Vai CP var nepiemērot tiesibu atņemšanu?

goldmanns Reģ.: 01.07.2004
 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja:

Master_D rakstīja: un šeit rx65 sāk atmaksāties!

Vai ne, vwfan?

RX65 nelīdzēja, ar videoradaru no muguras iešāva Iepīkstējās bet bija jau par vēlu...

Kaut kas te nav īsti kārtībā.

Videoradaru taču viņš dzird pa kilometru! Arī no aizmugures, no sāniem, aiz tilta, aiz stūra utt.

Un tak spoguļos tak ar vajag kādreiz skatīties, ja jau no aizmugures paņēma.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Braucot pa LV ceļiem garos gabalus [virs 200km] vidējais ātrums samērā konstanti turās ap 80kmh un tas īpaši nemainās no tā vai pa šoseju brauc uz 100 vai 110, jo to ietekmē apdzivotās vietas un kopējā satiksmes intensitāte.

Ko nozīmē pacelt vidējo ātrumu uz 95kmh tika izprovēts Polijā - taisnie gabali 140-160, apdzivotās vietās - ātrums atkaribā no to lieluma. Galarezultātā tika izdarit secinājums, ka tāda ārprāta dzīšana nav tā vērta, jo uz 800km tika ietaupīta ~1h, bet adrenalīns saķerts visam nākošajam gadam.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja: Stāsts sekojošs: paņēma mani ar +54km/h 'apdzīvotā vietā' kas ir ciemats ar 3-4 mājām lauka vidū. Formāli protams vainīgs, nepamanīju viegli krūmos ieaugušo zīmi. Par šādu numuru paredzēts naudas sods + tiesības nost uz 3 mēn. Vai CP vispār šai gad. var nepiemērot tiesību atņemšanu?

Redz, pie kā noved tautā izplatītais pofigisms - braukt ar 100-110 km/h un uzskatīt, ka tas nekas slikts nav. Būtu braucis ar 89 km/h, tad sods būtu krietni mazāks!

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Sazinies ar shitajiem, mosh ir kaadi varianti www.temida.lv/...

Suudiigi, ka video-radars, gruuti buus izlociities, vieniigi radara kljuudu var izmantot!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Sazinies ar shitajiem, mosh ir kaadi varianti www.temida.lv/...

Suudiigi, ka video-radars, gruuti buus izlociities, vieniigi radara kljuudu var izmantot!

Mjā. Diemžēl Auseklīša Krisbergs sniegt normālu juridisku palīdzību pat elementārās lietās. Tas no pieredzes.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Sazinies ar shitajiem, mosh ir kaadi varianti www.temida.lv/...

Suudiigi, ka video-radars, gruuti buus izlociities, vieniigi radara kljuudu var izmantot!

Esi vīrs - izciet sodu un vairāk tik ātri nebrauc!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Geex rakstīja: Sazinies ar shitajiem, mosh ir kaadi varianti www.temida.lv/...

Suudiigi, ka video-radars, gruuti buus izlociities, vieniigi radara kljuudu var izmantot!

Esi vīrs - izciet sodu un vairāk tik ātri nebrauc!

Tu, *****, neesi soģis, skaidrs?

Tas, ka ir pārkāpums, varbūt nav labi, jāskatās pēc situācijas, bet ne jau tādu puņķi kā wvfans būs soģi. Noraujies reiz podā, idiņ.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

VWfans rakstīja:

Geex rakstīja: Sazinies ar shitajiem, mosh ir kaadi varianti www.temida.lv/...

Suudiigi, ka video-radars, gruuti buus izlociities, vieniigi radara kljuudu var izmantot!

Esi vīrs - izciet sodu un vairāk tik ātri nebrauc!

Tu, *****, neesi soģis, skaidrs?

Tas, ka ir pārkāpums, varbūt nav labi, jāskatās pēc situācijas, bet ne jau tādu puņķi kā wvfans būs soģi. Noraujies reiz podā, idiņ.

Deksters, kāda bite jums (un kur) ir iekoduse? Nav jauki kļūt nelaipnam. Kaut gan, ja uz pasauli jālūkojas ar tādām actiņām, kā Jūsu galerijas pirmajā bildē, iespējams arī daudzas taisnas lietas greizas šķiet.

Sodu jebkurā gadījumā piespriedīs CP. Šajā diskusijā nekur nemanīju, ka VWFans kādam būtu spriedis tiesu.

Kas attiecas uz pašu situāciju, tad, ja apdzīvotas vietas ceļazīme tiešām ir ieaugusi kokos, tad "pārkāpēja" pilsonisks pienākums ir to pierādīt, tādā veidā arī uzlabojot drošību uz ceļa, jo iespējams tas liks kādam sarosīties un attīrīt šo zīmi.

Neizslēdzu iespēju, ka CP tīšām izmanto kokos ieaugušo ceļazīmi, lai ķertu garantētus ātrumpārkāpējus. Būtu jauki uzzināt apdzīvotās vietas nosaukumu, lai objektīvi varētu novērtēt situāciju.

Bet jebkurā gadījumā nav attaisnojama apzināta drošību apdraudoša braukšana ar ātrumu, kas pārsniedz 100km/h (es pamatoti uzskatu, ka tā nebija Jūrmalas šoseja, tās malās kokos ieaugušas apdzīvotu vietu ceļazīmes līdz šim nav manītas).

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja: Stāsts sekojošs: paņēma mani ar +54km/h 'apdzīvotā vietā' kas ir ciemats ar 3-4 mājām lauka vidū. Formāli protams vainīgs, nepamanīju viegli krūmos ieaugušo zīmi. Par šādu numuru paredzēts naudas sods + tiesības nost uz 3 mēn. Vai CP vispār šai gad. var nepiemērot tiesību atņemšanu? Man vispār neviena soda punkta nav, pirms 2 gadiem izpelnījos vienu brīdinājumu bet citādi nekas - tipa tīrs Tagad kaut kā nesmuki sanāca...

Vai nejauši neredzētas zīmes dēļ ar 104 braucot notriekts suns/kaķis/bērns (tpu tpu tpu) būs vairāk dzīvs nekā tīšuprat uz 104 braucot notriekts tas pats subjekts? Ja jau tur tā baltā zīme ir, tad vismaz līdz 70kmh var ātrumu nomest..... , piekrītu, ka daudzkur baltās zīmes IR nevietā, bet nu gauži meža vidū jau arī viņas neliek.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja: Stāsts sekojošs: paņēma mani ar +54km/h 'apdzīvotā vietā' kas ir ciemats ar 3-4 mājām lauka vidū. Formāli protams vainīgs, nepamanīju viegli krūmos ieaugušo zīmi. Par šādu numuru paredzēts naudas sods + tiesības nost uz 3 mēn. Vai CP vispār šai gad. var nepiemērot tiesību atņemšanu? Man vispār neviena soda punkta nav, pirms 2 gadiem izpelnījos vienu brīdinājumu bet citādi nekas - tipa tīrs Tagad kaut kā nesmuki sanāca...

Vai nejauši neredzētas zīmes dēļ ar 104 braucot notriekts suns/kaķis/bērns (tpu tpu tpu) būs vairāk dzīvs nekā tīšuprat uz 104 braucot notriekts tas pats subjekts? Ja jau tur tā baltā zīme ir, tad vismaz līdz 70kmh var ātrumu nomest..... , piekrītu, ka daudzkur baltās zīmes IR nevietā, bet nu gauži meža vidū jau arī viņas neliek.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt daži nesaprot, ka ne jau skaudības dēļ mēs te "cepamies" par ātrbraucējiem un ātrumpārkāpējiem, bet gan tādēļ, ka pārsniegtā ātrumā dēļ reāli iet bojā un tiek ievainoti cilvēki un dzīvnieciņi, kā arī tiek sabojātas automašīnas.

Qued Reģ.: 12.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu nez... nepamanīju... radardetektors arī par šo to liecina... varbūt, izdalot uz visām reizēm, kad rupji pārkāpi noteikumus, sanāk, ka "vidēji" būsi lēti ticis cauri. Nafig tev tiesības.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

markss rakstīja:

Peksiic rakstīja: vispaar jau peec vakardienas un shodienas braukshanas pa Riigu un aarpus Riigas, liekas ka CP staav tikai vinjiem izdeviigaas vietaas. Vakardien pats braucu uz Valmieru, tureedams aatrumu +/- 120 kmh, tachu likaas ka man sp.izdometrs gljuko, jo mani visi apdzina kaa staavoshu, tachu viena dalja laikam steidzaas uz pashnaavnieku salidojumu kautkur Z-vidzemes pusee. It sevishkji viens SAAB kas dzina neskatoties uz pretimbraucoshajiem, man pat naacaas strauji bremzeet (arii pretimbraucoshajam) lai tas piii tiktu garaam.

Tad nu CP bija manaama tikai posmaa no Riigas liidz Seeniitei un atpakalj celjaa tas pats. Bet citur nekur. Tas pats riigaa, staav piem uz renceenu ielas. A kam tur traucee ja piem brauc 50kmh uz 70kmh???

es pat varētu pateikt, kas tas bija par SAAB

Ja tu ir draugos ar to SAABistu tad laikus nopeerc vinjam beeru vainagu, jo ar taadu braukshanu aatri vien var pie Dieviem aiziet. Vinjsh jau aiz manis braucosho saaka dziit kad to nevareeja, bet to laikam saakot apdziit apjeedza un steigshus metaas atpakalj joslaa neapdzenot un tad kad bija droshi apdziit to kas aiz manis, tad tik deva virsuu pie reizes domaajot dziit mani (liikumaa, pretim brauca auto). Kad sapratu ka vinjsh joslaa atpakalj neliidiis aiz manis, saaku bremzeet (sameeraa strauji), lai tikai tas piii neparautu kaadu nevainiigo liidzi.

Man nekas nesaraujas ja kaads mani apdzen, tachu kad apdzen apdraudot citus, tieshaam gribaas puskjiegjeli taadam iiblim sejaa iemest.

Nea, nepazīstu un negribu pazīt. Saabam pie stūres ir sieviete. Tā kā diendienā mēroju ceļu pa šo maršutu, esmu ievērojis. Parasti vienmēr viņai pieslēdzos astē, sponsors. Bet brauc viņa debīli, ja neteiktu vairāk.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti