1.9TDi - nesaprotama pīkstēšana?!?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: "Nieka" 1250 Ls par remontu (no kuriem par laimi lielāko daļu nosedza draudzīgais auto piegādātājs!)

Vai tiešām izdevās kaut ko piedzīt no tā Vācijas plača??? Pastāsti sīkāk, neskopojies ar padomiem!

A par tēmu - vai nav prātīgāk pielikt kompja, lai tas pats nolasa kļūdu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nomik, nē, no autoplača neko nepiedzinām! Vienkārši, tās firmas vadītājs, kas man dzina auto, ir ļoti lādzīgs un sirsnīgs cilvēks, tāpēc bija ar mieru šitādu neparedzētu šaizi palīdzēt novērst. To es saucu par izcili cilvēcīgu attieksmi mūsdienu skarbajā biznesa pasaulē!!!

Vajadzēs jau gan pielikt pie kompīša. Nu es tik tā starp citu iemetu info, varbūt kāds ar ko līdzīgu ir saskāries. Tik vēl jāatrod, kur pie kompīša pielikt, jo piemēram Grossam es par šādu nieka darbiņu (3 min) negribu maksāt 15 Ls...

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Labākais jau ir tas, ka viņi pieliek pie kompja un pasaka - diemžēl šo problēmu var noteikt tikai ar oriģinālo kompi.. bet 15Ls jāmaksā...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tak nopērc pats to kompīti par nieka pāris tūkstošiem un varēsi visus laist klāt par 2Ls.

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

kārtējais pierādījums ka uz lietota dīzeļa neko nevar ietaupīt, ieskaitot nervus.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Piezvani šiem www.agaze.lv/...

Ja neko neatradīs, naudu neņems, pārbaudīts

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu tak nopērc pats to kompīti par nieka pāris tūkstošiem un varēsi visus laist klāt par 2Ls.

Psihs.. Pāris tk Ls... Vecīt, to softu var pa brīvo kaut vai te --> volkswagen.msk.ru/... dabūt, un vienīgais, kas nepieciešams ir vads ar atbilstošu štepseli galā. To ar var dabūt samērā viegli... Bet man pašam neko no tā nevajag uz pastāvīgu dzīvi. Gudrinieks, atradies...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Noteikti jasledz pie kompja. To ka aizdegas kvelsvechu lampina, liecina ka kompii tiek ierakstiita kluuda. Jebkuraa servisaa kur ir dators Tev to kludu nolasiis. Tad paliks noverst probleemu un izdzeest kluudu. Manupraat kaut-kas ar degvielas padevi.

Brauc uz to pashu Gross.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Moš tur kāds ūberverķis, kas nočeko, ka tu tā brauc bez nekādām dzīvības pazīmēm un sāk pīkstēt - tip, mosties augšā.

Tā sacīt, kņigu ņečital, bet moken tošna

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Graberis rakstīja: Moš tur kāds ūberverķis, kas nočeko, ka tu tā brauc bez nekādām dzīvības pazīmēm un sāk pīkstēt - tip, mosties augšā.

Tā sacīt, kņigu ņečital, bet moken tošna

Man liekas, tādas fīčas 2003. gadā vēl nebija.

Kā uzvedās, ja brauc ar kruīzu (ja ir)?

ti `02. gadā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Moš tur kāds ūberverķis, kas nočeko, ka tu tā brauc bez nekādām dzīvības pazīmēm un sāk pīkstēt - tip, mosties augšā.

Tā sacīt, kņigu ņečital, bet moken tošna

Man liekas, tādas fīčas 2003. gadā vēl nebija.

Kā uzvedās, ja brauc ar kruīzu (ja ir)?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nep.s sev prātu un tirgo to autiņu nost!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Nep.s sev prātu un tirgo to autiņu nost!

A ko ieteiksi vietā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ņem vācu kvalitāti, vēlams tikko no Vācijas

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

a līzēt jaunu ???

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

tev nav uzlikts tas "warnung bei xxx km/h???", kad pārsniedzot noteiktu ātrumu mašīna tevi brīdina nopīkstoties?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

azors rakstīja: Nep.s sev prātu un tirgo to autiņu nost!

A ko ieteiksi vietā?

Da vienalga ko - kas pašam patīk. Ja tu tagad guldīsi remontā tur iekšā entos simtus, tad jau gan vairs nebūs jēga tirgot.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu tak nopērc pats to kompīti par nieka pāris tūkstošiem un varēsi visus laist klāt par 2Ls.

Psihs.. Pāris tk Ls... Vecīt, to softu var pa brīvo kaut vai te --> volkswagen.msk.ru/... dabūt, un vienīgais, kas nepieciešams ir vads ar atbilstošu štepseli galā. To ar var dabūt samērā viegli... Bet man pašam neko no tā nevajag uz pastāvīgu dzīvi. Gudrinieks, atradies...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sapņo vien ar vadu nekas nesanaks. vajag sistemtesteri kas maksa tos paris tukstošus.Un tikai tad vari vilkt to softiņu un sakt stradat

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tads izskatas sistemtesteris diagnostic.bosch.ru/...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu tads izskatas sistemtesteris diagnostic.bosch.ru/...

Nu pag - lai uzzinātu, kas par kļūdu un kāds ir tas kods, pietiek vien ar parasto laptopu un to softu un mazliet prasmēm. Vai tā ir, plānoju pārliecināties drīzuma pats, pie viena biedra aizbraucot.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne vajag sistemtesteri po ļubomu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Aizbrauc uz Volksauto (www.volksauto.lv) un tur tev garantēti nodiagnosticēs pāris minūšu laikā. Kā nekā ir spečuki VW jomā

Nečakerē te prātu visiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti