Kad beidzot CPisti nomierināsies?

joop Reģ.: 21.04.2006

Labi,saprotu vakardienas (pirmdienas rīts)...stāvēja kungi ceļa malā ar stabulēm rokās...bet šorīt jau otrdiena un pūtu trubiņā...nebija pamata satraukumam,jo pēdējā glāze tika izdzerta svētdienas rītā...cik ilgi vēl tā???

 
1 2
DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Liidz nebuus vairs reibushi autovadiitaaji. Nu laikam jau nekad.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

alkašus vajag izķert......

mani vairāk interesē bet kad tie pajoļu priekšnieki vienreiz pārstās likt ātrumķērājus tādās vietās kur ātrumierobežojumi ir pamatori tikai un vienīgi ar to nabadziņu kāri pēc naudas???

katrā gadījumā man ir radies iespaids, ka latvijā ceļu mentozauri nodarbojas TIKAI un VIENĪGI ar "ātruma kontroli"

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Labi,saprotu vakardienas (pirmdienas rīts)...stāvēja kungi ceļa malā ar stabulēm rokās...bet šorīt jau otrdiena un pūtu trubiņā...nebija pamata satraukumam,jo pēdējā glāze tika izdzerta svētdienas rītā...cik ilgi vēl tā???

Kas ta grūti iepūst, vai?

Es ceru, ka nekad...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja: Liidz nebuus vairs reibushi autovadiitaaji. Nu laikam jau nekad.

Tur tas joks,ka pats šmigā nebraucu...ja dzeru tad ir draugu transports vai taksis...tieši tāpēc šīs rīta pohu pārbaudes rada nepatiku un sabojā omu turpmākajai dienai...

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Man arī šķiet topica autora neiecietība nepiemērota, jo esmu gatavs pūst kaut vai 10x dienā, lai tikai palīdzētu aizvākt no ceļiem tos, kas ar savu dzērumu pie stūres papildus apdraud mani un manu bērnu.

P.S. Ar nožēlu jaatdzīst, ka pašam pirms vairākiem gadiem ir tikušas noņemtas koras par reibumu pie stūres, un šādu savu kļūdu nožēloju, netaisos atkārtot.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Man arī šķiet topica autora neiecietība nepiemērota, jo esmu gatavs pūst kaut vai 10x dienā, lai tikai palīdzētu aizvākt no ceļiem tos, kas ar savu dzērumu pie stūres papildus apdraud mani un manu bērnu.

P.S. Ar nožēlu jaatdzīst, ka pašam pirms vairākiem gadiem ir tikušas noņemtas koras par reibumu pie stūres, un šādu savu kļūdu nožēloju, netaisos atkārtot.

Nu nav tā pat neiecietība...vienkārši dusma,ka pēdējās nedēļas laikā TO esmu darījis jau 3 reizes...pirms tam neatceros pēdējo reizi...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Eye rakstīja: Man arī šķiet topica autora neiecietība nepiemērota, jo esmu gatavs pūst kaut vai 10x dienā, lai tikai palīdzētu aizvākt no ceļiem tos, kas ar savu dzērumu pie stūres papildus apdraud mani un manu bērnu.

P.S. Ar nožēlu jaatdzīst, ka pašam pirms vairākiem gadiem ir tikušas noņemtas koras par reibumu pie stūres, un šādu savu kļūdu nožēloju, netaisos atkārtot.

Nu nav tā pat neiecietība...vienkārši dusma,ka pēdējās nedēļas laikā TO esmu darījis jau 3 reizes...pirms tam neatceros pēdējo reizi...

a ko ta nepasuuti? vareeji tak stabuliiti nah no rokas un mierraa

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Eye rakstīja: Man arī šķiet topica autora neiecietība nepiemērota, jo esmu gatavs pūst kaut vai 10x dienā, lai tikai palīdzētu aizvākt no ceļiem tos, kas ar savu dzērumu pie stūres papildus apdraud mani un manu bērnu.

P.S. Ar nožēlu jaatdzīst, ka pašam pirms vairākiem gadiem ir tikušas noņemtas koras par reibumu pie stūres, un šādu savu kļūdu nožēloju, netaisos atkārtot.

Nu nav tā pat neiecietība...vienkārši dusma,ka pēdējās nedēļas laikā TO esmu darījis jau 3 reizes...pirms tam neatceros pēdējo reizi...

Būtu priecājies, ka CP ir iemācījušies ne tikai radaru un rāciju lietot , bet apgūst arī citas sarežģītas tehnoloģijas.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Runa ir par to,ka ments tavā sejā saskata potenciālu metēju...tas aizvaino!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

varbuut vana nav mentaa bet sejaa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vaina tb

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Runa ir par to,ka ments tavā sejā saskata potenciālu metēju...tas aizvaino!

Tevi neaizvaino blakus mašīnās braucošie? Man uz viņiem paskatoties izskatās, ka viņi manā sejā saskata potencīālu agresīvu braucēju un mašīnu jākli, bet es tāds neesmu.

Ne jau trubiņā pūšana vainīga, bet mūsu sabiedrības zemais savstarpējās cieņas līmenis, to ļoti labi var novērtēt sastrēgumstundās, pavērojot tos, kam vienmēr ir "jāsteidzas vairāk" par citiem.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

man arii mazliet saak kaitinaat shii varas attieksme- autovadiitaajs ir alkoholikjis, aatrumpaarkaapeejs un slepkava. bet tev ir jaapieraada preteejais.

un, ja cilveeks pie stuures nesmird, uzvedaas adekvaati, runaa sapraatiigi, tad kaada velna peec vinjam jaabaazh mutee taa truba? iipashi jau naakamajaa un aiznaakamajaa dienaa.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

un lielais aiztureeto iereibusho skaits tik pat labi var liecinaat nevis par policijas labo darbu, bet par shaadu akciju un kampanju bezjeedziigumu.

ps: man ir apriebies, ka visi mediji, visi autoportaali ir pilni ar zinjaam par dzeerushajiem liigotaajiem, zivtinjsh ir kljuvis par supervaroni, bet informaacijas par nedeeljas nogalee Riiga pabijusho Pekina- Parize ralliju nav vispaar

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: un lielais aiztureeto iereibusho skaits tik pat labi var liecinaat nevis par policijas labo darbu, bet par shaadu akciju un kampanju bezjeedziigumu.

ps: man ir apriebies, ka visi mediji, visi autoportaali ir pilni ar zinjaam par dzeerushajiem liigotaajiem, zivtinjsh ir kljuvis par supervaroni, bet informaacijas par nedeeljas nogalee Riiga pabijusho Pekina- Parize ralliju nav vispaar

Drīzāk tas pierāda, ka CP pārsvarā "kontrolē ātrumu" lai iekasētu "pateicības", bet kad reāli pastrādā - tad izrādās ka situācija uz valksts ceļiem ir graujoša.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Gnoms rakstīja:

elbee rakstīja: un lielais aiztureeto iereibusho skaits tik pat labi var liecinaat nevis par policijas labo darbu, bet par shaadu akciju un kampanju bezjeedziigumu.

...

pilnīgi vienisprātis....

arī piekrītu, jo tie kas dzēra arī dzers pei stūres un viņiem ir pajāt vai ir pravas vi nav, auto šrotu pārvietošanai var nopirkt par 50 Ls, bet cik tad bieži uzraujas - 2x gadā

ja menti nevis fēnotu, bet reāli uzlabotu satiksmes drošību tad būtu cita statistika

pag pag.. atkaartotais jau i kriminaalais

par akcijaam un reidiem: tas pieraada tikai to ka ikdienaa nestraadaa..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nevar iisti saprast, ar ar tiem mentiem ir...

tur, kur vajag-vinji nav

un nav hroniski, gadiem (Jaunciema gatve, par piemeeru)

Driizaak gribas domaat, ka ne jau vinji pasi nosaka, kur un ko dariit, bet gan visaadaz zivteles, kuri ielikti ar spalvainu roku no valdošās kastas...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Nu nav tā pat neiecietība...vienkārši dusma,ka pēdējās nedēļas laikā TO esmu darījis jau 3 reizes...pirms tam neatceros pēdējo reizi...

Nabadziņš! Tu iepūti veselas trīs reizes??? Noteikti aizej pie ārsta lai pārbauda plaušas, mazums kas no tādas pūšanas var būt, avosj vēl plaušu karsoni saķersi

un lielais aiztureeto iereibusho skaits tik pat labi var liecinaat nevis par policijas labo darbu, bet par shaadu akciju un kampanju bezjeedziigumu.

Džīzas, cik nodzertām jābūt smadzenēm lai aizdomātos līdz šādam secinājumam?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: un lielais aiztureeto iereibusho skaits tik pat labi var liecinaat nevis par policijas labo darbu, bet par shaadu akciju un kampanju bezjeedziigumu.

Citāts no Apollo:

Reidu laikā pārbaudītas 33 827 automašīnas. Pie stūres alkohola reibumā, pārsniedzot likumā pieļaujamo normu, bija sēdušies 182 autovadītāji, kuriem bija vadītāja apliecības, kā arī 71 šoferis, kas dzērumā brauca bez vadītāja tiesībām.

No kā varam secināt ka reibumā pie stūres ir sēdušies mazāk nekā 1 procents.

Ja mēs tā mīlam statisku tad kas ir 1% statistikā?

Policija šoreiz operē ar cipariem nevis kā citas reizes - ar procentiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Džīzas, cik nodzertām jābūt smadzenēm lai aizdomātos līdz šādam secinājumam?

Viss ir normāli 1% no 33 827 pārbaudītajiem ir 338 uzrāvišies, bet šajos reidos uzrāvās tikai 253 šoferi kas ir apmēram 0.75%. Tā kā pēc statistikas dietiem viss ir vislabākajā kārtībā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Lai dzīvo statistika (ar kuru tā mīl operēt mūsu ministri un ierēdņi)

Urāāāāāā biedri.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Ja tāds % būtu gada , nu labi, pusgada laikā, tad varētu teikt, ka viss ir labākajā kārtībā.... te tas periods ir 3-4 dienas.... tā kā kuj viņu zin' vai "viss ir vislabākajā kārtībā."...

Stāsts jau ir par to ka CSDD, CP un visas pārējās policijas amatpersonas visu laiku runā par statistiku piesaucot visvisādus procentus, lai parādītu cik labi prot strādāt. Bet šajā gadījumā procentus nepiesauksi. Nu kas ir 0.75 %???? Iespaidīgāks ir 253 cipars.

Nepatīk man šitā kampaņveidīgā izrādīšanās. Regulārie reidi (ar pārbaudēm pie tiltiem, kā tas bija kādu laiku atpakaļ) nesīs lielākus augļus un vairāk disciplinēs vadītājus nekā visiem zināmā «Līgo kampaņa»

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Par % neko nepateikšu bet man arī besī laukā ka man 2-3 reizes nedēļā jāpūš trubā. Es katru rītu braucu uz darbu no Ikšķiles ap 6:30 un gandrīz katru rītu man iebraucot Rīgā ir jāpastabulē. Nu nepatīk man tas un viss, vēl jo vairāk ka norītiem viņi noķer nevis tos atsaldeņus kas pievelk mūli un tad taisa sacensības bet onkas kas iepriekšējā vakarā nav pratušies mēru noteikt.

Neviens jau nav pētījis statistiku cik avāijas reibumā tiek izraisītas darbadienu rītos līdz 7 un cik brīvdienu naktīs. Man gan liekas ka brīvdienu naktīs ir daudz bīstamāki dzērāji nekā darbdienu rītos.

Bet galvenais jau nav satiksmes drošība, galvenais ir kabatas, statistika un varbūt budžets.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Starpcitu statistikas datus var sagrozīt kā vien iegribas.

Atliek paskatīties cik cilvēkiem ir autovadītāja apliecība un cik no tiem ir uzķērušies pa reiboniem? Domāju ka procents būs niecīgs.

«Tā kā viss kārtībā, viss kārtībā, ak daiļā kundze»

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.nra.lv/...

Nevar nepiekrist Avotinjam....

dazhs arii virs taam noteiktajaam 0,5 promileem brauks kaa pa diedzinju, bet citam arii skaidraa praataa nevar dot masiinu...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti