Ko domājat par Parkošanās sensoriem?

Intars01 Reģ.: 20.09.2007

Liekas, ka tomēr daudziem nav zināms, taču zinu ka parkošanās sensorus ir iespēja arī ielikt pašiem un tas neizmaksā dārgi. Ir kādas atsauksmes? Starp citu iečekojiet sensori.lv tur var atrast labus sensorus.

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vārgs reklāmas mēģinājums

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 1 Atbildēt

tie sensori tak priekš blondīnēm tikai!

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

ne ne...sensori ir ērta fīča...

kamēr nebija ar domāju, ka priekš blondīnēm...bit ir ērti...

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

www.xnet.lv/... šodien iedomājos !

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tiešām labi - vienai večiņai palaimējās, kuru nepamanīju - sāka pīkstēt...

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

lieta ko nesaprotu vai priekšējā buferī sensori strādā tik braucot atpakaļ gaitā ?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Viņiem tāda slikta īpašība - nepārtraukts pīī ir zem 40 cm, kas daudzviet parkojoties (spraucoties) starp mašīnām ir mega sprauga. Neiet runa par atstāšanu tik tuvu, bet parkošanās procesa laikā!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Viņiem tāda slikta īpašība - nepārtraukts pīī ir zem 40 cm, kas daudzviet parkojoties (spraucoties) starp mašīnām ir mega sprauga. Neiet runa par atstāšanu tik tuvu, bet parkošanās procesa laikā!

Tev katkadi neriktigi gadijusies... Man lidz ~5cm pielaiz

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

ir ir tie sensori eerti - kaut gan pieshaujaas arii uz aci saparkoties uz milimetriem

bet ja, kas tad man viens jauns komplekts ir uz paardošanu - biju nopircis, lai liktu savaa mashiinaa, bet mashiinu pārdevu un komplekts palika - tātad:

foto.apollo.lv/...

foto.apollo.lv/...

8 sensori (4 priekšai un 4 aizmugurei), LCD displejs. Var uzinstalēt jebkuram auto.

Cena: 55 Ls

andrisl@navigator.lv

28351502

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

A kaa tos sensorus pasham piemonteet? Cik saprotu tad jaizurbj caurumi bamperii attiecigajaas vietaas un jasavelk vadi. Bet kaa panaakt, ka vinji iesledzas tikai atpakaljgaitaa? Kaut kaads vads uz atpakaljgaitas lampinju?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

laba štelle.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 1 Atbildēt

Elbruss rakstīja: A kaa tos sensorus pasham piemonteet? Cik saprotu tad jaizurbj caurumi bamperii attiecigajaas vietaas un jasavelk vadi. Bet kaa panaakt, ka vinji iesledzas tikai atpakaljgaitaa? Kaut kaads vads uz atpakaljgaitas lampinju?

jā ...

p.s. - īstā diametra urbis ar nāk komplektā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir viens sensors aizmugurē pa vidu.

labs, ir noderējis

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Štipri nožēloju, ka pērkot auto viņus neieliku komplektācijā, jo auto izrādījās ar augstu "pakaļu" un platām sānu "staoikām" , sakarā ar ko redzamība atpakaļgaitā tuvu O, jāparkojas kā francijā - bum, bum

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Mans sencis pats savam autiņam uzlika, samksāja līdz Ls 30,-, tagad brauc kā dievs opat spoguļos īpaši neskatās. Un viņš ir ļoti apierināts, ka ar savu minivenu visur var ielīst! Tā kā domāju, ka var tādus likt!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man ir viens sensors aizmugurē pa vidu.

labs, ir noderējis

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man ir viens sensors aizmugurē pa vidu.

labs, ir noderējis

Man ar tāds ir, vienmēr pie Maximas noder!!!

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

kamēr pašam nebija auto ar sensoriem tikmēr domāju ka viņi ir vajadzīgi opjiem un blondīnēm bet izrādās ka ļoti ērta padarīšana!

Gribēju pajautāt vai viņiem tas pīkstiena attālums ir regulējams? Savādāk man dažreiz aizmugures vidējais (bezotkaznijs) sensors dažreiz nostrādā agrāk par pīīīīī!

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Jā - tikai tiem sensoriem ir trūkums - viņi nestrādā uz nelieliem objektiem piemēram stabiem, piekabes āķiem, akmeņiem utt...

Tā kā pilnīgi akli uz viņiem paļauties nevajadzētu - tomēr jāskatās kur brauc.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Jā - tikai tiem sensoriem ir trūkums - viņi nestrādā uz nelieliem objektiem piemēram stabiem, piekabes āķiem, akmeņiem utt...

Tā kā pilnīgi akli uz viņiem paļauties nevajadzētu - tomēr jāskatās kur brauc.

Laikam jau originalie ir labaki, neka pasu liktie par 50Ls - manejie pamana ari apmales, stabinus, piekabes akjus u.c. sikas lietas.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Savam pac uzliku tipa šitos : www.xnet.lv/...

pasūtīju eBay\'ā - ar visu shipingu sanāca 38 naudiņas. Komplektā nāca arī borītis un manuālis. Uzstādīju nepilnas 1.5 h laikā.

Strādā OK, un arī stabus un pat garāku zāli atpazīst. Pagaidām sūdzēties nevaru.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti