Auto no Vācijas

raicha88 Reģ.: 18.09.2007

Isi un konkreti, vai parastam LV pilsonim ir tiesibas iegut automasinu vacija ar GER nr apdrosnasanu un visu citu uz sava varda ?

 
1 2 3 4
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

... es šai valstij vairāk esmu izdarījis labu lietu nekā tu ar savu publisko kakašanu....

tad jau tu esi tāds kā Lāčplēsis,ne? Nu,pastāsti,ko tu esi izdarījis,ja reiz tā reklamē. Ja nevari pastāstīt,esi tukšpļūtis.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

tad jau tu esi tāds kā "Lāčpisis",ne? Nu,pastāsti,ko tu esi izdarījis,ja reiz tā reklamē. Ja nevari pastāstīt,esi tukšpļūtis.

Esu "Lāčpisis" , tikko izkāru karogu par godu Latvijai

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi būs 'esmu' un karoga izkāršana jau nu nav varoņdarbs.....

Nu skaidrs,Rēzekne....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Bet modena jau tikai te ,tīklā var ko risināt,

protams

varbūt vari padalīties ar ko tu TĀDU nodarbojies? protams ja nav noslēpums....jo šobrīd vismaz man ir priekštats ka tu paratizē uz to, ko sauc par valsts dabas resursiem...

no savas puses varu pateikt ka nodarbojos ar intelektuālu darbu, veicot projektu vadību un izstrādi, kuri ne tikai uzlabo cilvēku dzīves apstākļus, bet arī bieži ir pamats ES līdzekļu piesaistei.

Konkrēti es palīdzēju projektēt Aluksnes mobīlo strelnieku bataljona bāzes atsevišķas būves, sanāca palabot arī melnus punktus uz mūsu plašajiem ceļiem ( par Eiropas naudu tika izlabots melnais punkts aiz Preiļiem ceļā uz Aglonu, kur agrāk karjera bija) un tīri pēc manas iniciatīvas šobrīd Vienības gatves posmā pirms K. Ulmaņa gatves uz Jelgavu LEGĀLI var braukt pa divām joslām - kas ka pieradīja laiks, būtiski uzlaboja satiksmi minētā krustojumā....

Ta kā mani darbi ir pieradījums ka es konkrēti risinu lietas dzīvē, nevis tīkla ka tu te iekakaji....

Un tagad jautājums - ko tu esi labu izdarījis šai valstīj un to iedzīvotajiem?

PS. Ar plikas pak*ļas patriotismu - sorry bus pa maz...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja:

... es šai valstij vairāk esmu izdarījis labu lietu nekā tu ar savu publisko kakašanu....

tad jau tu esi tāds kā Lāčplēsis,ne? Nu,pastāsti,ko tu esi izdarījis,ja reiz tā reklamē. Ja nevari pastāstīt,esi tukšpļūtis.

tagad tava kārta... pi*doj*bs....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

tas ir tavs darbs,ne patriotisms,ko te tagad uzskaitīji. Tā mēs jebkurš varam stāstīt ko esam izdarījuši. Re kā, nebūtu modenas, nebūtu Vienības gatves

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pareizi būs \'\'esmu\'\' un karoga izkāršana jau nu nav varoņdarbs.....

Nu skaidrs,Rēzekne....

Ir gan un rīt došos un piedalīšos www.publika.lv/... , takšto to var arī nosaukt par varoņdarbu - kas tiek veikts par godu LV.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Baisulis rakstīja: Pareizi būs 'esmu' un karoga izkāršana jau nu nav varoņdarbs.....

Nu skaidrs,Rēzekne....

Ir gan un rīt došos un piedalīšos www.publika.lv/... , takšto to var arī nosaukt par varoņdarbu - kas tiek veikts par godu LV.

labi,ka nesēdi mājās. Bet nu par varoņdarbu saukt.....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Rīt kādi vairāki tūkstoši veiks varoņdarbu-skatīsies salūtu

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Mazi darbi veido lielas lietas !

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ...jo šobrīd vismaz man ir priekštats ka tu paratizē uz to, ko sauc par valsts dabas resursiem...

maz tu zini,maz. Man te nekas nav jāstaipa.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: tas ir tavs darbs,ne patriotisms,ko te tagad uzskaitīji. Tā mēs jebkurš varam stāstīt ko esam izdarījuši. Re kā, nebūtu modenas, nebūtu Vienības gatves

paklau pi*doj*bs - kur es to teicu?

Starp citu man par to posmu nemaksāja- jo objekta robeža skaidri tika iezīmēta starp K. Ulmaņa gatvi un Ģimnastikas ielu....

Un mans darbs ir sēdēt un vilkt līnijas - neviens darbadevējs nemaksā par personālo iniciatīvu cilvēku labā....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

modena rakstīja: ...jo šobrīd vismaz man ir priekštats ka tu paratizē uz to, ko sauc par valsts dabas resursiem...

maz tu zini,maz. Man te nekas nav jāstaipa.

te tu staipi savu mēli un anusu ( ievietojot "īpašus" komentārus)

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Ja palasa foruma tēmas te var nobanot pilnībā visus par noteikumu neievērošānu.

Visur tik bezjēdzīga muldēšana

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Ja palasa foruma tēmas te var nobanot pilnībā visus par noteikumu neievērošānu.

Visur tik bezjēdzīga muldēšana

pietiek nobanot TIKAI VIENU...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Starp citu man par to posmu nemaksāja-

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Labi,meitenes,laimīgu palikšanu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Labi,meitenes,laimīgu palikšanu.

Laimīgu ceļu tukštirsējs un tukšpļūtis....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Savus ieteikumus vari zin kur likt?? Ieteicējs atradies..... Brauc savā bembī un neīdi.

jo ja braukasi ar zaļas krāsas Audi, pēc tam ar gaišzilo Volvo - kļūsi par tādu pašu tukštirsēju un tukšpļūti ka Baisulis..... mūzīgi nāksies kakāt topikos un būt pasaules centrām....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Modena,paskaties uz saviem tekstiem Atradušies te divi pareizie, katrs par sevi nevar neko,tagad pļūtī viens otra atbalstam Salagas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Modena,paskaties uz saviem tekstiem Atradušies te divi pareizie, katrs par sevi nevar neko,tagad pļūtī viens otra atbalstam Salagas.

atšķiribā no tevim - tukštirsējs un tukšpļūtis - iauto piekakāšana nav mūsu dzīves jēga

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

offtopic

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

raicha88 rakstīja: offtopic

Offtopics tas bija jau kopš pirmā teksta tava.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez par offt bet.. Modena- runaaju ar vienu fruktu no KMK (ja njemies ar celjiem tad zini kas tie taadi) tak jams apstaastiija kaadaa pokujaa top visi tie apbraucamie celji.. tjip galvenais satiksmi novirziit no objekta.. a tas ka pilna apkaartne buus ar propkaam- shoferiishu probleemas... neies tak galvu lauziit lai sakaartotu visu civilizeeti...

raicha88 Reģ.: 18.09.2007
0 0 Atbildēt

baisuli, tev gadijuma nav k-kada dzives trauma ka visu laiku dirsies ? varbut tev berniba konfekti atnema ?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti