Tirgoju nost Dodge Intrepid 2000

VIENS Reģ.: 23.11.2003
 
1 2 3
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

izskatās ka tu runā par Chrysler 300M

Nē, es runāju tieši par Chrysler Intrepid. Identisks kā Dodge, tikai, kā likums, labāk aprīkots.

Bet, cik saprotu, 300 M jau tas pats vien ir, tikai vairāk tāds Eiropas variants un ar atškirīgu virsbūvi!

300 M man nešķiet tik simpātisks kā Intrepid.

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

nomiks rakstīja: šāds auto (2000.g.), tiesa gan Chrysler izpildījumā, bija mans kāzu auto 2003.gadā. Jāatzīst, ka tas ir dikti ērts auto un ir līgans gaitā. Šapmanieša krāsā kombinācijā ar gaišu ādas salonu tas izskatījās izcili.

Ar to pats pāris reizes biju braucis arī pie stūres un tajā laikā tik spēju sapņot par tādu auto (pašam bija 1988.gada Corolla). Pārsteidza, ka degvielas patēriņš uz štrāses bija ap 8 l/100km, bet pilsētā - ~ 13 l/100km. Priekš šāda auto tas liekas normāls patēriņš.

Kādu laiku domāju par šāda auto iegādi, bet tad izlēmu, ka uzturēšanas izmaksu dēļ tādu labāk neiegādāties.

Konkrēto auto džeks pārdeva tāpēc, ka divas vasaras pēc kārtas visi draugi un paziņas uzskatīja viān auto par viespiemērotāko savām kāzām, kādēļ viņam faktiski visa vasara jau bija aizsista ar dalību svešos svētkos!!!

izskatās ka tu runā par Chrysler 300M man ar tāds kādu laiku bija degvielas patēriņs 13l/100KM pilsētā ir ja ripinās no viena luksofora pie otra un gandrīz neizmanto bremzes un arī tikai sestdienas vakarā kad nav satiksmes tad kompis rādīja 12.8l/100KM ceļā no purvciema uz Imantu normālā pilsētas (Rīgas) režīmā savi 18-20l/100Km mierīgi savāksies Intrepidam kompis bieži rādīja pāri pa 22l/100KM patēriņu pa pilsētu. Uz šosejas arī ja brauc uz 90KM/H kruīzā tad arī būs tie 8l/100KM. 300M būtu fantastiska mašīna par to cenu bet šausmīgi nepatika plastmasas graboņa, uz līdzenas šosejas ir samērā kluss. Intrepidam ir atkal drausmīga skaņas izolācija jeb tāda sajūta ka tās vispār nav, arī plastmasas grab, bet gaita mīkstāka kā 300M uz sliktas šosejas mazliet šūpojas. Izmaksas nav drausmīgas ja nopērk detaļas pareizā vietā un taisa pareizā servisā, kā piemēram autoplus, vai Ameira, nevis Atlass motors.

Neiznu par kadu Intrepidu tu runa, bet vinjiem ir laba skanjas izolacija! Motoru praktiski nedzird! Nekadi plastmasi ari negarb. Vismaz tam ko tirgoju negrab. Es tabildu par saviem vardiem! vari parliecinaties! Man pat viens pazinja iekapa un meginaja pieskitl jau iedarbinatu mashinu, tikai tadelj, ka nedzirdeja, ka motors jau darbojas!

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

izskatās ka tu runā par Chrysler 300M

Nē, es runāju tieši par Chrysler Intrepid. Identisks kā Dodge, tikai, kā likums, labāk aprīkots.

Bet, cik saprotu, 300 M jau tas pats vien ir, tikai vairāk tāds Eiropas variants un ar atškirīgu virsbūvi!

300 M man nešķiet tik simpātisks kā Intrepid.

22l uz 100 km??? Tai mashinai viss bija kartiba?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

Neiznu par kadu Intrepidu tu runa, bet vinjiem ir laba skanjas izolacija! Motoru praktiski nedzird! Nekadi plastmasi ari negarb. Vismaz tam ko tirgoju negrab. Es tabildu par saviem vardiem! vari parliecinaties! Man pat viens pazinja iekapa un meginaja pieskitl jau iedarbinatu mashinu, tikai tadelj, ka nedzirdeja, ka motors jau darbojas!

Esmu braucis ar 2 intrepidiem (viens bija mans un otrs kolēģa) un diezgan lielus gabalus, tas ka motoru nedzird ir tiesa, kluss viņs ir, bet dzirdami ir pretvēja trokšņi, riepas, utt. Varbūt tev ir kāda īpašsa versija nezinu, bet tas tā no manas pieredzes, katrā ziņa skaļāks par mazda xedos 6 chrysler 300M saab 9-5 par BMW nerunaajot

22l/100Km pa pilsētu Intrepidam ar 3.2 motorīti ir normāls patēriņs neka īpašs, protmas var dabuut arii 13l/100Km un var būt arī 25l/100Km vis ir atkarīgs no tā kā brauc un pa kurieni, brīvdienās bez sastrēgumiem pirms luksoforiem ripinoties, vai piektdienas vakaros sēžot centra korķos.

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

VIENS rakstīja:

Neiznu par kadu Intrepidu tu runa, bet vinjiem ir laba skanjas izolacija! Motoru praktiski nedzird! Nekadi plastmasi ari negarb. Vismaz tam ko tirgoju negrab. Es tabildu par saviem vardiem! vari parliecinaties! Man pat viens pazinja iekapa un meginaja pieskitl jau iedarbinatu mashinu, tikai tadelj, ka nedzirdeja, ka motors jau darbojas!

Esmu braucis ar 2 intrepidiem (viens bija mans un otrs kolēģa) un diezgan lielus gabalus, tas ka motoru nedzird ir tiesa, kluss viņs ir, bet dzirdami ir pretvēja trokšņi, riepas, utt. Varbūt tev ir kāda īpašsa versija nezinu, bet tas tā no manas pieredzes, katrā ziņa skaļāks par mazda xedos 6 chrysler 300M saab 9-5 par BMW nerunaajot

22l/100Km pa pilsētu Intrepidam ar 3.2 motorīti ir normāls patēriņs neka īpašs, protmas var dabuut arii 13l/100Km un var būt arī 25l/100Km vis ir atkarīgs no tā kā brauc un pa kurieni, brīvdienās bez sastrēgumiem pirms luksoforiem ripinoties, vai piektdienas vakaros sēžot centra korķos.

Ripinaties pirms luksofora jau nav braukt

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: šāds auto (2000.g.), tiesa gan Chrysler izpildījumā, bija mans kāzu auto 2003.gadā. Jāatzīst, ka tas ir dikti ērts auto un ir līgans gaitā. Šapmanieša krāsā kombinācijā ar gaišu ādas salonu tas izskatījās izcili.

Ar to pats pāris reizes biju braucis arī pie stūres un tajā laikā tik spēju sapņot par tādu auto (pašam bija 1988.gada Corolla). Pārsteidza, ka degvielas patēriņš uz štrāses bija ap 8 l/100km, bet pilsētā - ~ 13 l/100km. Priekš šāda auto tas liekas normāls patēriņš.

Kādu laiku domāju par šāda auto iegādi, bet tad izlēmu, ka uzturēšanas izmaksu dēļ tādu labāk neiegādāties.

Konkrēto auto džeks pārdeva tāpēc, ka divas vasaras pēc kārtas visi draugi un paziņas uzskatīja viān auto par viespiemērotāko savām kāzām, kādēļ viņam faktiski visa vasara jau bija aizsista ar dalību svešos svētkos!!!

Pisec!!! Neesi radinieks vwfanam? )) Kā var kāzās braukt ar tādu necilu miskasti? ak, šausmas...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Pisec!!! Neesi radinieks vwfanam? )) Kā var kāzās braukt ar tādu necilu miskasti? ak, šausmas...

1) kāzas bija pirms 4 gadiem,kad konkrētajam autobija nepilni 3 gadi;

2) neuzskatu, ka kāzās galvenais notikums ir auto, kura īrei tērēt milzīgas summas, lai tikai radiem un draugiem izrādītos (auto dabūju par brīvu). Neizprotu tos razpi.z.d.aj.u.s, kaam obligāti kā kāzu auto jāīrē balts 10metrīgs limuzīns. Tikai un vienīgi izrādīšanās;

3) lai nu kas, bet 3 gadīgu Intrepid jau nu noteikti nevar dēvēt par miskasti.

4) kāzu auto jābūt skaistam un galvenais ērtam, lai tajā brīvi var sēdēt jaunais pāris, vedēji un šoferis. Un Intrepid to piedāvāja.

5) ja precētos sodien, Interpidu kā kāzu auto neņemtu, bet kādu Citroen C6 gan.

6) VWfana radinieks neesmu. Pat dzīvē viņu esmu saticis tikvien kā satiksmē blakus mašīnā vai arī ejam pa ielu 10 m attālumā.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Citroenu kāzās Nudien tu laikam esi viens no kādiem ~ 100.000 iedzīvotājiem, kas kaut ko tādu var iedomāties

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Citroenu kāzās Nudien tu laikam esi viens no kādiem ~ 100.000 iedzīvotājiem, kas kaut ko tādu var iedomāties

Esmu divas reizes C6 kā kāzu auto redzējis. Pietiekami oriģināls un domāju, ka arī komfortabls kāzu auto.

Jā, varbūt arī esmu viens no 100 000.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Check this out. Īsts kāzu auto..

www.bmwpower.lv/...

Var dabūt arī mani par šoferi, bet tad cena x2

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Check this out. Īsts kāzu auto..

www.bmwpower.lv/...

Var dabūt arī mani par šoferi, bet tad cena x2

Auto skaists (šofere arī ), bet priekš kāzu auto tam ir viens trūkums - četras sēdvietas, kas nozīmē, ka vedējam ir pašam jāstūrē. Tas ir mīnuss, ja vedējs grib kādu konjaciņu pa ceļam iešaut!

piedod, bet tik un tā ir virkne citu auto, kuri kā kāzu auto man šķiet daudz pieņemamāki.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Jā, aizmugurē tikai 2 vietas, taču ērti un nav jāspiežas Trijatā kāzās aizmugurē tāpat diez kas nav...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Jā, aizmugurē tikai 2 vietas, taču ērti un nav jāspiežas Trijatā kāzās aizmugurē tāpat diez kas nav...

Katrā ziņā Intrepid 3 cilvēkiem (ieskaitot līgavu kāzu kleitā) aizmugurējā krēslā bija pietiekoši ērti.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Check this out. Īsts kāzu auto..

www.bmwpower.lv/...

Var dabūt arī mani par šoferi, bet tad cena x2

tā meitene izksatas ta.... nu ne īpaši smagas uzvedības.... jebkura gadījumā tādas ar tādu auto var dabūt pa pilnām.... bet vot lai dabūtu tādu kombināciju... www.topgear.com/... .... tur jābut bišķit bvairāk nekā perversam tipiņam kuram pieder jaguarveidīgais Daimlers

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

topiks jau nu par Intrepid pārdošanu ne kāzu auto bet Edzulim kā vienmēr pasaule grozās ap BMW asi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edzulis rakstīja: Jā, aizmugurē tikai 2 vietas, taču ērti un nav jāspiežas Trijatā kāzās aizmugurē tāpat diez kas nav...

Katrā ziņā Intrepid 3 cilvēkiem (ieskaitot līgavu kāzu kleitā) aizmugurējā krēslā bija pietiekoši ērti.

Man uz kāzām bija līdzīgs autiņš - LHS. Aizmugurē 3atā ļoti ērti un iekāpt/izkāpt, arī ar līgavas kleitu, nav problēmu. Arī manu kāzu autiņa izvēli noteica nevis prestižs, bet ērtības un šajā sakarā LHS vai Intrepid, manuprāt, ir daudz labāka izvēle nekā kāds E39, no kura no aizmugures nav diez ko ērti izkāpt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jebkura gadijumā ta blondīne vienādi izskatitos pie kaut kāda ar finieru antispārniem apveltītu Probe... gan pie Jaguāra... vienīgi pie Jaguāra tas būtu jau drīzāk nesolīdi vai vismāz vajhadzētu fotosessiju rīkot pie lepnas villas nevis kautkādas amatieru trases.... tas divtik izskatās smieklīgāk

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

"Šo lielisko auto (Daimler Super V ar kuru ikdienā jau 5 gadu brauc Anglijas karaliene ir iespējams izīrēt uz kāzām vai kādu citu pasākumu."

Rūpīgi pārlasīju to Daimler Super reklāmas tekstu un secināju to, ka tas ir varen ekskluzīvs piedāvājums. faktiski tikpat eksluzīvs, kā Daugavpils uzņēmēja Range Rover ar v/n HM.

Interesanti, vai ar viņas majestāti ir jāsaskaņo izīrēšana uz kāzām un vai majestātei atlec kādas naudiņas par to, ka tiek izmantots viņas auto, ar kuru ikdienā pārvietojas jau 5 gadus, privātām vajdadzībām.

A nevar kādu citu no karalienes autoparka izīrēt uz brīvdienām? Var arī bez pašas karalienes!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Check this out. Īsts kāzu auto..

www.bmwpower.lv/...

Var dabūt arī mani par šoferi, bet tad cena x2

Fons jau nu izvēlēts burvīgs... Vajadzēja vēl kādu driftējošu huļiganku aizmugurē

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

edzulis rakstīja: Check this out. Īsts kāzu auto..

www.bmwpower.lv/...

Var dabūt arī mani par šoferi, bet tad cena x2

Fons jau nu izvēlēts burvīgs... Vajadzēja vēl kādu driftējošu huļiganku aizmugurē

Hip Hopa pārstāvjus....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: \"Šo lielisko auto (Daimler Super V ar kuru ikdienā jau 5 gadu brauc Anglijas karaliene ir iespējams izīrēt uz kāzām vai kādu citu pasākumu.\"

Rūpīgi pārlasīju to Daimler Super reklāmas tekstu un secināju to, ka tas ir varen ekskluzīvs piedāvājums. faktiski tikpat eksluzīvs, kā Daugavpils uzņēmēja Range Rover ar v/n HM.

Interesanti, vai ar viņas majestāti ir jāsaskaņo izīrēšana uz kāzām un vai majestātei atlec kādas naudiņas par to, ka tiek izmantots viņas auto, ar kuru ikdienā pārvietojas jau 5 gadus, privātām vajdadzībām.

A nevar kādu citu no karalienes autoparka izīrēt uz brīvdienām? Var arī bez pašas karalienes!

For her private use The Queen drives a Daimler Jaguar saloon or a Vauxhall estate. Like every other qualified driver, The Queen holds a driving licence.

www.royal.gov.uk/...

Edzulis aizmirsa piebilst - kā karaliene vel braukā ar Vectru... tā kā varu iedomāties, kā sarosinās tie, kuri strāda britu salās un no turienes pa lēto vēd Vauxhall lūžņus, pēc tam pārliek stūri.... un var lepoties kā ar šo auto privātam vajadzībam pārvietojas Karaliene

BET edzulim ir slikti ar gramatiku - jo ikdienā Karaliene lieto Bentley.... tas par ko raksta reklama - lieto PRIVĀTAM vajadzībam...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

A number of Royal Mews vehicles have now been converted to run on liquefied petroleum gas (LPG), a more environmentally friendly fuel than petrol or diesel. Converted vehicles include a Daimler and The Duke of Edinburgh's Metrocab.

edzuli - kas savu Daimleru piemerosi LPG? citādi Karaliene jau brauka ar LPG Daimleru

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Mazajam puišelim, kuram liekas, ka viņš ceļ BMW prestižu, vietā un nevietā spamojot, tak cik bij dzirdētas runas, esot piederējis dzīvoklis ar sauso tualeti.

Braukt kāzās ar CHR 300M manuprāt vēl ir sīkums, salīdzinot ar grafiku, kad pa dienu visur apkārt jāvārās par vācu filigrānumu un prestižumu, BMW cēlumu un santīpisējiem, bet ierodoties vakarā mājās uz gulēšanu, gulēt ejot knaģis uz deguna jāliek, ja kāds nesen sanmezglā ir paklucējis.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Skarbi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja: Mazajam puišelim, kuram liekas, ka viņš ceļ BMW prestižu, vietā un nevietā spamojot, tak cik bij dzirdētas runas, esot piederējis dzīvoklis ar sauso tualeti.

Braukt kāzās ar CHR 300M manuprāt vēl ir sīkums, salīdzinot ar grafiku, kad pa dienu visur apkārt jāvārās par vācu filigrānumu un prestižumu, BMW cēlumu un santīpisējiem, bet ierodoties vakarā mājās uz gulēšanu, gulēt ejot knaģis uz deguna jāliek, ja kāds nesen sanmezglā ir paklucējis.

Negribi nākt pie manis strādāt par rakstnieku? Ofisā man pat ir normāla tolete

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti