Pārdod Opel Astra

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
 
1 2 3
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

mrpresident rakstīja: Nemot vera, ka nak Jani (kas sakrit ar manu varda dienu ) tiek nolaista cena uz galejo - 3'900 EUR par sho labo auto!!!!

Pirms Jāņiem cena jau bija nolaista līdz 3 900 EUR!!!

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

mrpresident rakstīja: Nemot vera, ka nak Jani (kas sakrit ar manu varda dienu ) tiek nolaista cena uz galejo - 3'900 EUR par sho labo auto!!!!

Pirms Jāņiem cena jau bija nolaista līdz 3 900 EUR!!!

Tas tapēc, ka tas bija manas vārda dienas piedāvājums!

Kā jau sākotnēji ir rakstīts cena saprātīgās robežās runājama - un tās arī ir tās saprātīgās robežas!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

beidz aakstiities, tadas komplektacijas opeli pa 4tk eiro neviens nepirks. laid tak nost! varu deret ka neviens vel nav pat atbraucis vinju apskatiit.

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: beidz aakstiities, tadas komplektacijas opeli pa 4tk eiro neviens nepirks. laid tak nost! varu deret ka neviens vel nav pat atbraucis vinju apskatiit.

un cik tad būtu shearera kunga rekomendētā cena?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:

deksters rakstīja:

Marteens rakstīja:

Pierunāji,bet braukt pa bāni ir neispējami........Braucām bārā un visi jutāmies pazemoti......Tas ka rūpnīcas rādītājs neļauj ātrāk braukt pa 160km/h bet reāli vīņš nemaz nekust ātrāk pa 140 )

Tas saucās- līkas rokas un problēmas galvā. Jutāties pazemoti... Aizej un parunā ar Ainu

Tev parādīt, kā griežas 1,6 dzinējs Astrā?

Nezinu kā tev galvā griežas... Griezties jau var....bet braukt.....nu ne kādi....Ja tavai draudzenei būtu Astra Bertone un pabaruktu ar 1.8 litru dzinēju,tad saprastu ka ziepe ir liela....Auto viņa gribēja un dabūja,bet VIŅŠ NEIET......Kad man bija golfs 1.9tdi....ripoja pat labāk.......

Izsaku līdzjūtības, mister pazemotais! (moš vēl piesmietais )

Citi māk pat ar 1,1 litrīgu i pabraukt, i ieskrieties, i apdzīt! Tāka nameiz!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

mrpresident rakstīja:

shearer rakstīja: beidz aakstiities, tadas komplektacijas opeli pa 4tk eiro neviens nepirks. laid tak nost! varu deret ka neviens vel nav pat atbraucis vinju apskatiit.

un cik tad būtu shearera kunga rekomendētā cena?

3200 eiro un domajams aizies kaa smeereets. bet nevajag jau uzreiz laist lejaa, var pamazaam un ta jau matiis. moshka aizies pa 3500!!!

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

mrpresident rakstīja:

shearer rakstīja: beidz aakstiities, tadas komplektacijas opeli pa 4tk eiro neviens nepirks. laid tak nost! varu deret ka neviens vel nav pat atbraucis vinju apskatiit.

un cik tad būtu shearera kunga rekomendētā cena?

3200 eiro un domajams aizies kaa smeereets. bet nevajag jau uzreiz laist lejaa, var pamazaam un ta jau matiis. moshka aizies pa 3500!!!

Piedod, bet šāda cena šim auto nebūs.... man jau patīk cilvēki, kas neredzot mašīnu ir ar viedokli par to.... bet nu īstenībā mašīnīte patiešām ir laba un labā stāvoklī.... bet man tas nav jareklame, bet kam interesēs atbrauks apskatīsies un pats novērtēs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nebrauks

kā ta varēs novērtēt?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

protams protams. visi pardod ljoti labus auto tieshi tapec jau ari pardod ka teicama stavoklii! parasti visi auto tiek saremonteeti uz pardoshanu!

vari jau kladzinaat un lobeet taalaak, bet nevienam jau neinteresee. visi skataas uz cenu nevis uz reaalo tehnisko stavokli. tada diemzhel ir patiesaa situaacija. nu ja kads atbrauks paskatiit tuvako 2 meneshu laikaa, tad vari priecaaties. es gan pasakaam neticu. neviens nepirks pa LV paaris gadus jaatu miskasti pa 3900eiro, ja piemetot 300eiro var dabut svaigi vaskotu no vaacijas...

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: protams protams. visi pardod ljoti labus auto tieshi tapec jau ari pardod ka teicama stavoklii! parasti visi auto tiek saremonteeti uz pardoshanu!

vari jau kladzinaat un lobeet taalaak, bet nevienam jau neinteresee. visi skataas uz cenu nevis uz reaalo tehnisko stavokli. tada diemzhel ir patiesaa situaacija. nu ja kads atbrauks paskatiit tuvako 2 meneshu laikaa, tad vari priecaaties. es gan pasakaam neticu. neviens nepirks pa LV paaris gadus jaatu miskasti pa 3900eiro, ja piemetot 300eiro var dabut svaigi vaskotu no vaacijas...

Pilniga jau tev taisniba, bet ja nebutu labs tas auto tad ta ari neteiktu!

Un speciali nekas nav remontets "uz pardoshanu"!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Diezgan jau neloģiska rīcība "atkal" uzlikt augstāku cenu... Ja neviens to nebūtu pamanījis, bet tā - nu man šķiet, ka par 4 k EUR toč šito auto pārdot nebūs viegli... Bet, lai veicas.

(Es labāk par 4,5 - 5 K Eur ar Galantu pabrauktos... )

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Diezgan jau neloģiska rīcība "atkal" uzlikt augstāku cenu... Ja neviens to nebūtu pamanījis, bet tā - nu man šķiet, ka par 4 k EUR toč šito auto pārdot nebūs viegli... Bet, lai veicas.

(Es labāk par 4,5 - 5 K Eur ar Galantu pabrauktos... )

Nekur cena uz augshu NETIKA uzlikta!!!!

Vienkarshi nemu un no citeju to iepriekshejo sludinajumu!!!

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

es tik tā atgadinu, lai topiks atjaunojas!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

(Es labāk par 4,5 - 5 K Eur ar Galantu pabrauktos... )

Esi jau kādu pamēģinājis?

P.S. Jo vairāk braucu, jo vairāk patīk

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

Ja nu kads vel nepamanija, tad tiek tirgota laba Opel Astra!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

mrpresident rakstīja: Ja nu kads vel nepamanija, tad tiek tirgota laba Opel Astra!

ej tu dirst jefinj! nolaid cenu, citadi vel gadu te spamosi ar savu shrotu.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

mrpresident rakstīja: Ja nu kads vel nepamanija, tad tiek tirgota laba Opel Astra!

Ieliec SS.lv. Es biju ielicis savu opel astru par 4500EUR, vienīgi tas sedans un 1.7DTL. Kopumā piezvanīja 3 gab. 2 Baigi gribēja braukt skatīties, bet pārdomāju, atteicu. Noplīsa turbīna. Negribējās iesmērēt.

Neklausies, ko te visi stāsta. Pats atceros, kā meklēju opel astru. Pārsvarā nojāti eksemplāri. Tie tad arī iet par 3500EUR. Labā stāvoklī iet ap 4800EUR. Pofig, kur braukta, galvenais, lai labi kopta. Ievaskot var arī pats. Bet nu negaidi, ka šis autiņš tev aizies baigi ātri. Reklāmas ir pilnas ar jamiem.

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

ej tu dirst jefinj!

varbut, ka pats aizej..... visu cieņu portālam, bet dēļ šādiem tekstiem, diemžēl, arī iauto slava ir kļuvusi tāda, kāda ir....

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

mrpresident rakstīja: Ja nu kads vel nepamanija, tad tiek tirgota laba Opel Astra!

Ieliec SS.lv. Es biju ielicis savu opel astru par 4500EUR, vienīgi tas sedans un 1.7DTL. Kopumā piezvanīja 3 gab. 2 Baigi gribēja braukt skatīties, bet pārdomāju, atteicu. Noplīsa turbīna. Negribējās iesmērēt.

Neklausies, ko te visi stāsta. Pats atceros, kā meklēju opel astru. Pārsvarā nojāti eksemplāri. Tie tad arī iet par 3500EUR. Labā stāvoklī iet ap 4800EUR. Pofig, kur braukta, galvenais, lai labi kopta. Ievaskot var arī pats. Bet nu negaidi, ka šis autiņš tev aizies baigi ātri. Reklāmas ir pilnas ar jamiem.

Ir arī tur sludinājums!

Un man jau arī liekas, ka cena ir diezgan atbilstoša!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Manaas aciis "jaata pa LV " ir vairaak + nekaa -

bet tas tiiri subjektiivi....

bet nu neeeeemotooooors un mazinja....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Manaas aciis "jaata pa LV " ir vairaak + nekaa -

bet tas tiiri subjektiivi....

bet nu neeeeemotooooors un mazinja....

ko tu piipeee? 90% visu auto kas ir pabijushi LV un nobraukushi sheit vairaak par 40tk ir saalju saeesti, apljurkati un sagrabushi shroti. piekam latvieshi ka tadi ir kapeikpi$eji attieciba uz regularajam apkopeem. es nekad neizveletos auto, kursh ir pabijis LV, ja pa to pashu naudu vai nelielu piemaksu var dabut smuku auto ar sunju nenom.ii.s.tiem diskiem un nesapujushu elektroiekartu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

šīri-vari samaksaat kaut vai tos pasus 50 ls pie "auto puleesanas" un iz pi da ra sii s tev taa, ka izskatiisies labaaks nekaa no konveijera...

bet nu kaa jau teicu-subjektiivi....

un taas paaris bukses piekaree nav taa lielaakaa nelaime

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: protams protams. visi pardod ljoti labus auto tieshi tapec jau ari pardod ka teicama stavoklii! parasti visi auto tiek saremonteeti uz pardoshanu!..

Labs...

Bet kas ir tas ir, pa Latviju brauktu arī nepirktu, jo pa šitām bedrēm arī virzbūve izļurkājas un grab, šmakst, utt.... Auto var būt kopts nejēgā, ar jaunu hadeni un kapitalku dzinējam, bet grabēs un ļodzīsies, kā vecs moskvičs, tur nekā nepadarīsi... citam tas vabuka netraucē...

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

shearer rakstīja: protams protams. visi pardod ljoti labus auto tieshi tapec jau ari pardod ka teicama stavoklii! parasti visi auto tiek saremonteeti uz pardoshanu!..

Labs...

Bet kas ir tas ir, pa Latviju brauktu arī nepirktu, jo pa šitām bedrēm arī virzbūve izļurkājas un grab, šmakst, utt.... Auto var būt kopts nejēgā, ar jaunu hadeni un kapitalku dzinējam, bet grabēs un ļodzīsies, kā vecs moskvičs, tur nekā nepadarīsi... citam tas vabuka netraucē...

Ar katru nākamo modeli uzlabojas prasības pret kuzova stingrību. Piemēram, jaunam fordam mondeo attiecībā pret iepriekšējo ir 130% uzlabojums. Varu minēt piemēru ar sava sencīša audi b4 94.gada izlaidums. Pēc 40k pa grunteni hadene bija izļurkāta. Uzlika koni amīšus, nomainīja bukses. Tagad jau norulēti 160k un autiņš nav izļurkājies. Amīši arī vēl nav mainīti - laba manta koni. tikai gumijas jāpamaina.

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

Man gan liekas cik cilveku, tik viedoklu!

Un tas, ka LV kads taupa uz auto apkopem ari ir loti individuali, jo man ir sanavcis padzivot arpus LV un neteikshu, ka taja pasha vacija vai shatos nebutu loti liela dala cilveku, kas mashinai vispar neko nedara un netaisa un tadu ari pardod....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti