Palīdziet-kūp!!

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Autiņš nostāvēja sezonu bez lietošanas.Nopirku REDEX(attira karbiķi,uzlabo jaudu utt.).Bet tagat pa izpūtēju gāžās tādi dūmi,ka bail paliek,liekas ka dūmu svece būtu iebāzta.Vai tā ir jābūt?Tas ir normāli?

 
1 2 3 4
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Un vispār,ja kūp,jāzvana 112.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

TDI rakstīja: un ?kaa patika ?

ej tirst

Vispār,šis novēlējums ir ļoti pat labs,kas simbolizē cilvēka labklājību un veselību.

Kā vēsta tautas teiciens-

Ja nav ko ēst,tad nav ko tirst,ja nav ko tirst,tad jānomirst.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

pljee, te ar kaut kads murgains topiks... vinjam pa izpuuteeju duumi gaazaas ka bail!!!! padumajesh!! kaadi duumi, balti , melni , sarkani , roozaa??? ar to tad arii saac aunapiere..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

gn jau ka rozā dūmi

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Vislabākie ir zilie dūmi! Tas jau sen ir zināms, ka zilā krāsa ir pārāka par visām citām krāsām!!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

turbopiile rakstīja: cienītais patiešām ir mazliet saspiedies ar savu saabumāniju.. nez ko teiktu audi vai volvo braucēji, ja kāds teiktu, ka viņi ir visi tik pat aprobezoti kā pieminētais daudznikainais personāžs..

Klau,pastāsti,kur es Tev te tagad kaut ko par sābiem teicu?? Un R99, ja kāds konsultēsies par neorģinālu uzparikšu ievietošanu iekš auto,pie tam,ja tas var traucēt citiem satiksmes dalībniekiem,es iebildīšu. Tu vari liekties katram,es to nevēlos.

Ludzuūūūū:

Baisulis

18.11.2007 23:54

Tak sābs ir viens liels mēsls,tāpēc tam bākā peld mēsli.

Ko nu? Tukšpļūti???

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Gribēju apvaicāties, vai vel joprojām kūp?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Gribēju apvaicāties, vai vel joprojām kūp?

Vēlies par to parunāt?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti