Problemas ar dzineju

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Vai kads varetu pamest iespejamas idejas no ka varetu raustities OPEL Vectra B 1.6 16V ECOTEC benzina dzinejs??? Raustiisjanaas paraadaas braucot gaitaa, strauji palielinot aatrumu - strauji iespiezjot pedaali griidaa... Tuksjgaitaa itkaa dzineejs straadaa normaali... Ir pat meegjinaac mainiit degvielu - STATOIL 95 Ultima uz 98 ultima, bet juutamas izmainjas NAV noveerotas...

Tas ka VISPAREIZAKAIS motora diagnostika (taa jau ir pieteikta) taapat jau ir skaidrs, bet nu... Maybe kaadam ir kaadas idejas, kuraa virzienaa rakt...

 
1 2
Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nepareizs benzīna/gaisa maisījums vai vecas sveces. Maisījums nepareizs var būt aiz vairākiem iemesliem, kas atkarīgi no konkrētā pričendāļa esamības/neesamības un darbotiesspējas. To tev neviens virtuāli te nenodiagnosticēs - iemesli var būt gaužām daudz un parasti ir švakākais variants, kad visas fiņtihļuškas it kā pašas par sevi darbojas normāli, taču pa visiem kopā ne.

Iesākumam padomā, kas tika darīts, pirms problēmas sākās.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

neesi gadiijumaa pats atkal kaut kur jaucies??? praatiigaak buutu nomainiit sveces , jeb veel labak-svecvadus. man bij kaadreiz kaut kaads japaanis ar 16v motoru , tam bij tieshi tas pats sindroms...pazuda peec svecvadu nomainjas...savaadaak nevareeja uz ielas izgriezt, gribi uzbeert , lai taa shiki kaadam izgrieztu priekshaa, shis saak uz tresdaljaudas raustiities un chushhshsh vien sanaak

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nepareizs benzīna/gaisa maisījums vai vecas sveces. Maisījums nepareizs var būt aiz vairākiem iemesliem, kas atkarīgi no konkrētā pričendāļa esamības/neesamības un darbotiesspējas. To tev neviens virtuāli te nenodiagnosticēs - iemesli var būt gaužām daudz un parasti ir švakākais variants, kad visas fiņtihļuškas it kā pašas par sevi darbojas normāli, taču pa visiem kopā ne.

Iesākumam padomā, kas tika darīts, pirms problēmas sākās.

pagaajusjo vasara Hansa auto man mainija sveces un tipa probleema pazuda, bet uzpeldeeja atkal sjovasar... Maybe vainiigas ir sveces??? Ta fig vinju zin... Lai Tehnikji Ceesiis skataas un ja netiks galaa tad skatiisimies ko mums Hansa auto teiks...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: neesi gadiijumaa pats atkal kaut kur jaucies??? praatiigaak buutu nomainiit sveces , jeb veel labak-svecvadus. man bij kaadreiz kaut kaads japaanis ar 16v motoru , tam bij tieshi tas pats sindroms...pazuda peec svecvadu nomainjas...savaadaak nevareeja uz ielas izgriezt, gribi uzbeert , lai taa shiki kaadam izgrieztu priekshaa, shis saak uz tresdaljaudas raustiities un chushhshsh vien sanaak

iisteniibaa ideja par svecjvadiem izskataas ka vareetu buut, lia laikam tie tocjna NAV mainiiti... Bet kaa jau teicu - lai tehnjkji tiek ar sjo lietu galaa... Sjeit man vairaak interesee iespeejamie varianti par teemu...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Velak deļ beigtiem vadiem vel spole ari medz nobeigties

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pazinjam shitaads gljuks bij hondai... veela vainu uz visu ko... i zondes ...i shprice...

rezultataa nomainiija sveces un gotavs ja pareizi sapratu tad kompis saak gljukot deelj 1as sveces perebojiem...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pazinjam shitaads gljuks bij hondai... veela vainu uz visu ko... i zondes ...i shprice...

rezultataa nomainiija sveces un gotavs ja pareizi sapratu tad kompis saak gljukot deelj 1as sveces perebojiem...

Izskataas ka taisniiba laikam buus jaameklee kautkur starp sveceem, svecjvadiem un maybe indukcijas spoli... Katraa gadiijumaa svecjvadi sjitam auto NAV mainiiti un HVZ kaadas veel sveces Hanza auto jamie pagaajusjo vasar ieskruuveeja...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Vēl var būt daļēji noklājies benzīna sūknis vai aizkakāts degvielas fltrs. Berot virsū vajag daudz degvielas ko nespēj augstākminēto iemeslu dēl piegādāt.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

bija līdzīga problēma ar mondeo 16V,arī mainija sveces ,vadus ,bet izrādas lamdas zonde kidrik - čiekurkalnā Rolis diezgan lēti piedāvā un maina tās !!!!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Graberis rakstīja: Nepareizs benzīna/gaisa maisījums vai vecas sveces. Maisījums nepareizs var būt aiz vairākiem iemesliem, kas atkarīgi no konkrētā pričendāļa esamības/neesamības un darbotiesspējas. To tev neviens virtuāli te nenodiagnosticēs - iemesli var būt gaužām daudz un parasti ir švakākais variants, kad visas fiņtihļuškas it kā pašas par sevi darbojas normāli, taču pa visiem kopā ne.

Iesākumam padomā, kas tika darīts, pirms problēmas sākās.

pagaajusjo vasara Hansa auto man mainija sveces un tipa probleema pazuda, bet uzpeldeeja atkal sjovasar... Maybe vainiigas ir sveces??? Ta fig vinju zin... Lai Tehnikji Ceesiis skataas un ja netiks galaa tad skatiisimies ko mums Hansa auto teiks...

Ja gadā nogāz kādus 30k, tad principā sveces jau atkal jāmaina, ja vien neesi ielicis platīna sveces. Vadus arī iesaka šad tad pamainīt, precīzus km nevaru nosaukt.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

var but nospradzis recirkulaacijas vaarsts. bet vispirms nomaini sveces, vinjas tak neko nemaksaa...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Graberis rakstīja: Nepareizs benzīna/gaisa maisījums vai vecas sveces. Maisījums nepareizs var būt aiz vairākiem iemesliem, kas atkarīgi no konkrētā pričendāļa esamības/neesamības un darbotiesspējas. To tev neviens virtuāli te nenodiagnosticēs - iemesli var būt gaužām daudz un parasti ir švakākais variants, kad visas fiņtihļuškas it kā pašas par sevi darbojas normāli, taču pa visiem kopā ne.

Iesākumam padomā, kas tika darīts, pirms problēmas sākās.

pagaajusjo vasara Hansa auto man mainija sveces un tipa probleema pazuda, bet uzpeldeeja atkal sjovasar... Maybe vainiigas ir sveces??? Ta fig vinju zin... Lai Tehnikji Ceesiis skataas un ja netiks galaa tad skatiisimies ko mums Hansa auto teiks...

Ja gadā nogāz kādus 30k, tad principā sveces jau atkal jāmaina, ja vien neesi ielicis platīna sveces. Vadus arī iesaka šad tad pamainīt, precīzus km nevaru nosaukt.

Vispaariibaa jau laba ideja, jo tas ir darba auto un kaadus 14 meenesjos kopsj auto lietoju sveces NAV mainiitas.

Un tie tirlinji SINHROC Ceesiis no motora dignostikas izskataas maz ko rubii - tik vien kaa AIRBAG lapinjas kljuudu noveerst... Jo uz teikumu - vecji bet man negribaas palikt uz celja un man vajaga lai juus to auto sataisiet!! sjameejo atbilde - a tu tik brauc, jo mees ar kompi neko aizdomiigu neredzam un kad uz panelja iedegsies lapminjas tad skatiisimies... Nu vot sjii atbilde man PILNIIGI NOSITA jebkuru paarlieciibu par vinju profesionalitaati. Buutiibaa sjis serviss izskataas ka ir speejiigs TIKAI uz LJOTI VIENKAARSJU darbu (elljas mainja utml.) veiksjanu.

Finaalaa esmu pieteicis diganostiku Hansa auto. Redzees ko sjameejie pateiks!!!

xes Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

droai, ka butu apmierinataks, ja dzheki tev parlasitu pus motoru un piestaditu cenniku 1/2 a/m vertiba ja/ saproti tach, ka nav vienkarsi noteikt defektu tikai pec taviem aprakstiem, jo ja masina nav jauna, piesieties var pie daudza ka, bet vai ta ir ista vaina, pateikt isti nevar... ja vaina paradas tikai brauksanas laika, samekle tadu, kas var ielikt kompi masina un tad pabraukat rinki un ceret, ka tad kompis izmetis defektu.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

xes rakstīja: droai, ka butu apmierinataks, ja dzheki tev parlasitu pus motoru un piestaditu cenniku 1/2 a/m vertiba ja/ saproti tach, ka nav vienkarsi noteikt defektu tikai pec taviem aprakstiem, jo ja masina nav jauna, piesieties var pie daudza ka, bet vai ta ir ista vaina, pateikt isti nevar... ja vaina paradas tikai brauksanas laika, samekle tadu, kas var ielikt kompi masina un tad pabraukat rinki un ceret, ka tad kompis izmetis defektu.

Tik traki jau nav. Gaisa mērītāju var nočekot, gan jau arī lamda zondi var nočekot un vēl kaut ko.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es gan uz HA diagnostiku un remontu nepaļautos...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ta jau ari ir kamer auto iet reizem nevar pateikt kas par vainu

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es gan uz HA diagnostiku un remontu nepaļautos...

Nu nezinu gan... Ieprieksjeejo reiz HA man liidziigas proleemas noveersa, bet ceesinieki gan... Nu kautkaa neiedvesmo man sjameejie...

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Finaalaa esmu pieteicis diganostiku Hansa auto. Redzees ko sjameejie pateiks!!!

Nu vai atradi probleemas iemeslu? Man tagad šāda problēma ir uzpeldējusi 1.6 Ecotec dzinējam tikai Astrai. Aizdomas ir uz indukcijas spoļu bloku(svečvadu kā tādu viņai nav). Arī motors raustās gan tukšgaitā, gan dodot gāzi, sveces tika nomainītas uz pusdienu likās jau ka ir OK un atkal sākās.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Un tie tirlinji SINHROC Ceesiis no motora dignostikas izskataas maz ko rubii - tik vien kaa AIRBAG lapinjas kljuudu noveerst... Jo uz teikumu - vecji bet man negribaas palikt uz celja un man vajaga lai juus to auto sataisiet!! sjameejo atbilde - a tu tik brauc, jo mees ar kompi neko aizdomiigu neredzam un kad uz panelja iedegsies lapminjas tad skatiisimies...

Finaalaa esmu pieteicis diganostiku Hansa auto. Redzees ko sjameejie pateiks!!!

Principaa pateiks to pashu, ko Tev jau pateica!

Ja uzskati, ka servisa pienākumos ietilpst arī pareģošanas salona pakalpojumi, tad , iespējams, ir iemesls būt neapmierinātam. Jo, cik saprotu, vēlies lai Tev pasaka arī vēl nenotikušās, bet iespējamās šaizes. Tipa - pēc 20tk tev noklāsies benzīna sūknis, bet pēc vēl 15 tk atteiks spidometrs

Ja aizbrauc ar konkrētu defektu un simptomiem, tad , visticamāk, ka tos arī novērsīs. šajā konkrētajā gadījumā izklausās, ka pietiktu ar sveču un svečvadu maiņu.

Serviss 90% var noteikt tikai auto stāvokli uz DOTO BRĪDI, nevis ieskatīties nākotnē. Kaut arī nešaubos, ka par piem. skaļu sūkni tiksi brīdināts iepriekš un kā primāro tomēr ieteiks nomainīt degvielas filtru.

P.S Starp citu..... Pārdodu ļoti labā stāvoklī esošu auto, bet pirms iespējamajiem remontiem!

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Man Vectrai bija svečvads, neatceros kurš, bet mainīju visus. Toreiz pirms ~2 gadiem Adam auto par kādiem ~25 ls/komplektu ņēmu.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja:

Finaalaa esmu pieteicis diganostiku Hansa auto. Redzees ko sjameejie pateiks!!!

Nu vai atradi probleemas iemeslu? Man tagad šāda problēma ir uzpeldējusi 1.6 Ecotec dzinējam tikai Astrai. Aizdomas ir uz indukcijas spoļu bloku(svečvadu kā tādu viņai nav). Arī motors raustās gan tukšgaitā, gan dodot gāzi, sveces tika nomainītas uz pusdienu likās jau ka ir OK un atkal sākās.

Protams ka atradu... Cik noveerots un pirmais ko iesaka sjitaadiem motoriem ir svecju mainja ik peec 20-35tk km, kaa arii svecjvadu mainja un apstraade ar kautkaadu aerasolu, kas mitrumu atgruusj. Es iztiku ar svecju mainju... Protams svariigs moments ir DEGVIELA - kaukaados Trestos un NIVALOS nepildos principaa...

Un godiigi sakot tas HansaAuto diagnostikas.... Nu nezinu... Taadu lietu kaa mehaaniskaas aatrumkaarbas troksni (viegla triksjkjonja) jamie nevareeja identificeet - aizbraucu un saku lai paskataas kas kaarbaa taa tirksjkj - tipa izpuuteejam bikse esot uzpleesta. Protams ka bikse bija bojaata, bet peec vinju laapiisjanas nekaadu efektu nejutu t.i. skanjas zinjaa. Veelaak ar radinieku - automehaanikji 5 min. tikaam skaidriibaa - viens no kaarbas gultnjiem pamazaam ienaacies.

Bet nu noveerojumi 1,5 gada laikaa raada ka 1.6 un veel ECOTEC ir PAR SJVAKU sjitam buurim (98.g. VECTRA CARAVAN). Isteniibaa prasiitos kautkas jestraaks!

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu Vectrai 1.6 laikam ir savādāks tas motors nekā 1.6 Astrai kau arī abi ECOTEC. Man Astrai nav svečvadu ir indukcijas spoļu bloks un viss

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens.... Bet ar pieņēmēju kopā izbraucāt un idntificējāt to troksni? Un esi pārliecināts, ka arī diagnosticējošais mehāniķis pareizi uztvēra skaņas raksturu no pieņēmēja pārstāsta?

Tas ir tāpat, kā simfoniskajā orķestrī saklausīt, kur tad īsti skan klarnete, kur oboja!...

Veči! Kamēr paši pie tā nepiedomāsiet, KĀ aizvadīt infu, tā , lai esi pārliecināts, ka esi pareizi saprasts - būtu neadekvāti vēlēties, lai serviss uzmin, ko tad tieši esi domājis.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Piebaldzens.... Bet ar pieņēmēju kopā izbraucāt un idntificējāt to troksni? Un esi pārliecināts, ka arī diagnosticējošais mehāniķis pareizi uztvēra skaņas raksturu no pieņēmēja pārstāsta?

Tas ir tāpat, kā simfoniskajā orķestrī saklausīt, kur tad īsti skan klarnete, kur oboja!...

Veči! Kamēr paši pie tā nepiedomāsiet, KĀ aizvadīt infu, tā , lai esi pārliecināts, ka esi pareizi saprasts - būtu neadekvāti vēlēties, lai serviss uzmin, ko tad tieši esi domājis.

Es servisaa siiki un smalki izklaastiju no kurienes, kaa un kad tas troksnis paraadaas. Bet nu izskataas ka vecjiem veelu vakaraa NEBIJA VEELEESJANAAS NEKO dariit. Jamie man pat nepiedaavaaja lai nodemostreeju kaa tas troksnis izpauzjaas...

Savukaart ar radinieku paceljot auto uz paceelaaja diezgan aatri tikaam skaidriibaa, ka tas ir kaads no kaarbas gultnjiem.

Tad Arnijs man Tev jautaajums - kaapeec viens var, bet citi nezinu nevar, nemaak, vai VIENKAARSJI NEVEELAAS NEKO dariit.

Es jau saprotu ka vieglaak ir nomainiit ellju un par darbu paprasiit 25 Ls stundaa lai gan darbs elljas mainjai aptuveni 20 min. max

Probleema jau NAV naudaa, bet gan ATTIEKSMEE - ja reiz esi t.s. OFICIAALAIS DIILEERIS, tad taadu NORMAALU attieksmi un darba kvalitaati veeleetos sanjemt pretii...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzēns.... Būtībā jau piekrītu! Tikai arī pašam vajag būt pietiekoši uzstājīgam, ja gribi, lai problēma tiktu identificēta un atrisināta. Un attiecībā uz pieņēmēju - ir jāuzstāj, lai kāds no servisa izbrauc līdz un apzina šo specifisko skaņu. Pašiem ir bijis, kad risinot salona lieko skaņu novēršanu, esam taisījuši "vokrug i okolo", pārpakojuši pussalonu, atraduši paneļa sijās uzgriezni, bet klients vienalga uzstāj, ka troksnis ir... Beigās izrādījās, ka grab nevis salonā, bet zemspārnis un arī tikai specifiski - pa Miera ielas bruģi Pa Barona ielu graboņas nebij. Bet rezultātā 4 dienu čakars un tolka būtībā nekāda

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti