BMW

BMW 525, jaut...

Viktos Reģ.: 01.07.2006

Radās "ļoti " idiotisks jautājums...

Tātad nejauši atklāju ka manam bembim automātā ir kkāds "strannais" režīms... (tas ir no D, nedaudz pa kreisi)

Pašu kārbu var redzēt galerijā...

Kas tas par režīmu un kam viņš domāts ?

kaut linku kur par to var palasīt...

(lūdzu BEZ "izkārnijumu veidošanas" TE) !!!

 
1 2 3
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: To shearer:

Bet manuālais ir labs, ar viņu es šodien panācu vidējo 7,8l, pilsētas režīmā... (protams Rēzekne nav Rīga).

Nu jā, luksaforu tur arī nehera nav Ja arī aizmauc pie sarkanā, tad pofig Karoče ieliek kruīzu uz 50 km/h un tik mauc

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: To shearer:

Thx tev vecīt, šodien izmēgināju tos režīmus...

Ar to sporta nav īsti lielas atšķirības no standartā "D", tik rauj nedaudz ātrāk...

Bet manuālais ir labs, ar viņu es šodien panācu vidējo 7,8l, pilsētas režīmā... (protams Rēzekne nav Rīga).

Tu esi aksts

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Viktos rakstīja: To shearer:

Thx tev vecīt, šodien izmēgināju tos režīmus...

Ar to sporta nav īsti lielas atšķirības no standartā "D", tik rauj nedaudz ātrāk...

Bet manuālais ir labs, ar viņu es šodien panācu vidējo 7,8l, pilsētas režīmā... (protams Rēzekne nav Rīga).

Tu esi aksts

Dod tak puikam papriecāties

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

modena rakstīja: vai gadījumā zem haubes nav divi bačoki logu mazgāšanai?

Logu mazgāšanas bačoku atradu, tur bij tāds saprotams logo.

Xe, es šodien pat pats saremontēju delu, ka nestrādāja "logu laistītājs"

(a servisā gribēja pusi mašīnas jaukt)

teoretiski tur jābūt vel vienam... tipo viens šampunai lai beigtus kukaiņus labāk nomazgāt un otrs ūdenīm - lai to visu noskalotu...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Tikko sapratu kāpēc bembistus uzskata par "mudilām"...

Nu ir tu tāda podziņa "DSC", jaunu tizlu topiku netaisiju - palasiju netā kas tas ira un nolēmu izmēgināt...

Tātad izslēdzu to verķi un bija baigi negaidīts efekts, domāju drusku vairāk raksies pirms brauks, bet izrādījās tāds PSC - auto tik rok, rok, rok - un nēsājas pa sāniem, bet uz priekšu gandrīz nekust...

Pārāk daudz nerakos, palika žēl riepas...

Un nāca apgaismība par "durakiem" kas tādas lietas dara pilsētās vai uz ceļa - te arī rodas "BMW pa grāvjiem vien"...

Sāku domāt par tādu lietu ka smilšu maiss bagažniekā.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

PSC

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Viktos rakstīja:

modena rakstīja: vai gadījumā zem haubes nav divi bačoki logu mazgāšanai?

Logu mazgāšanas bačoku atradu, tur bij tāds saprotams logo.

Xe, es šodien pat pats saremontēju delu, ka nestrādāja "logu laistītājs"

(a servisā gribēja pusi mašīnas jaukt)

teoretiski tur jābūt vel vienam... tipo viens šampunai lai beigtus kukaiņus labāk nomazgāt un otrs ūdenīm - lai to visu noskalotu...

Ir meeginats – nav tam visam jeegas, nekadus kukainjus taskoncentrats normali nemazga Taka lej ka to pasu mazgajamo skidrumu abos bacokos un buus OK

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Tikko sapratu kāpēc bembistus uzskata par "mudilām"...

Nu ir tu tāda podziņa "DSC", jaunu tizlu topiku netaisiju - palasiju netā kas tas ira un nolēmu izmēgināt...

Tātad izslēdzu to verķi un bija baigi negaidīts efekts, domāju drusku vairāk raksies pirms brauks, bet izrādījās tāds PSC - auto tik rok, rok, rok - un nēsājas pa sāniem, bet uz priekšu gandrīz nekust...

Pārāk daudz nerakos, palika žēl riepas...

Un nāca apgaismība par "durakiem" kas tādas lietas dara pilsētās vai uz ceļa - te arī rodas "BMW pa grāvjiem vien"...

Sāku domāt par tādu lietu ka smilšu maiss bagažniekā.

Ved to auto atpaalaj uz veikalu aatri!

Un pasaki pardeveejam ka tadiem akstiem ka Tu BMW tirgot ir aizliegts!!!!!!!!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka šis topiks pārspļaus slaveno

? Meriva Īpašniekiem ?

Balvu_Valodja Reģ.: 29.11.2007
0 0 Atbildēt

Pie mums Balvos BMW skaitās baigie sūdi.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Eu, es vienam bembim redzēju podziņu WC. Nez ko tā varētu nozīmēt?

Īpašnieks nemācēja īsti paskaidrot, vien teica, ka tad, kad to nospiež, tad sajūt patīkamu siltumu bikšelēs.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Un peec taam no luukas uzliist uudens

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Topiks tiešām sāk labāks palikt

Sajūga pedālis beidzot atradās?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Tātad izslēdzu to verķi un bija baigi negaidīts efekts, domāju drusku vairāk raksies pirms brauks, bet izrādījās tāds PSC - auto tik rok, rok, rok - un nēsājas pa sāniem, bet uz priekšu gandrīz nekust...

aaaaaaa rofl

Balvu_Valodja Reģ.: 29.11.2007
0 0 Atbildēt

Pie mums Baltinavā viena skuķe nopirka bumeriņu - no ceturtā ātruma ielika R (nu Reaktīvais) un kaut kas tur noplīsa. Servisā visi bola lielas acis un neviens īsti nevar saprast, kas par vainu. Bet tagad tāpat viņai sanāk tam GEmoney maksāt

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Bija keks kas pie 150 iemanijas 1 ietrapiit – servisa rekinaja ka sanaca vismaz kadi 17 000 apgriezieni mtoram. Uhhhhhhhhh

Tikai motors to nesaprata ka tas ir kruta

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Bija keks kas pie 150 iemanijas 1 ietrapiit – servisa rekinaja ka sanaca vismaz kadi 17 000 apgriezieni mtoram. Uhhhhhhhhh

Tikai motors to nesaprata ka tas ir kruta

stāsti stāsti..... ja tu vel par atpakaļgaitas ātrumu pastāstītu - ticams būtu... ber pirmajā ātrumā.... kuram shrotam nav zas4itas ot durakov?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

modena rakstīja:

Viktos rakstīja:

modena rakstīja: vai gadījumā zem haubes nav divi bačoki logu mazgāšanai?

Logu mazgāšanas bačoku atradu, tur bij tāds saprotams logo.

Xe, es šodien pat pats saremontēju delu, ka nestrādāja "logu laistītājs"

(a servisā gribēja pusi mašīnas jaukt)

teoretiski tur jābūt vel vienam... tipo viens šampunai lai beigtus kukaiņus labāk nomazgāt un otrs ūdenīm - lai to visu noskalotu...

Ir meeginats – nav tam visam jeegas, nekadus kukainjus taskoncentrats normali nemazga Taka lej ka to pasu mazgajamo skidrumu abos bacokos un buus OK

njaa... derevņa odnako.... auto šampunu jālej - nevis koncentrātu....

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Kādam idiotam jābūt, lai pirmajā vai R ieštepselētu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

HIPPY rakstīja: Bija keks kas pie 150 iemanijas 1 ietrapiit – servisa rekinaja ka sanaca vismaz kadi 17 000 apgriezieni mtoram. Uhhhhhhhhh

Tikai motors to nesaprata ka tas ir kruta

stāsti stāsti..... ja tu vel par atpakaļgaitas ātrumu pastāstītu - ticams būtu... ber pirmajā ātrumā.... kuram shrotam nav zas4itas ot durakov?

voov. cik reizes esi ieshtepseleejis atpakaljgaitaa braucot uz priekshu? tu te kautko nejauc?

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Xe, cik dūlam jābūt lai lai ierubīt R braucot uz priekšu.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

marrutkis rakstīja: Kādam idiotam jābūt, lai pirmajā vai R ieštepselētu

ATLIKT !

es neštepselēju !

davai netirs, ja!

pastāsti pastāsti, cik reizes pa pjani esi sajaucis P, R un D

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nu vispār jau runa bija par to kā pirmajām ātrumam ir aizsardzība pret durakiem... toties daudziem auto aizsardzības uz "R" nav... piemērām Mazdam.... par Volvo nezinu - Volvo inženieri par šito intervijās nedzirdēju lieloties...

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

vismaz ar to Volvo, ar ko es esmu braucis, lai ieliktu R bija special knopka uz kloķa jānospiež.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Kādam idiotam jābūt, lai pirmajā vai R ieštepselētu

Noteikti cilvēks savu megarullzu nopelnīja īrijā, atbrauca uz lv, nopirka, un nolēma atvilkt, tikai adrenalīna iespaidā aizmirsa ka šeit piektais slēdzas savādāk

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti