Nedaudz sasists Renault Laguna...

Popins4 Reģ.: 17.07.2007

Sānāca (ne savas vainas) sabuktēt Renault Laguna (1998.gada, 18i motors). Sekas tādas, ka nepiecieshami jaunas rezerves daļas - luktri, hauba, radiātors un reste (vēl protams napieciešama buktēšana un krāsošana) Jaunas daļas kaut kā negribas pirkt...ir dzirdēts, ka jaunas daļas ir diezgan dārgas...

Gribētos zināt:

Cik izmaksātu šo detaļu pirkšana?

Varbūt kāds var piedāvāt minētās daļas?

P.s. - labāk būtu, ja daļas būtu tuvākā apkārtnē...Kurzemē...

 
Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Popins4 rakstīja:

Cik izmaksātu šo detaļu pirkšana?

Pikšana parasti neko nemaksā, maksā detaļas.

Popins4 Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Pirkšana arī var izmaksāt...degviela + transports lai varētu pēc daļam aizbraukt...

Nu labi...Cik maksā daļas?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Firma Renoks, piezvani, normālas cenas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja ar mašīnu neplano visu dzīvi braukāt, liec virsū jaunas taivānu detaļas. Varbūt bišku šis tas bus japieloka liekot virsū - bet kopumā būs ok. Cena parasti zemāka neka lietotām.

Tā kā droši vari doties uz Renoks. Atrodas uz Maskavas 430.

Telefons 7317868. Parasti visu pa telefonu izstāsta.

Veiksmi remontā.

Popins4 Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Paldies...veixme noderēs...

Būs jasazinās ar to Renoks! Negribas izmest daudz naudu par daļā, jo vēl maksājams līzings par auto...kopā dārgi sanāk...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Jā, tā ir. Tāpēc kad ņem auto sev un it īpaši lizingā, tomēr ir janoformē KASKO.

Aizmirsu piebilst ka radiatoru gan kaut-kur citur būs jāmeklē - lietotu.

A cenas manuprāt būs aptuveni šādas(Precizi nezinu,nebija darīšanas ar šo modeli)

Haube ~50-80Ls

Spārns~20-30Ls

Lukturis~15-30Ls

Popins4 Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Tieši sāku domāt par kasko pirms avārijas...nepaspēju noformēt...

Par radiātoru būs jāpazvanās pa šrotiem...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Firma Renoks, piezvani, normālas cenas.

Atļaušos atgādināt, ka Renox tirgo taivāņu daļas. Dažiem paziņām bijusi visai bēdīga pieredze.

Pats esmu pāris gadus atpakaļ tur pircis lukturus vienam savam drotam. Tiesa gan, pirms pārdošanas

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Esmu pircis arī es. Ir ne tikai taivāņi, ir Valeo un citas sugas. Manam rallija pepelacm ir, naktī spīd tīri labi. Tas gan Audis...

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Skatos te pēdējas nedēļās visādi gudriniki saradušies! Viens žubulē, viens onanē, trešais kaut ko te jautrā ne pa tēmu!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Skatos te pēdējas nedēļās visādi gudriniki saradušies! Viens žubulē, viens onanē, trešais kaut ko te jautrā ne pa tēmu!

Ja gribējās ko teikt, varēji vien laburītu novēlēt.

Break405 Reģ.: 11.02.2004
0 0 Atbildēt

es jau labak ieteiktu likt lietotu haubi, sparnu, resti, jo tie tocna deres istajas vietas, ta pac savulaik dariju. ss un reklama var meklet kur pardod no pakalas sistu lagunu detalas. bet radiatoru gan labak jaunu, ja vel kadu laiku grib braukt - bus jau ap 100 ls no valeo piem., grs-a vagonu iela..

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Ja jau ne savas vainas dēļ, tad uz vainīgās puses OCTA nodrošinātāja un miers. It seviški, ja esi gatavs likt Tiavānas detaļas.

Bet jauans jau nav jāliek, liec lietotas, bet oriģinālās.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Es gan ieteiktu Šūman auto - www.suman.lv cik ir nacies ar jamiem stradat un cenas ir kaadi 30% zemaakas kaa pie oficiaalajiem - EURO AUTO un MUUSA MOTORS... Un ar tiem austrumu rez.dalju sjdevriem labaak gan NEIEIKTU AIZRAUTIES!!!

Popins4 Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Laikam atteikšos no tām austrumu daļām...

Atradu lietotas...tās pašas samērā dārgas:

hauba 70 LS

, reste 50 ,

priekšējie lukturi 2x65

, radiātors. 65

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Lukturus es gan nepirktu. Par parejo ok!

Popins4 Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Es jau par tiem lukturiem vairāk pārdzīvoju...reste arī man liekas pārāk dārga...

Cenšos atrast lētākus...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Skopais maksā divreiz

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ko jus domajat ar taivanas daljam? depo lukturus piemeram mierigi var pirkt un nav vinjiem nekadas vainas.

Pichus Reģ.: 20.11.2001
0 0 Atbildēt

Lukturi ir derīgi tikai tad, ja tie nav kompleksie, piemēram, kā pagriezienu rādītāji (balti), stopu signāli... Galvenos lukturus, ja tie ir vēl ar regulēšanu no salona, ir jāņem original vai lietoti original, jo būs baigs čakars paskaidrot TA vīreļiem ka tas neko neiespaido, ka nav E burts uz stikliņa, jo to ka lukturis taisa pareizu staru un naktī pat spīd viņiem neko neizsaka... Un tad būs atkal vietā paruna par skopo, kas maksā divas, četras, desmit reizes...

Glupais Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ko jus domajat ar taivanas daljam? depo lukturus piemeram mierigi var pirkt un nav vinjiem nekadas vainas.

Man Depo miglinieki turas nu jau pat ilgāk, nekā pirms tam oriģinālie...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Es nepareizi izteicos. No tava saraksta ar lietotam rez. dalam lukturus es nepirktu. Ko Tu pats sev čakare smadzenes - aizbrauc uz to Renoksu un par pardesmit latiem noperc sev optiku, tur ir gan Depo, gan Valeo. Laba krutka, atšķiribu nepamanīsi.

P.S. Pichus-tika ieta TA vairāk neka 30 reizes, gan ar krutku, gan bez - nekad, nekad! nebija problēmu ar to E burtu un it īpaši ar korrektoru.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti