es te apvaicājos , jo "labu par lielu naudu" jau netrūkst , ja var tad ludzu kadu nosaukumu

nju ja vajag ko zbeciaalu: duj uz latakko (pirelli paarstaavji) vai nu nometnju ielaa vai matiisa un skaties salona tiiriishanai... jamie arii Comma produkciju izplata i ja ir piljesoss laps tad vari paniekoties ar kaukaadiem paklaaju tiitaamiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja regulāri nevar saturēt tad iepērc pamperus vai lētos pārklājus maximā

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Var arī izmantot jebkuras paklāju tīrāmās putas.

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

'vecie' iauto lietotāji atcerēsies jautro topiku par sēdekļu tīrīšanu pāris gadus atpakaļ. Kaut kas tur bija par pleķiem uz sēdekļiem un mazgāšanu.

Bet tā šis topiks ieskaitāms grupā no sērijas 'Kur nopirkt baltmaizi'

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: 'vecie' iauto lietotāji atcerēsies jautro topiku par sēdekļu tīrīšanu pāris gadus atpakaļ. Kaut kas tur bija par pleķiem uz sēdekļiem un mazgāšanu.

Bet tā šis topiks ieskaitāms grupā no sērijas 'Kur nopirkt baltmaizi'

Ja nemaldos, tad toreiz par šo tematu informāciju vāca slavenais Dainis.

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

deksters rakstīja: 'vecie' iauto lietotāji atcerēsies jautro topiku par sēdekļu tīrīšanu pāris gadus atpakaļ. Kaut kas tur bija par pleķiem uz sēdekļiem un mazgāšanu.

Bet tā šis topiks ieskaitāms grupā no sērijas 'Kur nopirkt baltmaizi'

Ja nemaldos, tad toreiz par šo tematu informāciju vāca slavenais Dainis.

jā, tas pats bija, Dainis06 Bij tur topiki par griestu atlīmēšanos, lieto disku pulēšanu un visko tādu....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Dekster .

Te jau vairums topiki ir par ...kur nopirkt baltmaizi......

Nu bet redz ir cilvēki kam intresē ............

Domā pats nezinu ,noliec nemazāk kā 50 LS un tev veks "ķīmisko"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 rudens......

normaali buutu aiziet uz veikalu un paprasiit paardeveejam liidzekli traipu tiiriisanai....katraa bodee sava prece, un ja Tev ko Deksters ieteiks no maarupes vieteejaa autoveikala sortimenta, tad visticamaak, ka taa miesta točkaa, kura ir vistuvaak Tev , taada nebuus....

katram audumam un katram plekjim ir gandriiz vai sava kjiimija..kaa to lai mees zinaam

Eljainus traipus ljoti labi iztiira parastais feirii ja kas...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

OZZ

Nu man intresē ,tiri" nonēsātām" nogrābstītām vietām ,tātad cilvēka pirkstiņi, pats cilvis ..., specifiski pleķi nav

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: OZZ

Nu man intresē ,tiri" nonēsātām" nogrābstītām vietām ,tātad cilvēka pirkstiņi, pats cilvis ..., specifiski pleķi nav

Nu bļā, nu ieej veikalā un nopērc. Tev ko, kāds te klāt nesīs?? Ja gribi parunāties, ej uz NSNF.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Dekster .

Te jau vairums topiki ir par ...kur nopirkt baltmaizi......

Nu bet redz ir cilvēki kam intresē ............

Domā pats nezinu ,noliec nemazāk kā 50 LS un tev veks "ķīmisko"

tu zini, rezultaats 90% gadiijumu iesuukaa ja pats to dari. labak tieshaam noziedod tas 40 ls uz kjiimisko vienreiz, un salons buus kaa jauns ilgu laiku. tas amatieru putas un tiritaji ir diezgan suudiigi. piekam lai labi iztiritu visu, tie sedeklji ir janjem aaraa, peectam jaazhaaveee. da nu, ka es tev saku delj tiem 40ls veselu dienu noziedot nav jeega, jo rezultats tevi visticamaak neapmierinaas.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Es reiz nopirku pa 2,5 lielu baloniņu visu iztīrija, kaut kāds parasto mīksto mēbeļu tīrāmais!!! Dārgu nevajag lētie arī labi tīra, ja dara, kā pēc instrukcijas!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

SHEAR

Nu ir gadījies šur tur to santimu milejot iebraukt ...

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: <

tu zini, rezultaats 90% gadiijumu iesuukaa ja pats to dari. labak tieshaam noziedod tas 40 ls uz kjiimisko vienreiz, un salons buus kaa jauns ilgu laiku. tas amatieru putas un tiritaji ir diezgan suudiigi. piekam lai labi iztiritu visu, tie sedeklji ir janjem aaraa, peectam jaazhaaveee. da nu, ka es tev saku delj tiem 40ls veselu dienu noziedot nav jeega, jo rezultats tevi visticamaak neapmierinaas.

Tā ir taisnība.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Es savam auto lietoju krēslu pārvalkus, tāpēc man kaut kādu putu līdzekļu pirkšana atkrīt. Taču, ja man tādi būtu vajadzīgi, ietu pa taisno uz kādu tankštelli un palasītu, kas baloniņiem uz etiķetēm rakstīts. Tad izlasīto salīdzinātu ar savu situāciju un attiecīgo mantu pirktu. Prasīt šeit, kurš līdzeklis ir vislabākais, ir lieka vēdera vēdināšana.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

shearer rakstīja:

tu zini, rezultaats 90% gadiijumu iesuukaa ja pats to dari. ..... tas amatieru putas un tiritaji ir diezgan suudiigi. piekam lai labi iztiritu visu, tie sedeklji ir janjem aaraa, peectam jaazhaaveee. ....

un tad vēl liela iespēja, ka paliks pleķains.... vienā vietā vairāk, tur tīrāks un otrādi...

jaa un veel liela iespeeja ka sachakarees audumu. piemeram es vienreiz gribeju iztirit vienu plekji uz grieztiem mitsukam, nezinu no kada auduma tie griezti, bet nu pectam tur chista palika tads pretiks plekjis, piekam tas mesls man vinju saaeda laikiam, nu ne ta saeeda, bet griezti tanii vienaa mainiija savu konsistenci taka labak braukt uz kjimisko un nevajag eksperimentus veikt, var sudigi sanaakt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti