egr

bralitis Reģ.: 09.02.2006

Kur vēl var nopirkt egr vārstu priekš dīzeļastras izņemot opel dīlerus ?

 
Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Atslēdz to EGR nafg.. Ja nav kautkāds ultramodernais dīzelis kļūs tikai labāk.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kurš no kantoriem nodiagnosticēja, ka jāmaina?

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Tiklīdz tas ir Opelis ar elektronisko dīzeļdegvielas iesmidzināšanu, tā EGR vārsta nefunkcionēšana būtiski samazina motora jaudu, ko veic ECU, lai nepiesārņotu vidi. Opeļiem tas ir sākot kaukur no 97. gada, gan 1,7, gan 2,0 dīzeļiem. Ja tas būtu benzīnnieks, tad vēl var veikt kādus blēdīgus pasākumus Ja tas ir 2,0 dīzelis, tad vēl varu palīdzēt ar pāris paņēmieniem, pirms tērēt lielo piķi Cik zinu, tad vispār tos ražo tikai GM

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta ka diezgan būtsko ir samazinājusies jauda. Man ir 2.0 dīzelis dti . Kas notiks ja atslēgs ?

ingus_v rakstīja: Tiklīdz tas ir Opelis ar elektronisko dīzeļdegvielas iesmidzināšanu, tā EGR vārsta nefunkcionēšana būtiski samazina motora jaudu, ko veic ECU, lai nepiesārņotu vidi. Opeļiem tas ir sākot kaukur no 97. gada, gan 1,7, gan 2,0 dīzeļiem. Ja tas būtu benzīnnieks, tad vēl var veikt kādus blēdīgus pasākumus Ja tas ir 2,0 dīzelis, tad vēl varu palīdzēt ar pāris paņēmieniem, pirms tērēt lielo piķi Cik zinu, tad vispār tos ražo tikai GM

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Hansa auto.

Kaut gan jau pēc skata var redzēt ka tur kaut kas nav kārtībā, bliež pa malām ārā . Mēģināju pāris reizes tīrīt, bet neko īsti nedeva.

Uggga rakstīja: Kurš no kantoriem nodiagnosticēja, ka jāmaina?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Hansa auto.

Kaut gan jau pēc skata var redzēt ka tur kaut kas nav kārtībā, bliež pa malām ārā . Mēģināju pāris reizes tīrīt, bet neko īsti nedeva.

Uggga rakstīja: Kurš no kantoriem nodiagnosticēja, ka jāmaina?

Ja tiešām var redzēt, ka jāmaina, tad neko ieteikt nevarēšu. Citādi ir pieredze ar HA, ka uz dullo nomainīja, bet rezultāta nav, tikai naudu paņēma.

ingus_v Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

ar 2,0 DTI diagnostiku pagaidām problēmu nav bijis. Vienīgi patālu - Tukumā strādāju. Noteikšu precīzu vainu vai arī naudu neņemšu Kā jau teicu, tur ir variants, ka var izlīdzēties, ka liela nauda nav jāiegulda, bet var arī nepaveikties. Ja kas - ingusv25@inbox.lv

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Ar hansa auto pieredze ir

c]Uggga rakstīja:

bralitis rakstīja: Hansa auto.

Kaut gan jau pēc skata var redzēt ka tur kaut kas nav kārtībā, bliež pa malām ārā . Mēģināju pāris reizes tīrīt, bet neko īsti nedeva.

Uggga rakstīja: Kurš no kantoriem nodiagnosticēja, ka jāmaina?

Ja tiešām var redzēt, ka jāmaina, tad neko ieteikt nevarēšu. Citādi ir pieredze ar HA, ka uz dullo nomainīja, bet rezultāta nav, tikai naudu paņēma.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Ar hansa auto pieredze ir

c]Uggga rakstīja:

bralitis rakstīja: Hansa auto.

Kaut gan jau pēc skata var redzēt ka tur kaut kas nav kārtībā, bliež pa malām ārā . Mēģināju pāris reizes tīrīt, bet neko īsti nedeva.

Uggga rakstīja: Kurš no kantoriem nodiagnosticēja, ka jāmaina?

Ja tiešām var redzēt, ka jāmaina, tad neko ieteikt nevarēšu. Citādi ir pieredze ar HA, ka uz dullo nomainīja, bet rezultāta nav, tikai naudu paņēma.

Es nezinu kā ir ar opeļiem, bet 1.9TDI dzinējiem iesaka to EGR atslēgt. Es to izdarīju un nu jau kādus 15k km esmu nobraucis. Tur vienkārši atvieno vakuuma trubiņu un iesprauž gultņa lodīti, lai netīrumi nesaiet iekšā. Vari vwmotion.lv pameklēt, tur ir infa. Bet nezinu, cik tas veselīgi opelim.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: Es nezinu kā ir ar opeļiem, bet 1.9TDI dzinējiem iesaka to EGR atslēgt. Es to izdarīju un nu jau kādus 15k km esmu nobraucis. Tur vienkārši atvieno vakuuma trubiņu un iesprauž gultņa lodīti, lai netīrumi nesaiet iekšā. Vari vwmotion.lv pameklēt, tur ir infa. Bet nezinu, cik tas veselīgi opelim.

Tas pats tika izdarīts Ford Mondeo 2002gada 2.0 TDCi, dēļ plaisas caurulē no intercoolera uz EGR, kas pie apgriezieneim vrs 2000rpm rāva iekšā/ārā gaisu un EGR vārsts nesaprata ko darīt (rezultātā auto raustījās). Tika nobraukts 1tkm kamēr atnāca caurule un varēja to nomainīt - secinājumi:

1. zūd jauda un praktiski nav paātrinājuma

2. nekas negļuko un auto iet slideni

3. dzinējs vadības bloks nerast nekadas kludas

4. degvielas paterins aptuveni tads pats

Pēc caurues nomainas un EGR pieslesanas atpakalj tada sajuta ir pielikts veel viens dzineejs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti