Range Rover Shaizes.

JBOZ Reģ.: 06.01.2003

Nu jau 2mēn. esmu laimīgs RR 1996.g. 2.5Tds īpašnieks

nu auto patīk viss itkā OKi, BET....

šodien noņirdzās pneimopiekare.. neslēdzas iekšā kompresors. apskatījos drošinātājus, tie ir okei... varbūt kāds cits RR lietotājs ir saskāries ar'sādi ķibeli, un var ieteikt ko darīt?

jau iepriekš pateicos.

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

gan jau ka jāsāk ar visiem el. kontaktiem, vadiem, pie devējiem, drošinātājiem, utt. Angļu auto elektrība ir vāja vieta

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu tad laikam būs jādzen Uz Baltik Motoru.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Pie lasītāju pieredzes bij viens useris kar ar RR bij daudz noņēmies. moš pamēģini viņu saganīt, varbūt atmaksājas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Virtuāli var remontēt tikkai 80 gadu auto, kuriem elektronikas ir mazāk kā mobilajiem telefoniem.

pārējos auto ir jāved uz kādu servisu vai pie dīlera, lai pasaka kas pa šaisi

vēl jau var dzīt uz tolmetu

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Jā, jā RR saules mūžu...

Neesu ne no viena dīlera dzirdējis, ka kāds kaut ko labu teiktu par jaunu auto ar pneimo piekari, gļučī viņas visas, turklāt, vismaz reizi nedēļē jāpaspaida pogas.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

P.S. vēl varu iepriecināt, tas būs "ļoti lēti"

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: P.S. vēl varu iepriecināt, tas būs "ļoti lēti"

Vārds vietā!!!Cipars būs "ļooooti lēts"...

senuks Reģ.: 02.02.2006
1 1 Atbildēt

Ja pretī braucot redzi roveru, tad viņš brauc uz vai no servisa.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Ja pretī braucot redzi roveru, tad viņš brauc uz vai no servisa.

Vismaz paši brauc

Pirms kāda laba laika bija Discovery, kuru neviens tolkam nemācēja/negribēja sataisīt, tāpēc tika nodots tālāk tautai.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Jebkurš RR pēc 80 kkm nobraukuma ir jāsāk tā teikt pārlasīt,pie tam ViSS iespējamais,kur nu vēl dīzelis.Jūtu līdzi maciņam.

kurmic Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Nav tik traki ka te runa visu var sataisit parasti tie ir aizmugureja tilta piekares augstuma deveji kas blenojas vienigais nepatikamais ka sistema iemetusies kljuda kamer nebus nodzesta nekas nestradas nodzest kljudas pagaidam var tikai Riga rover centra

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

NU tā jaunieši. Mans RR ripo kā jauns.

pneimopiekare nedarbojāspriekšējā tilta relejs viens. nu to dabūja pie dziesmas. un viss oki. Baltic motorā pie kompja pieslēgšana un kļūdu nodzēšana maksāja 35 naudiņas. normāli. vēl viņi man nomainīja infocentra valodu no franču uz angļu. kopīgais rēķins sanāca 85 naudiņas. atrada ka man kondicioniera radiators nedaudz caurs... nu to sataisīs. kas vēl.... nu nekas... atliek vien ripināties.

Laimīgu ceļu Biedri!!!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

njā, par informācijas savadīšanu 85 naudiņas..

un tā 35 naudiņas par katru reizi, kad izmet kļūdu..

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

kluuda jau pasos pamatos - kaapeec nepajautaaji. RR nekaadaa gadijumaa nevajadzeeja nemt, naakotnee garlaiciigi nebuus)))

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti