Zaļās vestītes automašīnu salonos

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Braukājot pa rīgas centru bieži nākas ievērot, ka šoferiem mašīnas salonos uz sēdekļiem ir apvilktas, vai arī uz aizmugurējā loga plaukta ir redzamas skaisti salocītas spilgti zaļās vestītes. Citiem pat ar uzrakstu POLICIJA. Tāpēc gribēju uzzināt, vai tam ir kāda priekšrocība, piemēram, tik ātri neizdilst sēdekļu atzvltnes . Varbūt, ka tā ir pazīme, ka strādā auto vadītāji strādā vienā darba vietā, tāpēc vienam otrs ir jāpasveicina. Varbūt jūs vēl zināt kāds citas prišrocības?

Ko jūs par šo sakat? Varbūt arī man tādu vajag iegādāties!

 
1 2 3 4
kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Tos aksesuārus ar lielāku vai mazāku piepūli pats var dabūt, nebūdams ments!

>>>>

Luk man ari radas jautajums - kuraa vietaa, veikala shiss vestities tirgo. Vai ir kaada krasu izveele arii ? Vai uzraksti uz taam (tjipa POLICIJA ! ) pasham jaataisa ?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Tos aksesuārus ar lielāku vai mazāku piepūli pats var dabūt, nebūdams ments!

>>>>

Luk man ari radas jautajums - kuraa vietaa, veikala shiss vestities tirgo. Vai ir kaada krasu izveele arii ? Vai uzraksti uz taam (tjipa POLICIJA ! ) pasham jaataisa ?

Ir vairāki kantori, kas viņas taisa. Ja pareizi atminos, tad netālu no centrāltirgus uz krastenes viena tāda bode tur ir. Tajā arī pārdodas mentu apģērbs ar visiem ģērboņiem. Protams, izlikti tikai reklāmas nolūkos un lai iegādātos ir jārunā īpaši un izcenojumi citi Zizlis man vienam druganam ir, kurš netiek lietots. no PSRS laikiem vēl, bet domājams, ka viņš neko īpaši neatšķiras no tagadējiem. Novelcenes kuj viņ zin, gan jau pazīstamos mentus apzvanot var dabūt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

kuka rakstīja: Tos aksesuārus ar lielāku vai mazāku piepūli pats var dabūt, nebūdams ments!

>>>>

Luk man ari radas jautajums - kuraa vietaa, veikala shiss vestities tirgo. Vai ir kaada krasu izveele arii ? Vai uzraksti uz taam (tjipa POLICIJA ! ) pasham jaataisa ?

Ir vairāki kantori, kas viņas taisa. Ja pareizi atminos, tad netālu no centrāltirgus uz krastenes viena tāda bode tur ir. Tajā arī pārdodas mentu apģērbs ar visiem ģērboņiem. Protams, izlikti tikai reklāmas nolūkos un lai iegādātos ir jārunā īpaši un izcenojumi citi Zizlis man vienam druganam ir, kurš netiek lietots. no PSRS laikiem vēl, bet domājams, ka viņš neko īpaši neatšķiras no tagadējiem. Novelcenes kuj viņ zin, gan jau pazīstamos mentus apzvanot var dabūt

Ernesta birznieka upīša ielā vienā pažobelē ir "oficiālais" mentu formu šuvējkantoris

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

nafigators rakstīja: Novelcenes kuj viņ zin, gan jau pazīstamos mentus apzvanot var dabūt

bļā riebjas kā kaut kāda Polija, Krievijas taiga, ne ES dalībvalsts.....

pēdējās nedēļas manā rajonā Bezpridels notiek, desmitiem auto apgānīti, apzagti utt-NEVIENS NEKO..... visiem viss Poh.....

Neķer kreņķi, katrs kruķās kā māk. Nejau plaša mēroga afēras tiek kruķītas...

Par auto F***

Bet ir gadījumi, kad dzīvokli iznes un neviens neko, visiem po... Pat pirkstu nospiedumus nepaņem tur, kur viņi točna ir!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: nafigators teiks, ka māju jāpērk?

A kapēc ne, ja var atļauties???

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Tos aksesuārus ar lielāku vai mazāku piepūli pats var dabūt, nebūdams ments!

>>>>

Luk man ari radas jautajums - kuraa vietaa, veikala shiss vestities tirgo. Vai ir kaada krasu izveele arii ? Vai uzraksti uz taam (tjipa POLICIJA ! ) pasham jaataisa ?

ir dzirdeets, ka taja birznieka ielaa tochna esot.

a man "pazina", visu tapat iedavaja un pastastija "instrukciju" par tam fiicham un to,ko u kaa pashi vini reali ievero, jo, piem., ja jau ir vairaki parkapeji- stavvieta utt- un viens taads "eksemplaars" pa vidu, skaic , ka aplimee lohsus pirmos un tad, ja jau galigi chau, nem to tipa autinu. esot vienkarshi bijushi n-tie gadijumi, kad ieliek plaksteri kada svariga- nopietna keksa logaa un pec tam ilgi tas jaunais gurkis- mentiks- attaisnojaas, ka vot taa un taa, neieveroja numurus, "pazishanaaas" ziimes utt.

te pie mums valstinaa vel daudz kas notiek pec "vecajiem labajiem" likumiem.

starpcitu, labaka ficha ir korkas, tas sarkanajos vacinos straadaa gan uz cp, gan uz vp, isak skot- universalnij preparat ir redzeets, kad autinu "saak tureet" pec parsniegta atruma un iebazot logaa korkas, pat liidz galam neapstajoties, un neradot pat tiesiibas, tev smaidiigi pavicina cp ar roku un noveel laimigu celu.

viela pardomaam

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

Aha...

Auto tehnisko stāvokli pirms braukšanas pārbaudijāt ( ko pieprasa CSN )? Vai arī nummurzīme pa ceļam nokrita un uguņus odi izbliezuši...

Es tak saku - priekš lohiem tas viss

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Ir redzēta veste ar atstarojošu uzrakstu POLIJA. Neuzmanīgi skatoties visu ko var sajaukt.

Vienīgi jāpiezīme, ka tā veste bija virsū riteņbraucējam un par tiem man pilnīgi vienalga ko viņi velk, ka tik viņus laicīgi var pamanīt!

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

Aha...

Auto tehnisko stāvokli pirms braukšanas pārbaudijāt ( ko pieprasa CSN )? Vai arī nummurzīme pa ceļam nokrita un uguņus odi izbliezuši...

Es tak saku - priekš lohiem tas viss

tak ne jau taapat vien lien tumsaa no mashiinas pa brauktuvi paklainjot. bet gan peec negadiijuma. un peec negadiijumiem reti kad mashiina ir taadaa pat staavoklii kaa braukshanas uzsaakshanas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

Aha...

Auto tehnisko stāvokli pirms braukšanas pārbaudijāt ( ko pieprasa CSN )? Vai arī nummurzīme pa ceļam nokrita un uguņus odi izbliezuši...

Es tak saku - priekš lohiem tas viss

tak ne jau taapat vien lien tumsaa no mashiinas pa brauktuvi paklainjot. bet gan peec negadiijuma. un peec negadiijumiem reti kad mashiina ir taadaa pat staavoklii kaa braukshanas uzsaakshanas.

Cik liela varbūtība, ka pēc avārijas mašīna/visas iesaistītās mašīnas būs tā noblieztas, ka neviena gaismiņa vairs nedeg ( tai skaitā salona apgaismojums ) un V/N nokritusi(-šas). Turklāt zin vēl ir tāda OBLIGĀTA lieta, kā avārijas 3-stūris! Teiksi, ka tos 100 metrus ejot kāds var uzskriet virsū? Tak ej ritīgi nostāk pa nomali un vicini to 3-stūri

Un vispār man tak pilnigs pokujs par tām vestēm.... Manis pēc fluoriscējošos stringos varat skraidīt apkārt... Runa par to, ka gadu desmitiem cilvēki lieliski iztikuši bez tām, bet tagad no mušas ziloni uzpūš - IZKĀPSI NO MAŠĪNAS BEZ VESTES - NOTRIEKS 100 PUNKTI!

janicc Reģ.: 07.05.2002
0 0 Atbildēt

Tā astarojošā vestīte tiešām ir laba lieta. MAXIMA vai SUPERNETO viņas var nopirkt pa Ls 1 ar santīmiem. Un neizpakotu kaut kur bagāžniekā vadāt līdzi tiešām ir vērts. Jo ja nu tiešām sagadās, ka kādreiz uz ceļa tādos nelāgākas redzamības apstākļos kāds ritens jānomaina, paša drošības pēc tiešām ir vērts uzvilkt. Tāpat tādu vestīti, ņemot vērā viņas cenu, ieragot uz ceļa kādu nopietni šķersli, kas rada reālus draudus satiksmes drošībai, var arī ziedot un to šķersli apzīmēt, viņu tur atstājot.

Savukārt par vestīšu turēšanu uz pakaļējā plaukta u.t.t. - biju labākās domās par policijas darbiniekiem. Nu ja jau viņi no tādām vestītēm baidās, tad kāpēc nē. Ir jau nu bērnudārza līmenis, līdz kuram personīgi es nenolaidīšos, bet aizliegts tas nav.

Un ja kādam uz tās vestītes vajag kaut ko uzrakstīt, tad šādu pakalpojumu sniedz vairums firmiņu, kas nodarbojas ar vizuālās reklāmas biznesu. Tāpat var meklēt kantoros, kas ar sietspiedi nodarbojas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

V/N - tapat kā arī lukturi var būt netīri.... reāls gadījums bija uz Jelgavas ielas.... vins gudrais pameta vecu behu tur kur aizligts stāvēt... pie tam ar purnu pret satiksmi.... pāris dienas cilvēki nervozi pabraukāja, kamēr kāds taja neietesas...

A jesli tebja je*et par to vestes esamību - idi poprigaj - mozhet otojdet... atradies revolucionārs....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

vareeja kaads uztaisiit topiku par CD pie prieksheejaa spogulja...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

V/N - tapat kā arī lukturi var būt netīri.... reāls gadījums bija uz Jelgavas ielas.... vins gudrais pameta vecu behu tur kur aizligts stāvēt... pie tam ar purnu pret satiksmi.... pāris dienas cilvēki nervozi pabraukāja, kamēr kāds taja neietesas...

A jesli tebja je*et par to vestes esamību - idi poprigaj - mozhet otojdet... atradies revolucionārs....

Un pie vainas bij tas, ka V/N un lukturi netīri?????

Normāli cilvēki mēdz regulāri mazgāt mašīnas un cik gan netīriem jābūt lukturiem, lai tiem gaisma nespīdētu cauri un V/N gaismu neatstarotu

Domāšana tev bērnudārza līmenī jopcik... Brīnums, ka pat par ceļu remontnieku kļuvis esi... ( caur pazīšanos noteikti )

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Cik liela varbūtība, ka pēc avārijas mašīna/visas iesaistītās mašīnas būs tā noblieztas, ka neviena gaismiņa vairs nedeg ( tai skaitā salona apgaismojums ) un V/N nokritusi(-šas). Turklāt zin vēl ir tāda OBLIGĀTA lieta, kā avārijas 3-stūris! Teiksi, ka tos 100 metrus ejot kāds var uzskriet virsū? Tak ej ritīgi nostāk pa nomali un vicini to 3-stūri

Un vispār man tak pilnigs pokujs par tām vestēm.... Manis pēc fluoriscējošos stringos varat skraidīt apkārt... Runa par to, ka gadu desmitiem cilvēki lieliski iztikuši bez tām, bet tagad no mušas ziloni uzpūš - IZKĀPSI NO MAŠĪNAS BEZ VESTES - NOTRIEKS 100 PUNKTI!

kur taads ir teicis, ka vienmeer taa veste ir vieniigais, kas nodroshina, ka to cilveeku pamaniis? ka 100 punkti - bez vestes notrieks?

labaak vislaik vadaat liidz to vesti, kas neko daudz nesver, nekaa tikt notriektam tanii vieniigajaa reizee, kad savajagas.

reiz naktii bij uz celja stirna notriekta - joslas viduu guleeja. vairaakus simtus metrus taalaak staaveeja mashiina. ar iedegtiem ugunjiem, pamanaama. bet pa vidu starp mashiinu un stirnu - naaca pa to joslu 3 cilveeki [pienjemu - no mashiinas pie stirnas] - un nevienam no vinjiem nebija neviena atstarotaaja! un gaaja pa brauktuvi. tumsaa.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Varbūt arī man tādu vajag iegādāties!

Ja tev drošība rudeņos un pavasaros ir svarīga tad pērc ja nē tad smejies vien tālāk. Lielu cilvēku tak neizmācīsi.

Veste starpcitu atstaro ar lielāku laukumu un labāk kā trijstūris. Itsevišķi tas ir rudeņos kad slapjš, lukturi aizmesti un kāds vietējais golpists velk mājā no disenes ar vienu lākturi, bet tu kaparojies gar kreiso priekšējo riteni un nevari dabūt skrūves vaļā. Atstarotāji ir tikai auto aizmugurē. Nedod dies ka paraus līdzi.

Kas pats sevi sargā.... tas vesti vadā līdzi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Normāli cilvēki mēdz regulāri mazgāt mašīnas un cik gan netīriem jābūt lukturiem, lai tiem gaisma nespīdētu cauri un V/N gaismu neatstarotu

Domāšana tev bērnudārza līmenī jopcik... Brīnums, ka pat par ceļu remontnieku kļuvis esi... ( caur pazīšanos noteikti )

Ārpus Rīgas pabrauc pavasaros un rudeņos kā arī bezsniega ziemā, kad ceļi ir nokaisīti ar smilti un slapji. 20 km un pie intensīvas satiksmes lustras aizaug tā ka mazgātāji galā netiek, numurzīmes atstarošanas koeficients nokrītas par 30%.

Un tad gribi teikt ka noguris strādnieks braucot mājā pēc darba tevi pamanīs laicīgi?

Jeb tu ik pēc 20 km stājies malā un ej pederēt numurzīmes un lampas ar lupatiņu un ūdeni?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jā un par aizmugurējiem lākturiem - neesmu manījis auto kuram būtu aizmugurējo lustru mazgāšana.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

modena rakstīja:

meridu_fans rakstīja:

nafigators rakstīja:

meridu_fans rakstīja:a zin, ir mashiinas, kuraas pateeree vairaak nekaa 5 sekundes, kameer no shofera vietas pa salonu aizlien liidz bagaazhniekam peec vestes. lai neliistu uz celja tumsaa bez atstarotaajiem.

PSC

LV uz šosejām satiksme tāda, ka mašīnas ikpa 10 metriem viena aiz otras un visi uz 160km/h lido? Mašīnas V/N gaismu neatstaro??? Gaismas neredz??? Ja kāds nepamanīs to, tad tevi arī 10 vestēs nepamanīs! LOH`iem tas viss

V/N var noraut. lampas var buut izsistas.

V/N - tapat kā arī lukturi var būt netīri.... reāls gadījums bija uz Jelgavas ielas.... vins gudrais pameta vecu behu tur kur aizligts stāvēt... pie tam ar purnu pret satiksmi.... pāris dienas cilvēki nervozi pabraukāja, kamēr kāds taja neietesas...

A jesli tebja je*et par to vestes esamību - idi poprigaj - mozhet otojdet... atradies revolucionārs....

Un pie vainas bij tas, ka V/N un lukturi netīri?????

Normāli cilvēki mēdz regulāri mazgāt mašīnas un cik gan netīriem jābūt lukturiem, lai tiem gaisma nespīdētu cauri un V/N gaismu neatstarotu

Domāšana tev bērnudārza līmenī jopcik... Brīnums, ka pat par ceļu remontnieku kļuvis esi... ( caur pazīšanos noteikti )

pašam jau no bērnudārza ap[sarga būdiņas sanāk komentus sūtīt.... nummurzīmei jābūs skaidri saskatamai no noteikta attālumā pie noteiktiem apstākļiem.... nekur nav teikts ka tai jāatstarojas kā vestei.... pie tam ja viņa ta atstarotos - kā tad varētu saskatīt numuru?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Fridrihs rakstīja: Varbūt arī man tādu vajag iegādāties!

Ja tev drošība rudeņos un pavasaros ir svarīga tad pērc ja nē tad smejies vien tālāk. Lielu cilvēku tak neizmācīsi.

Veste manā automašīnā jau ir, tikai oranžā krāsā un bez POLICIJAS uzraksta. Tāpēc jau gribēju uzzināt, ka varbūt ir vērts iegādāties zaļu un POLICIJAS uzrakstu, jo izskatās, ka tā noder biežāk, nekā mana oranžā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Veste manā automašīnā jau ir, tikai oranžā krāsā un bez POLICIJAS uzraksta. Tāpēc jau gribēju uzzināt, ka varbūt ir vērts iegādāties zaļu un POLICIJAS uzrakstu, jo izskatās, ka tā noder biežāk, nekā mana oranžā.

Nu zaļgandzeltenajām vestēm ir lielāks respekc.

Tumsā nēsājoties ar zaļo vesti ap mašīnu 90 % tevi noturēs par CP un samazinās ātrumu. Tātad arī drošība būs lielāka (psikoloģiskais mômenc). Oranžās vestes ņems un noturēs par alkāniem - kanalizācijas rūķīšiem un diez vai īpaši uztrauksies.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Man viena pazīstama blondīne braucot pie stūres palika tramīga ik reizi ieraugot jaunietes ar superzaļajiem džemperīšiem vai blūzītēm un sāka gāzt ārā pār lūpām visādus sliktus vārdus jo redz arī šādas būtnes tika noturētas par CP.

Visu izšķir krāsa, pēc tam tikai detaļas analizējas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

uupis rakstīja:

Fridrihs rakstīja: Varbūt arī man tādu vajag iegādāties!

Ja tev drošība rudeņos un pavasaros ir svarīga tad pērc ja nē tad smejies vien tālāk. Lielu cilvēku tak neizmācīsi.

Veste manā automašīnā jau ir, tikai oranžā krāsā un bez POLICIJAS uzraksta. Tāpēc jau gribēju uzzināt, ka varbūt ir vērts iegādāties zaļu un POLICIJAS uzrakstu, jo izskatās, ka tā noder biežāk, nekā mana oranžā.

ja komplektā ar mentu apliecību - tad varbūt ir vērts... pretējā gadijumā bija kaut kads likums par nelegalo mentu atributikas lietošanu.... vinreizeja atļauja līdz 500Ls it kā...

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

es domāju ka taas zaļās vestiites ir sētnieku savstarpējā pazīšanās zīme

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti