Forester vajag dažus štruntus

mass Reģ.: 21.12.2005

Forester vajag dažus štruntus

 
mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Izprotot situāciju, ka nevienam šīs lietas pa garāžu nemētājas, precizēšu jautājumu - kur vispār meklēt? Partner motors nepiedāvāt.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Arena motors, Zemitanu 6

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem moshka ir kautkadi kjiinieshu prichindaalji. manai supermegagiga imprezai visi lorinji no priekshejas optikas bija!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem moshka ir kautkadi kjiinieshu prichindaalji. manai supermegagiga imprezai visi lorinji no priekshejas optikas bija!!!

supermegagiga imprezai

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ok, paldies, būs rīt jāpazvanās. Vienīgi ar tiem ķīniešu izstrādājumiem ir tā, ka tad jāņem viss ir priekš abām pusēm, lai neatšķirtos

Vēl atradu šitādu bedri: www.subarudalys.lt/...

Pagaidām nav atbildējuši uz emīlu, kad atbildēs, painformēšu kas un kā.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Ok, paldies, būs rīt jāpazvanās. Vienīgi ar tiem ķīniešu izstrādājumiem ir tā, ka tad jāņem viss ir priekš abām pusēm, lai neatšķirtos

Vēl atradu šitādu bedri: www.subarudalys.lt/...

Pagaidām nav atbildējuši uz emīlu, kad atbildēs, painformēšu kas un kā.

Laba bedre,...

shearer`a supermegagiga impreza arī no turienes!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

mass rakstīja: Ok, paldies, būs rīt jāpazvanās. Vienīgi ar tiem ķīniešu izstrādājumiem ir tā, ka tad jāņem viss ir priekš abām pusēm, lai neatšķirtos

Vēl atradu šitādu bedri: www.subarudalys.lt/...

Pagaidām nav atbildējuši uz emīlu, kad atbildēs, painformēšu kas un kā.

Laba bedre,...

shearer`a supermegagiga impreza arī no turienes!

ej d.i.r.s.t. loh, mana impreza ir no vaacijas. bet nu jau vairs nee, es vinju pirmoreiz piesmeju kad noshkjiilu un otrreiz kad uzliku tas korejieshu detaljas.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Nafigators: un kopsh kura laika tu loh brauc ar kartigu auto? laikam esi pie prata naacis. losis b.ļ.eģ

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu tiem leišiem tās cenas arī nav nekāda medusmaize. Pirmkārt viņiem nav nekas no tā, ko man primāri vajag, otrkārt - par 4 lietotu forester bleķa disku komplektu viņi grib 300 ē. Te man piedāvāja pa 60 latiem JAUNUS, tiesa gan ne forester oriģinālos, bet līdzīgus. Un par sadauzītu priekšas bamperi viņi grib 100 ē.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

a ko kasko nav?

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ir ir kasko, bet taas optikas lietas ko man vajag jau bija pirms tam šķiltas. Pats es tikai uzbraucu celmam un maznozīmīgi ielauzu bamperi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer, cirka skolā izlaidums jau bijis?!

ritīgs klauns, pļa!

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Divi auto priekš forester nekas neesot, un Arēna Motors par lukturi grib 180 latus, par pavarotņiku 46, par miglieniekiem ~100 GABALĀ.

Tad es labāk uzskatu, ka saplaisājuši izskatās skaisti un uzlieku Hella Rallye papildniekus pa lētāku naudu

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Divi auto priekš forester nekas neesot, un Arēna Motors par lukturi grib 180 latus, par pavarotņiku 46, par miglieniekiem ~100 GABALĀ.

Tad es labāk uzskatu, ka saplaisājuši izskatās skaisti un uzlieku Hella Rallye papildniekus pa lētāku naudu

līdz nākamajai TA var arī tā, bet tad vainu būs jāmaina, vai .....

airavs Reģ.: 14.07.2009
0 0 Atbildēt

Es savējam visu salasīju pa šrotiem, lukturis maksāja 40Ls, pagrieziens 10

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

airavs rakstīja: Es savējam visu salasīju pa šrotiem, lukturis maksāja 40Ls, pagrieziens 10

ilgi meklēji , 3gadi pagājusi kopš pēdējā komenta

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ideāls dizains – un kāda airodinamika

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nekrofilu ballīte? lohi

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Lai nav spams - re kur forestera detaļas

www.ss.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Lai nav spams - re kur forestera detaļas

www.ss.lv/...

ira gan spams- šitik daudz forestera par ls2,00

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti