vw passat imobilaizers

fanks Reģ.: 15.08.2007

vw passat 2003.gads

Lieta tāda, ka mēģinot piestartēt, nekas nenotiek, akumulators griež, bet motors nelec. Pamatotas aizdomas, ka tas varētu būt imobilaizers vainīgs, jo aizslēdzot auto ar pulti un mēģinot startēt ir tieši tāpat. Imobilaizers bloķē degvielas padevi vai kaut kas tamlīdzīgs. Kas varētu būt noticis ar to? Jau iepriekš paldies par padomiem!

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kas varētu būt noklājies

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: vw passat 2003.gads

Lieta tāda, ka mēģinot piestartēt, nekas nenotiek, akumulators griež, bet motors nelec. Pamatotas aizdomas, ka tas varētu būt imobilaizers vainīgs, jo aizslēdzot auto ar pulti un mēģinot startēt ir tieši tāpat. Imobilaizers bloķē degvielas padevi vai kaut kas tamlīdzīgs. Kas varētu būt noticis ar to? Jau iepriekš paldies par padomiem!

Kautko neloģiski tu raksti! Pri čom tur aizslēdzot ar pulti nelec tā pat? Protams ka neleks. Ja tev no dzinēja izvilks virzuļus, tad aizslēdzot autiņu ar pulti tu viņu piešķilsi?

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

fanks rakstīja: vw passat 2003.gads

Lieta tāda, ka mēģinot piestartēt, nekas nenotiek, akumulators griež, bet motors nelec. Pamatotas aizdomas, ka tas varētu būt imobilaizers vainīgs, jo aizslēdzot auto ar pulti un mēģinot startēt ir tieši tāpat. Imobilaizers bloķē degvielas padevi vai kaut kas tamlīdzīgs. Kas varētu būt noticis ar to? Jau iepriekš paldies par padomiem!

Kautko neloģiski tu raksti! Pri čom tur aizslēdzot ar pulti nelec tā pat? Protams ka neleks. Ja tev no dzinēja izvilks virzuļus, tad aizslēdzot autiņu ar pulti tu viņu piešķilsi?

It kā tu nesaprastu, ko es ar to biju domājis! Nevajag izlikties stulbākam nekā esi!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

iecheko droshekljus , parausti relejus -man bij reiz dzineeja vadiibas bloka relejs nojuudzies (ls5,- +ejakuaatoors ls15,- )

imobilaizerea simbools (dzeltena atsleedzinja panelii ) krataas ???

kas par ibioriomaizeri ?? kautkas 'alja' skybreiks ?!mosh tam bacha nonjirgusies !- es tam vadaaju extraa bachu liidzi

vereeji jau arii konkreetaak uzraxtiit vtf par maizeri un kaac motors , tad Teu varbuut kaads liidziigu saapi izsaapeejis pilsonis arii padaliitos pieredzee .

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Apsveicu, esi atradis īsto vietu šīs problēmas risināšanai. Uz nedēļas beigām būs skaidra atbilde - Tolmets.

da nee , ja Tu un anoniimikjis , te jau pabijaat un uz Tolmetu weel nenoriikojaat , taatad gadiiijums nau besceriiks

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

motors sāks lekt, ja atskrūvēsi motora spilvenus

ja vēl dīzelis, tad pat jāzumanās, var būt problēmas ar savaldīšanu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: vw passat 2003.gads

Lieta tāda, ka mēģinot piestartēt, nekas nenotiek, akumulators griež, bet motors nelec.

Varbūt pie vainas ir degvielas sūknis???

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nezinu vai ir arī vw tāda lieta, bet A4 bij atslēgā kautkāds čips, tipa jau no rupnicas iekšā. Nu un čoms bij to atslēgu visu dienu zem crt monitora turējis. vakarā bij klusums, nekas nelec, tik griež. zvanija uz autonamu, tur pateica lai mēgina ar otru atslēgu, jo iespējams ka tas magnētiskais crt lauks noklājis to čipu. Ar otru atslēgu pieleca kā vajag. iespējams, ka spams, bet moš noder

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: nezinu vai ir arī vw tāda lieta, bet A4 bij atslēgā kautkāds čips, tipa jau no rupnicas iekšā. Nu un čoms bij to atslēgu visu dienu zem crt monitora turējis. vakarā bij klusums, nekas nelec, tik griež. zvanija uz autonamu, tur pateica lai mēgina ar otru atslēgu, jo iespējams ka tas magnētiskais crt lauks noklājis to čipu. Ar otru atslēgu pieleca kā vajag. iespējams, ka spams, bet moš noder

tik par to veel briidina lampinja panelii,kurai ir jaanodziest ja cips atpaziits.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

mansotraises rakstīja: nezinu vai ir arī vw tāda lieta, bet A4 bij atslēgā kautkāds čips, tipa jau no rupnicas iekšā. Nu un čoms bij to atslēgu visu dienu zem crt monitora turējis. vakarā bij klusums, nekas nelec, tik griež. zvanija uz autonamu, tur pateica lai mēgina ar otru atslēgu, jo iespējams ka tas magnētiskais crt lauks noklājis to čipu. Ar otru atslēgu pieleca kā vajag. iespējams, ka spams, bet moš noder

tik par to veel briidina lampinja panelii,kurai ir jaanodziest ja cips atpaziits.

Nu es pa to nezin. Esmu citas markas lietotājs un pats neko tādu nav redzējis. Šito iemetu, jo ka zi, moš noder.

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

vecākiem passātiem atslēgas čipa dēļ parasti ierūcās un slāpa, nezinu kā tik jauniem...

p.s. ceru ka nevienam nepatraucēju..

jstasan2 Reģ.: 17.10.2001
0 0 Atbildēt

Man nedeelju atpakalj Passat B5 bija taads pats gljuks- abas atsleegas meegjinaaju, bet nelec. Panelii iedegas autinsh ar atsledzinju, tipa tiek izmantota neorgjinaalaa atsleega, ko neatpaziist kompis. Rezultaataa 25 Ls un atleegu/kompja paarkodeeshana- nesaprotamu iemeslu deelj kompis bija nometis atsleegas kodu.

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Tad nu vaina atradās! Uztaisīja diagonostiku. 2003.gada 2.8 4motion benzīna pasātam bija beigts degvielas sūknis. Nomaiņa plus darbs 130Ls. Tas Valmierā, Rīgā gan jau dārgāk sanāktu!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Tad nu vaina atradās! Uztaisīja diagonostiku. 2003.gada 2.8 4motion benzīna pasātam bija beigts degvielas sūknis. Nomaiņa plus darbs 130Ls. Tas Valmierā, Rīgā gan jau dārgāk sanāktu!

Veicās! Ja būtu dīzelis.......................?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Tad nu vaina atradās! Uztaisīja diagonostiku. 2003.gada 2.8 4motion benzīna pasātam bija beigts degvielas sūknis. Nomaiņa plus darbs 130Ls. Tas Valmierā, Rīgā gan jau dārgāk sanāktu!

Nu re. Man bija taisnība!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Nu re. Man bija taisnība!

Apsveicu. Dažreiz izdodas arī zoli uz tumšo novinnēt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti