Kad beidzot CPisti nomierināsies?

joop Reģ.: 21.04.2006

Labi,saprotu vakardienas (pirmdienas rīts)...stāvēja kungi ceļa malā ar stabulēm rokās...bet šorīt jau otrdiena un pūtu trubiņā...nebija pamata satraukumam,jo pēdējā glāze tika izdzerta svētdienas rītā...cik ilgi vēl tā???

 
1 2
Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

KasparsF rakstīja: Par % neko nepateikšu bet man arī besī laukā ka man 2-3 reizes nedēļā jāpūš trubā. Es katru rītu braucu uz darbu no Ikšķiles ap 6:30 un gandrīz katru rītu man iebraucot Rīgā ir jāpastabulē. Nu nepatīk man tas un viss, vēl jo vairāk ka norītiem viņi noķer nevis tos atsaldeņus kas pievelk mūli un tad taisa sacensības bet onkas kas iepriekšējā vakarā nav pratušies mēru noteikt.

Neviens jau nav pētījis statistiku cik avāijas reibumā tiek izraisītas darbadienu rītos līdz 7 un cik brīvdienu naktīs. Man gan liekas ka brīvdienu naktīs ir daudz bīstamāki dzērāji nekā darbdienu rītos.

Bet galvenais jau nav satiksmes drošība, galvenais ir kabatas, statistika un varbūt budžets.

Galvenais ir nesēsties pie stūres dzērumā!

Btw, cik zinu ir problēmas ar OCTA apdrošināšanu arī tad ja tās promiles ir atļautajās robežās, tas ir, Tev ir tās 0.4, iznāk bucis, kurā Tu neesi vainīgs, izsaucam CP, tie formējot ieraksta ka ir 0.4, a apdrošinātāji var sūtīt Tevi ar visām pretenzijām trīs mājas tālāk.

visi tik nervozi nervozi, nu iepūt tai trubā ... atraduši par ko uzmest lūpu

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Iekšlietu ministrs arī esot stāvējis uz ceļiem un teicis-iepūt man.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

ibio rakstīja:

Gnoms rakstīja:

elbee rakstīja: un lielais aiztureeto iereibusho skaits tik pat labi var liecinaat nevis par policijas labo darbu, bet par shaadu akciju un kampanju bezjeedziigumu.

...

pilnīgi vienisprātis....

arī piekrītu, jo tie kas dzēra arī dzers pei stūres un viņiem ir pajāt vai ir pravas vi nav, auto šrotu pārvietošanai var nopirkt par 50 Ls, bet cik tad bieži uzraujas - 2x gadā

ja menti nevis fēnotu, bet reāli uzlabotu satiksmes drošību tad būtu cita statistika

pag pag.. atkaartotais jau i kriminaalais

par akcijaam un reidiem: tas pieraada tikai to ka ikdienaa nestraadaa..

provē noķert "pointu"

vispār jau niecīga varbūtība, ka kautkāds zivtelis vai viņa prese madāmas kautko te lasa, bet

ESI PAMANĪJIS, KA VAIRĀKI RAKSTĪTĀJU (bez manis) IR UZSVĒRUŠI - MENTOZAURI IKDIENĀ PIEFĒNO PLĀNU (un kabatu - vispār jau otrādāk ), BET REĀLAIS DARBS PALIEK REIDIEM

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Iekšlietu ministrs arī esot stāvējis uz ceļiem un teicis-iepūt man.

Lapss!

Variācija: iekšlietu ministrs esot uz ceļiem lūdzies utt.

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt
bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Laucinieks rakstīja:

visi tik nervozi nervozi, nu iepūt tai trubā ... atraduši par ko uzmest lūpu

Alkohola pārbaudi drīkst veikt TIKAI TAD JA IR PAMATOTAS AIZDOMAS par reibumu. Ja tā nav, tad... sk. augstāk linku ar video

p.s. lauķis, ibio... appist tevi vajag 10x

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.nra.lv/...

Nevar nepiekrist Avotinjam....

dazhs arii virs taam noteiktajaam 0,5 promileem brauks kaa pa diedzinju, bet citam arii skaidraa praataa nevar dot masiinu...

cik saprotu, ar promilēm ir, ka ne jau tā braukšana pa diedziņu ir būtiskākais, bet reakcijas ātruma samazināšanās. Var pievilkt mūli un pilnīgā autopilotā braukt kā pa diedziņu līdz mirklim, kad, teiksim, izlec priekšā gājējs [nu un, ka neatļautā vietā]. Tāpēc arī tas ir arguments apdrošinātājiem.

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: www.nra.lv/...

Nevar nepiekrist Avotinjam....

dazhs arii virs taam noteiktajaam 0,5 promileem brauks kaa pa diedzinju, bet citam arii skaidraa praataa nevar dot masiinu...

cik saprotu, ar promilēm ir, ka ne jau tā braukšana pa diedziņu ir būtiskākais, bet reakcijas ātruma samazināšanās. Var pievilkt mūli un pilnīgā autopilotā braukt kā pa diedziņu līdz mirklim, kad, teiksim, izlec priekšā gājējs [nu un, ka neatļautā vietā]. Tāpēc arī tas ir arguments apdrošinātājiem.

Tu pats tici šitajām muļķībām? Un ja tici, tad jau droši vien tāpēc, ka tā bija rakstīts, vai ne? Pats jau nevari padomāt, ka ir vēl 100 citi iemesli, lai reakcija nebūtu zibenīga, ieskaitot neveiksmi seksā vai kārtējo satikšanos ar stulbu priekšnieku.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: www.nra.lv/...

Nevar nepiekrist Avotinjam....

dazhs arii virs taam noteiktajaam 0,5 promileem brauks kaa pa diedzinju, bet citam arii skaidraa praataa nevar dot masiinu...

cik saprotu, ar promilēm ir, ka ne jau tā braukšana pa diedziņu ir būtiskākais, bet reakcijas ātruma samazināšanās. Var pievilkt mūli un pilnīgā autopilotā braukt kā pa diedziņu līdz mirklim, kad, teiksim, izlec priekšā gājējs [nu un, ka neatļautā vietā]. Tāpēc arī tas ir arguments apdrošinātājiem.

Taisniba, bet bezjedziga... Man tik un ta reakcija bus labaka, neka 75-gadigam onkam, kas no laukiem 2x gada iebrauc pilseta. Starp citu ir loti daudzi faktori, kas ietekme reakciju un alkohols nebut nav lideros vinu vidu. Pie tam alkohols iedarbojas nelineari - neliela deva reakciju pat uzlabo un tikai pec tam seko kritums. To var izlasit jebkura medicinas gramata un esmu pats ari patestejis pie stures - ne jau uz ielas, bet ar Colin McRae - stiprie dzerieni dod pacelumu kaut kur starp 50-100 g., alus praktiski nekadu, vins - ka kuro reizi.

Un velreiz - nevajag piesaukt padomju laikus un 0 promiles. Vina vai alus glaze pie pusdienam nav iemesls vakara nebraukt ar auto, tadel sapratiga robeza ir jaatstaj.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: www.nra.lv/...

Nevar nepiekrist Avotinjam....

dazhs arii virs taam noteiktajaam 0,5 promileem brauks kaa pa diedzinju, bet citam arii skaidraa praataa nevar dot masiinu...

cik saprotu, ar promilēm ir, ka ne jau tā braukšana pa diedziņu ir būtiskākais, bet reakcijas ātruma samazināšanās. Var pievilkt mūli un pilnīgā autopilotā braukt kā pa diedziņu līdz mirklim, kad, teiksim, izlec priekšā gājējs [nu un, ka neatļautā vietā]. Tāpēc arī tas ir arguments apdrošinātājiem.

Taisniba, bet bezjedziga... Man tik un ta reakcija bus labaka, neka 75-gadigam onkam, kas no laukiem 2x gada iebrauc pilseta. Starp citu ir loti daudzi faktori, kas ietekme reakciju un alkohols nebut nav lideros vinu vidu. Pie tam alkohols iedarbojas nelineari - neliela deva reakciju pat uzlabo un tikai pec tam seko kritums. To var izlasit jebkura medicinas gramata un esmu pats ari patestejis pie stures - ne jau uz ielas, bet ar Colin McRae - stiprie dzerieni dod pacelumu kaut kur starp 50-100 g., alus praktiski nekadu, vins - ka kuro reizi.

Un velreiz - nevajag piesaukt padomju laikus un 0 promiles. Vina vai alus glaze pie pusdienam nav iemesls vakara nebraukt ar auto, tadel sapratiga robeza ir jaatstaj.

Es te nedomāju alus glāzi pie pusdienām un braukšanu vakarā, bet nopietnāku ieraušanu. Bez tam reibums ir atkarīgs no tolerances pret alkoholu. Visādā ziņā "polšs uz diviem" jau ir bīstams risks. Tu saki, "neliela deva reakciju pat uzlabo un tikai pec tam seko kritums" - tas uzlabojums ilgst no 10 - 20 min. Pēc 100g stiprā dzēriena reakcija atjaunojas, ja nemaldos, pēc 2h.

Tu vari sevi notestēt, piem., ieraujot un mēģinot uz klavieres uzklabināt textiņu. Uzņem laiku, un pēc tam saskaiti kļūdas; vai nu laix būs ilgāx kā skaidrā raxtot, vai kļūdas būs vairāk.

Bet salīdzinājums ar onku šeit ir nevietā, runa tak ir par alkohola, nevis vecuma izraisītu reakcijas kavējumu.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja:

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: www.nra.lv/...

Nevar nepiekrist Avotinjam....

dazhs arii virs taam noteiktajaam 0,5 promileem brauks kaa pa diedzinju, bet citam arii skaidraa praataa nevar dot masiinu...

cik saprotu, ar promilēm ir, ka ne jau tā braukšana pa diedziņu ir būtiskākais, bet reakcijas ātruma samazināšanās. Var pievilkt mūli un pilnīgā autopilotā braukt kā pa diedziņu līdz mirklim, kad, teiksim, izlec priekšā gājējs [nu un, ka neatļautā vietā]. Tāpēc arī tas ir arguments apdrošinātājiem.

Tu pats tici šitajām muļķībām? Un ja tici, tad jau droši vien tāpēc, ka tā bija rakstīts, vai ne? Pats jau nevari padomāt, ka ir vēl 100 citi iemesli, lai reakcija nebūtu zibenīga, ieskaitot neveiksmi seksā vai kārtējo satikšanos ar stulbu priekšnieku.

Tā kā esmu pietiekami daudz kādreiz apvienojis dzeršanu un braukšanu, tad varu tev apgalvot, ka tās nav muļķības. Ja tev liekas, ka ir, laipni lūdzu, dzer un brauc, tikai ne pa tām ielām, kur es braucu...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu no sotaka vispar ipaši neko nejutu ne uzlabojumu ne kritumu,bat pali braukt neatzistu.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu no sotaka vispar ipaši neko nejutu ne uzlabojumu ne kritumu,bat pali braukt neatzistu.

Jo lielāx alkohola lietošanas stāžs, jo lielāka tolerance - līdz zināmai, varētu teikt, alkoholisma, stadijai. Pēc tam dažiem strauji iesākas tas laix, kad pietiek ar 100g, lai atlūstu.

Pats esmu alkoholiķis, zinu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Es te nedomāju alus glāzi pie pusdienām un braukšanu vakarā, bet nopietnāku ieraušanu. Bez tam reibums ir atkarīgs no tolerances pret alkoholu. Visādā ziņā "polšs uz diviem" jau ir bīstams risks. Tu saki, "neliela deva reakciju pat uzlabo un tikai pec tam seko kritums" - tas uzlabojums ilgst no 10 - 20 min. Pēc 100g stiprā dzēriena reakcija atjaunojas, ja nemaldos, pēc 2h.

Tu vari sevi notestēt, piem., ieraujot un mēģinot uz klavieres uzklabināt textiņu. Uzņem laiku, un pēc tam saskaiti kļūdas; vai nu laix būs ilgāx kā skaidrā raxtot, vai kļūdas būs vairāk.

Bet salīdzinājums ar onku šeit ir nevietā, runa tak ir par alkohola, nevis vecuma izraisītu reakcijas kavējumu.

"Polss uz diviem" jau nav bistams risks, bet gan konkreta iedzersana. Savukart tie pasi 100g, ja netiek turpinati, nekadu butisku reakcijas kritumu nerada. Katra gadijuma krietni mazaku neka 8h darba diena. Un salidzinajums ar onku ir pat loti vieta, jo "pohu promiles" jau vairs neietilpst agresivas brauksanas un izradisanas kategorija, bet gan tikai kaveta reakcija, kas attieciba uz satismes drosibu dod tiesi to pasu, ko vecuma izraisits reakcijas kavejums.

Bet par testesanu - ka jau ieprieks teicu, esmu testejis so lietu pie datora stures, ne tikai klabinot taustinus. Rezultati iedzerot ir loti interesanti un nebut nerada velesanos atkartot dzive. Savukart pohu promiles nekadu ipasu ietekmi nerada.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 seene

jā, par pohu promilēm tev piekrītu. Izņemot, ja pohas ir uzlāpītas.

tāpat piekrītu par nebraukšanu šmigā...

Tad par ko īsti mēs te?

Tad jau vajag jaunu topiku par reakcijas ātrumu, jo plaša un interesanta tēma, starp citu. Tās med. komisijas, manuprāt, šitās lietas veciem cilvjiem neievērtē pietiekami nopietni.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Par ko mes te? Laikam jau par to, ka musu brasie satiksmes organizatori negrib redzet situaciju kopuma, bet atrod vienu "vainigo" un tam piesien kampanu. Galvenais, ko neviens negrib saprast - liela dala to, kam pecjanos atnema tiesibas un sabojaja dzivi apdraudeja citus daudz mazak, neka citas plasi parstavetas brauceju kategorijas. Natceros kur un kas, bet bija ierakstijis komentara, ka nezin nevienu cilveku, kas dzeruma pie stures trakotu, bet skaidra butu pratigs braucejs. Atliek vienigi piekrist.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Man tik un ta reakcija bus labaka, neka 75-gadigam onkam, kas no laukiem 2x gada iebrauc pilseta.

Vislabak izskatās teksts, kur kāds puisēns sevi liela un pasaka, cik viņš kruts, gudrs un reaktīvs....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Seene rakstīja: Man tik un ta reakcija bus labaka, neka 75-gadigam onkam, kas no laukiem 2x gada iebrauc pilseta.

Vislabak izskatās teksts, kur kāds puisēns sevi liela un pasaka, cik viņš kruts, gudrs un reaktīvs....

ok, ok... labak noteikti izskatisies, ja rakstisu, ka "deksteram tik un ta reakcija bus labaka neka..." bet tik un ta jau butiba nemainisies - kas gribeja, saprata, ko ar to gribeju pateikt.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 seene

"kam pecjanos atnema tiesibas un sabojaja dzivi " - te nu tu kļūdies, veči paši gan sev sabojāja dzīvi, nevis CPisti; 1)ka būs kontroles uz ceļiem - bija zināms; 2)ka nedrīkst braukt ar promilēm - arī bija zināms.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Ko jūs darīsiet, kad viens no jūsu statistikas 0.75% dzerumā esošajiem uztaisīs līķu avāriju, kurā būs iesaistīta kāda no jūsu ģimenēm? Vienam pa galvu "iesit" 0.5l aliņš, citam 100g šņabis. Tad varbūt vispār noņemt no ceļiem CP, jo pēc statistikas % pārkāpumus veic ļoti neliels procentuāls skaits vadītāju?

Ja kādam policijas kontroles sabojā visu dienu, tad pēdējais laiks pārsēsties sabiedriskajā transportā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Ko jūs darīsiet, kad viens no jūsu statistikas 0.75% dzerumā esošajiem uztaisīs līķu avāriju, kurā būs iesaistīta kāda no jūsu ģimenēm? Vienam pa galvu "iesit" 0.5l aliņš, citam 100g šņabis. Tad varbūt vispār noņemt no ceļiem CP, jo pēc statistikas % pārkāpumus veic ļoti neliels procentuāls skaits vadītāju?

Ja kādam policijas kontroles sabojā visu dienu, tad pēdējais laiks pārsēsties sabiedriskajā transportā.

Policijas kontrole ir pienemama, kamer ta notiek likuma paredzetaja kartiba. Sobrid CP nodarbojas ar parkapumu un visatlautibas reklamesanu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti