Logu skrāpis VS aerosoli

tunos Reģ.: 20.07.2004

Tā kā auto stikli palēnām sāks piesalt.

Kurš tad no iepriekšminētajiem ir labāks.

interesē aerosolu baloniņu lietotāju viedoklis, cik labi, cik ātri, cik ērti tas ir lietošanā.

cik saudzīgs pret stiklu, slotiņām, krāsu?

 
1 2
Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Man nevajaga ne aerosolu ne skraapi. Es ar kompaktdiska vaacinu izkasu mazu cauruminu prieksaa un saanu logos, aizmuguree iesleedzu apsidi un viss. Saaku braukt un peec 10 minuteem viss jau pats no sevis ir notiriijies

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vislabaakais liidzeklis ir Webasto

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

da nee, vislabaakais liidzeklis ir garaazja vai veel ideaalaak, itaalija/francija/spaanija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tā par ākstīšanos - aerosoli, skrāpji... Ir viena, vislabākā un komfortablākā metode Manā izpildījumā - ja nekur nav jāsteidzas, 10 min pirms braukšanas izeju laukā, izdaru dažas darbības ar atslēgu un ne tikai, zem haubes atskan zāģējoša skaņa, pēc tam zem pakaļējā tilta dobji ierūcas izpūtēja gals, tad zem haubes kaut kas sāk smagi drebēt, neliela padarbošanās gar čoku, un viss kulē. Vēl pēc piecam minūtēm izskrienu [nav obligāti] iestumt čoku atpakaļ. Kad vajag braukt, gandrīz visi logi atkusuši, ieskaitot pakaļējo, kā arī kreisās puses spogulis. Vienkārši, ērti [nav mašīnā jāsalst], nav vajadzīgi nekādi skrāpji un kaut kādi muļķīgi aerosoli

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tikai tas viss notiek privātmājas slēgtajā pagalmā

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Es ar 5 min pirms braukšanas iedarbinu, pašam siltu un logi atkusuši!

P.S. Man arī ir privātmāja!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

pastaipam, kuram privātmāja, lielāka garāža...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Vakarā vajag uzsmērēt uz stikla cūku taukus vai sauļošanās krēmu!! No rīta toč ledus nebūs!!!

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Vari pamēģināt tā: pirms braukšanas uzvāri tējkannu ar ūdeni, tad ej ārā, un l.ē.n.ā.m. lej pa priekšējo stiklu, kamēr atkūst. (vienīgais - ir ka tējkanna jānes atpakaļ) DDD

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Setup rakstīja: Vari pamēģināt tā: pirms braukšanas uzvāri tējkannu ar ūdeni, tad ej ārā, un l.ē.n.ā.m. lej pa priekšējo stiklu, kamēr atkūst. (vienīgais - ir ka tējkanna jānes atpakaļ) DDD

Vai kamēr stikls saplaisā un izbirst.

Gāja runa kā labāk atkausēt

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Magistr, ej pamācies fiziku.

Stikls plīst tad, ja uz karsta uzlej aukstu. Nevis otrādi.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai arii vajag sadzerties alu, bikin pagaidiit un tad l.e.n.a.m churaat uz prieksheejaa stikla Pasham priecinsh un stikls atkusis

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Teoreetiski var veel ar saali vakaraa visus logus nokaisiit

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tā par ākstīšanos - aerosoli, skrāpji... Ir viena, vislabākā un komfortablākā metode Manā izpildījumā - ja nekur nav jāsteidzas, 10 min pirms braukšanas izeju laukā, izdaru dažas darbības ar atslēgu un ne tikai, zem haubes atskan zāģējoša skaņa, pēc tam zem pakaļējā tilta dobji ierūcas izpūtēja gals, tad zem haubes kaut kas sāk smagi drebēt, neliela padarbošanās gar čoku, un viss kulē. Vēl pēc piecam minūtēm izskrienu [nav obligāti] iestumt čoku atpakaļ. Kad vajag braukt, gandrīz visi logi atkusuši, ieskaitot pakaļējo, kā arī kreisās puses spogulis. Vienkārši, ērti [nav mašīnā jāsalst], nav vajadzīgi nekādi skrāpji un kaut kādi muļķīgi aerosoli

Nja... Man gan pedejos 10-15 gados (precizak neatceros) vienigais coks, ko pavilkt, ir bijis motorzagim, citadi jau laikam butu tadu arhaismu sen aizmirsis.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja: Kas tā par ākstīšanos - aerosoli, skrāpji... Ir viena, vislabākā un komfortablākā metode Manā izpildījumā - ja nekur nav jāsteidzas, 10 min pirms braukšanas izeju laukā, izdaru dažas darbības ar atslēgu un ne tikai, zem haubes atskan zāģējoša skaņa, pēc tam zem pakaļējā tilta dobji ierūcas izpūtēja gals, tad zem haubes kaut kas sāk smagi drebēt, neliela padarbošanās gar čoku, un viss kulē. Vēl pēc piecam minūtēm izskrienu [nav obligāti] iestumt čoku atpakaļ. Kad vajag braukt, gandrīz visi logi atkusuši, ieskaitot pakaļējo, kā arī kreisās puses spogulis. Vienkārši, ērti [nav mašīnā jāsalst], nav vajadzīgi nekādi skrāpji un kaut kādi muļķīgi aerosoli

Nja... Man gan pedejos 10-15 gados (precizak neatceros) vienigais coks, ko pavilkt, ir bijis motorzagim, citadi jau laikam butu tadu arhaismu sen aizmirsis.

Bija man studentu laikos Ascona 82.g modelis ar četriem ātrumiem, spoguli tikai kreisajā pusē un čoku ko ziemā paraustīt. Starp citu uz moldinga bija rakstīts Luxus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Tikai tas viss notiek privātmājas slēgtajā pagalmā

Nafig man privātmāju? Nevajag dzīvot kriminālās pilsētās Vienreiz gadījās pie mājas atstāt mašīnu vieta, kur staigā garam cilvēki, ar atslēgu durvīs, no rīta gan mašīna, gan atslēga bija savās vietās

Seene - kas vainas arhaismam - reizi dienā parausti, par to atlīdzība - ietaupās 50-200 ls [ja ne vairāk] par visādiem šprices dačikiem. Veca mašīna ar šprici ir labi lietojama tikai tad, ja pārlasa motoru, pie viena špricei visādus dačikus nomainot uz jauniem oriģinālajiem, bet ceņņiks...

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Magistr, ej pamācies fiziku.

Stikls plīst tad, ja uz karsta uzlej aukstu. Nevis otrādi.

Jaa, un nafig man alus kauss saplisa, kad taja iegazu karstu teju koa, fiziki?

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Magistr, ej pamācies fiziku.

Stikls plīst tad, ja uz karsta uzlej aukstu. Nevis otrādi.

Peec siis teorijas sanaak, ka ziemaa, ja uzgriezta pecka uz pilno karstumu un peeksnji uznaak sniegputenis, tad var izspraagt visi stikli

Dorisa ej pati maacies - noliec ziemaa uz palodzes stikla glaazi, lai labi sasalst un tad ielej vaarosu uudeni. Tikai nesagriezies peectam ar stikla lauskaam

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Tikai tas viss notiek privātmājas slēgtajā pagalmā

Nafig man privātmāju? Nevajag dzīvot kriminālās pilsētās

Nu tu dod...cilvēki būvē privātmājas tikai kriminālās pilsētās?? Jampampiņš tu esi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Tikai tas viss notiek privātmājas slēgtajā pagalmā

Nafig man privātmāju? Nevajag dzīvot kriminālās pilsētās

Nu tu dod...cilvēki būvē privātmājas tikai kriminālās pilsētās?? Jampampiņš tu esi

Pats tu esi jampampiņš, ārpus kriminālajām pilsētam privātmājām nav slēgto pagalmu Cik tālu rīdzinieki ir nodzīvojušies, ka vairs nevar uz 5 min atstāt ieslēgtu autiņu...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pats tu esi jampampiņš, ārpus kriminālajām pilsētam privātmājām nav slēgto pagalmu Cik tālu rīdzinieki ir nodzīvojušies, ka vairs nevar uz 5 min atstāt ieslēgtu autiņu...

1. Runa ir par mašīnām,nevis izām

2.Laukos tiešām nav slēgto pagalmu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti