Ziemas riepas: Centrāleiropas vs. Skandi

riebeklis Reģ.: 02.08.2006

Ziemas riepas: Centrāleiropas vs. Skandināvijas

Esmu laicīgi uzsācis ziemas riepu meklējumus!

Tad nu nevaru saprast izvēlēties tā saucamās Centrāleiropas vai Skandināvijas

ziemas riepas!

Varbūt kāds var uzskaitīt būtiskākās atšķirības un ieteikt, kuras no tām būtu piemērotākas „mūsu ziemām”.

 
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Centraaleiropaa sniegs uzsnieg pa augstiem sveetkiem, bet pie mums putina un diezgan nikni reizeem...

es par skandinaavu!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

liec uzreiz sniega ķēdes

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

putina, jau....bet imo pie mums taas ziemas tomeer konkreetaakas + ceļu dienesta nav kaa sugas....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Te nu galīgi nav ko domāt, ja ziemā ar auto tiek pastāvīgi braukts, tad viennozīmīgi jāņam skandināvu variants, vēlams pat skandināvu+(ar rādzēm)

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

ja pārsvarā prvietojas pa pilsētu, tad nav šķirbas, jo pārsvarā uz ceļiem ir putra vai slapjš asfalts.

pievienojos vaļerkam!

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

STALINS rakstīja: Te nu galīgi nav ko domāt, ja ziemā ar auto tiek pastāvīgi braukts, tad viennozīmīgi jāņam skandināvu variants, vēlams pat skandināvu+(ar rādzēm)

skandināvu var ņemt ja brauc ārpus pilsētas, ja pārsvarā prvietojas pa pilsētu, tad nav šķirbas, jo pārsvarā uz ceļiem ir putra vai slapjš asfalts. un šipi pilsētā vispār ir nevajadzīgi - ja nepiekrīti tad sameklē bildi, ko reds pagājušogad ielika kā reālu paraugu, kad tiek bremzēts ar šipiem uz asfalta

Un ja tas asfalts apledo?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja asfalts apledo, tad psec taapat ir, ar shipiem vai bez taapee labaak seedeet maajaas

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja nu kas, tad riepuserviss.lv liidz 15 septembrim it kaa esot ziemas riepu akcija vai kas taads, neko nereklameeju, tikai noveerojumi, ja nu kaadam tas svariigi

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

STALINS rakstīja: Te nu galīgi nav ko domāt, ja ziemā ar auto tiek pastāvīgi braukts, tad viennozīmīgi jāņam skandināvu variants, vēlams pat skandināvu+(ar rādzēm)

skandināvu var ņemt ja brauc ārpus pilsētas, ja pārsvarā prvietojas pa pilsētu, tad nav šķirbas, jo pārsvarā uz ceļiem ir putra vai slapjš asfalts. un šipi pilsētā vispār ir nevajadzīgi - ja nepiekrīti tad sameklē bildi, ko reds pagājušogad ielika kā reālu paraugu, kad tiek bremzēts ar šipiem uz asfalta

Esmu braucis daudz un ar dažādākajām riepām, tagad man ir savs viedoklis(nav jāpieņem riepu marketologu tufta),es par būtiski labākām atzīstu rādžotās riepas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

rādžus jau liek riepās?

ar noņemamiem paneļiem vai kā?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Url ām- šips ir rādze

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

oibi....3 punktaa ir labaakas tikai par kaadiem 5%....

Vienu gadu pameegjinaaju Nord Frost2. Nu i nah...... Uzreiz atgriezos pie Soft Frosta. Patiik man tas Gislaveds!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Pats galvenais- rādzotajām parasti ir daudz labāki rezultāti akvaplanēšanā(arī sniega putrā)

Pēc manas pieredzes- nerādžotās riepas ir labākas tikai uz asfalta

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pamat atšķirība ? Vienas vairāk paredzētas sniegam , otras ūdenim, sniega putrai, un plikam asfaltam.

Esmu braucis ar dažādām, nu nepatīk man tās mīkstās lameļu riepas, jo pa pliku asfaltu pabraukt nevar, mašīna kā uz galerta gabaliem un visu laiku jādomā, jo citādi viņas nedēļas laikā ir plikas.

Un cik pagājušajā ziemā bija dienas ar gludu smuku sniegu ? Vismaz Rīgā un pierīgā un uz lielākajiem ceļiem.

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

mīkstās lameļu riepas

ar to tu domaa skandinaavu riepas, a??

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pamat atšķirība ? Vienas vairāk paredzētas sniegam , otras ūdenim, sniega putrai, un plikam asfaltam.

Esmu braucis ar dažādām, nu nepatīk man tās mīkstās lameļu riepas, jo pa pliku asfaltu pabraukt nevar, mašīna kā uz galerta gabaliem un visu laiku jādomā, jo citādi viņas nedēļas laikā ir plikas.

Un cik pagājušajā ziemā bija dienas ar gludu smuku sniegu ? Vismaz Rīgā un pierīgā un uz lielākajiem ceļiem.

Ja Tev nedēļas laikā riepas plikas noēd, tad ir vērts pareizi saregulēt riteņu ģeometriju.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu labi ne nedēļas , bet mēneša, jo viņas ir pilnīgi nepiemērotas straujai braukšanai pa pliku asfaltu, pie katra gāzes pedāļa nospiediena, vai straujākas bremzēšanas un ceļa paliek 1 mm no protektora

Pagājušajā gadā sniegs parādījās pēc jaunā gada un arī tikai epizodiski, man bijā žēl braukt ar jaunajām riepām

Nekad dzīvē vairs nekādas lameļu riepas

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Manuprāt, Braukājot pa Rīgu pietiek ar parastām M+S riepām... Pagājušajā rudenī, kad tikko uzsniga sniegs un sākās pirmais trakums... Es bez problēmām braucu ar jau diezgan padilušām m+s riepām... Nu neko... Gan vakarā aizbraucu uz mājām, gan no rīta izlīdu uz ielas (pagalmā sniegs piesnidzis līdz slieksnim)...

Manuprāt, normāls variants, ja nav dikti daudz jābrauc...

Rudenī nopērc m+s, un brauc līdz nākamajam rudenim... Ja pavasarī pa putru līdz dārzam jātiek, vasarā uz kādu purvainu meža ezeru pamakšķerēt...

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Nez, tās radzes bijušas nebijušas, lameri tik un tā dzīvosies pa neceļiem (grāvjiem, citu auto pakaļās u.tml.). Šoziem bija pirmā sezona, kad izbaudīju ziemu no sākuma līdz beigām ar regulāru braukšanu. Ar savu M+S (*) Snow wolf2 plēsu pa Jelgava-Rīga šosejas lēno joslu, kad tā nebija normāli izbraukājama (bija nejauka sniega kārta, grubuļaina, bez redzama asfalta), jo dažs labs āpsis brauca uz 70km/h un negribēja turp pārkārtoties! Manevrs likās izcils, līdz ar to plusiņš riepām.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Piebildīšu, ka bija BEZ radzēt un ar priekšējo piedziņu, Audi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti