Pārdodu Suzuki GSX600F

shearer Reģ.: 27.06.2001
 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ceņiks labs.Man kaimiņš tadu nošķila japarada moška ir interese

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ceņiks labs.Man kaimiņš tadu nošķila japarada moška ir interese

nu tad davai dari taa, bet dari to aatri, jo es ta jutu ka driz vinja vairs nebus, man karsta truba jau. es tomer labak atdodu kadam mocistam vinju lai uztaisa projektu neka kautkadam tiinim kuram naudas vienkarshi prieksh R1 nepietiek.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

YO! Kas tur jādara?! Šo varētu paņemt iesākumam...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: YO! Kas tur jādara?! Šo varētu paņemt iesākumam...

a jafeli man atdosi...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kopsh esmu iepircis garazju,kooperativa miskastees pa retam jau redz visaadas tumshi sarkanas detaljas....

vakar bija JAUNS kjeedes sargs...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Ksneps rakstīja: YO! Kas tur jādara?! Šo varētu paņemt iesākumam...

a jafeli man atdosi...

NĒEĒĒĒĒE Neparko!!! )

JAWU atstāšu kā interjera priekšmetu ar TA.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

perciet perciet perciet!!!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

batka rakstīja: Ceņiks labs.Man kaimiņš tadu nošķila japarada moška ir interese

nu tad davai dari taa, bet dari to aatri, jo es ta jutu ka driz vinja vairs nebus, man karsta truba jau. es tomer labak atdodu kadam mocistam vinju lai uztaisa projektu neka kautkadam tiinim kuram naudas vienkarshi prieksh R1 nepietiek.

man karsta truba jau.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu ja tura roka un gaida kad kads piezvanis

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

karsta truba: autoplay.ru/...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

labi neesat tik gudri. divi cilveki no iauto jau vinju apskatija, bet nu neviens nepanjema. ir divi varianti, vainu tas mocis ir baigais shrots, vai ari cena palielu.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: labi neesat tik gudri. divi cilveki no iauto jau vinju apskatija, bet nu neviens nepanjema. ir divi varianti, vainu tas mocis ir baigais shrots, vai ari cena palielu.

abi varianti

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nu hvz, man otrdien vinju cilveks no dziljiem laukiem brauc pirkt. teica ka njemot ofic, stavoklis vienalga kads. vajagot donoru... cenu maita nedaudz nolauza

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

No kuriem laukiem???Izstastiju kaimiņam viņš teica ka ņemšot.Vai tik tas pats nav

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: No kuriem laukiem???Izstastiju kaimiņam viņš teica ka ņemšot.Vai tik tas pats nav

kaut kur no Liepajas puses.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A ne tas nav tas

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

bet zvana man ari visadi jefinji, jeibogu. karoch viens chalis shodien piezvana un jauta: tam mocim viss kartiba. es saku nu nee, nav! bus roka japieliek un naudinjas jaiegulda. tur nosaucu kas un cik jamaina manuprat. pectam shis saka taa: a davai atved man to moci paradit uz juglu. es shim - tu ko afigel, nekur nebraukshu a shis uzreiz, a taa peedeejaa cena. es saku nu nee, atbrauksi skatiities, gribeesi pirkt, varesim ari pa cenu parunaat. a shis man uzreiz prasa: a cik jauns tads mocis maksaa? es shim - tu ko chalit, tadus jau kopsh 95 gada vairs nerazho shis neko. shis pateica man ka velak piezvaniis. :

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu tak vajadzēja viņam pateikt,ka jauns 600cc ap 10K eiro...

...izrautu tev šito no rokām un vēl pa virsu uzmestu,lai tu nav dikti bēdigs,ka pa tādu limonādi atdod.

Bet ja tā godigi... Ar šitādu vairs nav aršana. Uztaisi no viņa motorzāģi vai motobloku... vairāk tolka būs.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Šitas mocīts nebija priekš manis. Rokas no pakaļas neaug, taču zb visu laiku kaut ko remontēt. Uz nākamo vasaru paņemšu kaut ko svaigāku. peace!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti