Palīdziet-kūp!!

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Autiņš nostāvēja sezonu bez lietošanas.Nopirku REDEX(attira karbiķi,uzlabo jaudu utt.).Bet tagat pa izpūtēju gāžās tādi dūmi,ka bail paliek,liekas ka dūmu svece būtu iebāzta.Vai tā ir jābūt?Tas ir normāli?

 
1 2 3 4
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: es neaplieku sāb, es konstatēju faktu,ka tas ir mēsls. Kas te neskaidrs??

Un tu esi tūplī līdējs,ar skaidrs.

Vai tad es iebilstu par tevis konstatēto faktu???

A, vot par to līšanu, davai stāsti- kam, kur, kad???

Nekas man tev nav jāstāsta ,idiņ.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Paliec gribot,suka.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: es neaplieku sāb, es konstatēju faktu,ka tas ir mēsls. Kas te neskaidrs??

Un tu esi tūplī līdējs,ar skaidrs.

Vai tad es iebilstu par tevis konstatēto faktu???

A, vot par to līšanu, davai stāsti- kam, kur, kad???

Nekas man tev nav jāstāsta ,idiņ.

Ai, ai, ai- tātad TUKŠPĻŪTIS!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: es neaplieku sāb, es konstatēju faktu,ka tas ir mēsls. Kas te neskaidrs??

Un tu esi tūplī līdējs,ar skaidrs.

Vai tad es iebilstu par tevis konstatēto faktu???

A, vot par to līšanu, davai stāsti- kam, kur, kad???

Nekas man tev nav jāstāsta ,idiņ.

Ai, ai, ai- tātad TUKŠPĻŪTIS!

A man pajāt,ko tāds gejs kā tu smirdi.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: es neaplieku sāb, es konstatēju faktu,ka tas ir mēsls. Kas te neskaidrs??

Un tu esi tūplī līdējs,ar skaidrs.

Vai tad es iebilstu par tevis konstatēto faktu???

A, vot par to līšanu, davai stāsti- kam, kur, kad???

Nekas man tev nav jāstāsta ,idiņ.

Ai, ai, ai- tātad TUKŠPĻŪTIS!

A man pajāt,ko tāds gejs kā tu smirdi.

Kā tevi turpmāk uzrunāt?

Tukšpļūtis.

Emulators.

Bargā kundze???

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: es neaplieku sāb, es konstatēju faktu,ka tas ir mēsls. Kas te neskaidrs??

Un tu esi tūplī līdējs,ar skaidrs.

Vai tad es iebilstu par tevis konstatēto faktu???

A, vot par to līšanu, davai stāsti- kam, kur, kad???

Nekas man tev nav jāstāsta ,idiņ.

Ai, ai, ai- tātad TUKŠPĻŪTIS!

A man pajāt,ko tāds gejs kā tu smirdi.

Liela daļa iauto topiku, kas ir uzsākti par kādu konkrētu jautājumu, beidzas līdzīgi šim. Un, cik novērots, iniciators parasti tam ir viens un tas pats lietotājs. Rodas iespaids, ka dažam labam šeit kaut kas nav īsti labi ar galvu (sorry). Vai tiešām nav iespējams šeit nodrošināt elementāru kārtību?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

cienītais patiešām ir mazliet saspiedies ar savu saabumāniju.. nez ko teiktu audi vai volvo braucēji, ja kāds teiktu, ka viņi ir visi tik pat aprobezoti kā pieminētais daudznikainais personāžs..

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

R99:

kas tev nepatiik jefinj? es piemeram tikko riktigi nonjirdzos kaa tie divi laukji savaa starpaa pluucaas. man patika. jeb tev shausmigi patik pasauli laapiit? ja taa tad atspardies un nenaac sheit. esmu par rupjibam internetaa. respek uz rupekljiem!

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: R99:

kas tev nepatiik jefinj? es piemeram tikko riktigi nonjirdzos kaa tie divi laukji savaa starpaa pluucaas. man patika. jeb tev shausmigi patik pasauli laapiit? ja taa tad atspardies un nenaac sheit. esmu par rupjibam internetaa. respek uz rupekljiem!

Viss ir ok, ja ir saprātīgās devās. Man, piemēram, arī varen patika topiki, kuros tu mēģināji tautai iesmērēt visādus vecus dzelžus, bija jautri arī ar visām rupjībām bet te jau tagad sākas prastas jēlības un lielā daudzumā

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis gadiijumaa nav transformeejies Dexters?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Baisulis gadiijumaa nav transformeejies Dexters?

Nē! Dexters ir ciets un nemainīgs, kā granīta Ļeņins. Baisulis ir transformējies Šļumpītis!!! Āmen!

Jators Reģ.: 21.08.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

gonzalless rakstīja: Baisulis gadiijumaa nav transformeejies Dexters?

Nē! Dexters ir ciets un nemainīgs, kā granīta Ļeņins. Baisulis ir transformējies Šļumpītis!!! Āmen!

D U RI KS

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja labi kūp lai kūp. Galvenais lai spalvas pa gaisu neiet.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

TUKŠPĻŪTIS - ja iekš iauto foruma būtu forums "DIENAS MOMENTS" tad šito varētu ielikt kā mēneša momentu.

Var redzēt ka cilvēki strādā algotu stundu darbu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Labdien. Turpmāk būsim laipni.

Sakiet,vairs nekūp?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Labdien. Turpmāk būsim laipni.

Sakiet,vairs nekūp?

parasti laipniiba un logjiskas atmazkas shitos tirlinjus vnk nogalina!!! vinjiem vajag vienu rupekli uz ko cepties..bez taa vinji nevar

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: cienītais patiešām ir mazliet saspiedies ar savu saabumāniju.. nez ko teiktu audi vai volvo braucēji, ja kāds teiktu, ka viņi ir visi tik pat aprobezoti kā pieminētais daudznikainais personāžs..

Klau,pastāsti,kur es Tev te tagad kaut ko par sābiem teicu?? Un R99, ja kāds konsultēsies par neorģinālu uzparikšu ievietošanu iekš auto,pie tam,ja tas var traucēt citiem satiksmes dalībniekiem,es iebildīšu. Tu vari liekties katram,es to nevēlos.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kaa lai te traks nepaliek

ja nemaldos, pilsonis nopircis šrotu un uzcepis vienlaiciigi kaa minimums 3 topikus...:

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

Tas liek baidiities, ka viens pajolinsh ir nopircis savu pirmo auto-golf2 ar 1,3 litru karburatora megadzineeju, un taisaas pieskjuuneet zenonu un kkaadu bamperi....

kas vinjam kuup-hvz...visticamaak ka pa ziemu buus bloks paarsalis...

un paareejie antoni maaj ar galvaam ka \\m/ , zenons kruta utt....un tagad taada misene nedo Die\'s taisaas liist aaraa no pagalma...kaads jautaajums, taada atbilde...nav golfam paredzeets zenons, gribaas naktii nah nostumt no celja...

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

turbopiile rakstīja: cienītais patiešām ir mazliet saspiedies ar savu saabumāniju.. nez ko teiktu audi vai volvo braucēji, ja kāds teiktu, ka viņi ir visi tik pat aprobezoti kā pieminētais daudznikainais personāžs..

Klau,pastāsti,kur es Tev te tagad kaut ko par sābiem teicu?? Un R99, ja kāds konsultēsies par neorģinālu uzparikšu ievietošanu iekš auto,pie tam,ja tas var traucēt citiem satiksmes dalībniekiem,es iebildīšu. Tu vari liekties katram,es to nevēlos.

Nav runa par iebilšanu, bet par rupjībām un jēlībām.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

esmu par rupjiibaam. YO!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

protams , rupjiibaas vajag ... pat nevar taa stingraak izteikties,

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

Nav runa par iebilšanu, bet par rupjībām un jēlībām.

Iauto rupjības tak nav iespējamas. Visas rupjības nobano autobans. Ja kaut ko nenobano,tā nekādi nevar būt rupjība.

P.S. Ir ēzeļi, ar kuriem bez rupjībām nemaz nevar. Un-kas galu galā ir rupjība???

Tiem,kuri ,tualetē ejot,krāniņu tura kabatslakatiņā...tiem varu atvainoties

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

R99 rakstīja:

Nav runa par iebilšanu, bet par rupjībām un jēlībām.

Iauto rupjības tak nav iespējamas. Visas rupjības nobano autobans. Ja kaut ko nenobano,tā nekādi nevar būt rupjība.

P.S. Ir ēzeļi, ar kuriem bez rupjībām nemaz nevar. Un-kas galu galā ir rupjība???

Tiem,kuri ,tualetē ejot,krāniņu tura kabatslakatiņā...tiem varu atvainoties

ja lieto tevis paša izmantoto salīdzinājumu, tad tas, ko mēs te redzējām, ir nevis kabatlakatiņa nelietošana tualetē, bet gan klaja savas mantības izrādīšana publiskā vietā

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

un ?kaa patika ?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: un ?kaa patika ?

ej tirst

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti