Problemas ar dzineju

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Vai kads varetu pamest iespejamas idejas no ka varetu raustities OPEL Vectra B 1.6 16V ECOTEC benzina dzinejs??? Raustiisjanaas paraadaas braucot gaitaa, strauji palielinot aatrumu - strauji iespiezjot pedaali griidaa... Tuksjgaitaa itkaa dzineejs straadaa normaali... Ir pat meegjinaac mainiit degvielu - STATOIL 95 Ultima uz 98 ultima, bet juutamas izmainjas NAV noveerotas...

Tas ka VISPAREIZAKAIS motora diagnostika (taa jau ir pieteikta) taapat jau ir skaidrs, bet nu... Maybe kaadam ir kaadas idejas, kuraa virzienaa rakt...

 
1 2
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Bļē! Čota visi topiki kļuvuši garlaicīgi!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Bļē! Čota visi topiki kļuvuši garlaicīgi!

Tas tāpēc ka neviens Latvijā nemetina sporta tosolu, nevirpo Gillete bremžu diksus.

Oglracis Reģ.: 18.06.2006
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

vilko rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Graberis rakstīja: Nepareizs benzīna/gaisa maisījums vai vecas sveces. Maisījums nepareizs var būt aiz vairākiem iemesliem, kas atkarīgi no konkrētā pričendāļa esamības/neesamības un darbotiesspējas. To tev neviens virtuāli te nenodiagnosticēs - iemesli var būt gaužām daudz un parasti ir švakākais variants, kad visas fiņtihļuškas it kā pašas par sevi darbojas normāli, taču pa visiem kopā ne.

Iesākumam padomā, kas tika darīts, pirms problēmas sākās.

pagaajusjo vasara Hansa auto man mainija sveces un tipa probleema pazuda, bet uzpeldeeja atkal sjovasar... Maybe vainiigas ir sveces??? Ta fig vinju zin... Lai Tehnikji Ceesiis skataas un ja netiks galaa tad skatiisimies ko mums Hansa auto teiks...

Ja gadā nogāz kādus 30k, tad principā sveces jau atkal jāmaina, ja vien neesi ielicis platīna sveces. Vadus arī iesaka šad tad pamainīt, precīzus km nevaru nosaukt.

Vispaariibaa jau laba ideja, jo tas ir darba auto un kaadus 14 meenesjos kopsj auto lietoju sveces NAV mainiitas.

Un tie tirlinji SINHROC Ceesiis no motora dignostikas izskataas maz ko rubii - tik vien kaa AIRBAG lapinjas kljuudu noveerst... Jo uz teikumu - vecji bet man negribaas palikt uz celja un man vajaga lai juus to auto sataisiet!! sjameejo atbilde - a tu tik brauc, jo mees ar kompi neko aizdomiigu neredzam un kad uz panelja iedegsies lapminjas tad skatiisimies... Nu vot sjii atbilde man PILNIIGI NOSITA jebkuru paarlieciibu par vinju profesionalitaati. Buutiibaa sjis serviss izskataas ka ir speejiigs TIKAI uz LJOTI VIENKAARSJU darbu (elljas mainja utml.) veiksjanu.

Finaalaa esmu pieteicis diganostiku Hansa auto. Redzees ko sjameejie pateiks!!!

Lai nu kurs,bet SINHRO C Cēsīs ir VISLABĀKAIS serviss, viss piejams, kvalitate garanteta un ja pazist meitarus ,tad vel var pa leto, un ja kas tur džeki rubi to fišku.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
1 0 Atbildēt

Oglracis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

vilko rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Graberis rakstīja: Nepareizs benzīna/gaisa maisījums vai vecas sveces. Maisījums nepareizs var būt aiz vairākiem iemesliem, kas atkarīgi no konkrētā pričendāļa esamības/neesamības un darbotiesspējas. To tev neviens virtuāli te nenodiagnosticēs - iemesli var būt gaužām daudz un parasti ir švakākais variants, kad visas fiņtihļuškas it kā pašas par sevi darbojas normāli, taču pa visiem kopā ne.

Iesākumam padomā, kas tika darīts, pirms problēmas sākās.

pagaajusjo vasara Hansa auto man mainija sveces un tipa probleema pazuda, bet uzpeldeeja atkal sjovasar... Maybe vainiigas ir sveces??? Ta fig vinju zin... Lai Tehnikji Ceesiis skataas un ja netiks galaa tad skatiisimies ko mums Hansa auto teiks...

Ja gadā nogāz kādus 30k, tad principā sveces jau atkal jāmaina, ja vien neesi ielicis platīna sveces. Vadus arī iesaka šad tad pamainīt, precīzus km nevaru nosaukt.

Vispaariibaa jau laba ideja, jo tas ir darba auto un kaadus 14 meenesjos kopsj auto lietoju sveces NAV mainiitas.

Un tie tirlinji SINHROC Ceesiis no motora dignostikas izskataas maz ko rubii - tik vien kaa AIRBAG lapinjas kljuudu noveerst... Jo uz teikumu - vecji bet man negribaas palikt uz celja un man vajaga lai juus to auto sataisiet!! sjameejo atbilde - a tu tik brauc, jo mees ar kompi neko aizdomiigu neredzam un kad uz panelja iedegsies lapminjas tad skatiisimies... Nu vot sjii atbilde man PILNIIGI NOSITA jebkuru paarlieciibu par vinju profesionalitaati. Buutiibaa sjis serviss izskataas ka ir speejiigs TIKAI uz LJOTI VIENKAARSJU darbu (elljas mainja utml.) veiksjanu.

Finaalaa esmu pieteicis diganostiku Hansa auto. Redzees ko sjameejie pateiks!!!

Lai nu kurs,bet SINHRO C Cēsīs ir VISLABĀKAIS serviss, viss piejams, kvalitate garanteta un ja pazist meitarus ,tad vel var pa leto, un ja kas tur džeki rubi to fišku.

Pasaki KURSJ TUR RUBII TO FISJKU??? Tas jaunais kas laikam 9 boksaa tipa diagnostiku taisa??? Baigais MEHS saucaas - taadu elementaaru lietu kaa to ka sveces dzineejam jaamaina... Tipa kopiigi izbraucam , lai paraadiitu kaa tas defekts izpauzjaas, a sjams pat kompi nepiesleedz... Un veelaak veel servisa meistars pasaka "VEL GUDRAAKU" fraazi - nu brauc kameer kaada lapminja iedegsies uz panelja un tad jau skatiisimies...

Un veel... Man PIETIKA paveerot kaa manam auto vienu vasaru tipa 1/2 dienu pildiija A/C un laikam mainiija bremzju klucjus... Ap plkst. 11.20 viens taadaa paslinkaa gaitaa nobljaujaas pa visiem boksiem - EU LAIZJAM PUSDIENAAS un viiri liidz 13.30 pazuud - servisaa NEKAS NENOTIEK...kad ap 12.30 piekaapju pie servisa meistara apjautaaties cik taalu - nu mazliet jaapagaida, tipa A/C pildot ... Ap 13.20 viens taads jauneeklis netiiraa kombinzonaa klupdams kristdams saak kjimereet manu A/C un jau 10 min laikaa man A/C esot uzpildiits, lai gan man sprauda batonus par sisteemas tiiriisjanu un sazin tur veel ko... Es protams ljaavos... LAI JAU... Peec tam papeetot reekjinu par darbu secinaaju ka laikam esmu apmaksaajis laiku ko viiri pavadiija pusdienas eedot... Nu var JAU CJAKAREET, bet neTIK NAGLIJ veidaa...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Un būs vēl trakāk, jo mašīnas paliek sarežģītākas, elektronikas vairāk, un vakardienas lampiņu mainitāji un sveču skrūvētāji studēs elektronikas rokasgramatas un bursies pa bloku funkcijām.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Un būs vēl trakāk, jo mašīnas paliek sarežģītākas, elektronikas vairāk, un vakardienas lampiņu mainitāji un sveču skrūvētāji studēs elektronikas rokasgramatas un bursies pa bloku funkcijām.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti