Klabēšana

ingusster Reģ.: 04.12.2007

Sveiki!!!

Vai kāds var pateikt, kas varētu būt pie vainas tam ka pa bedrēm braucot kaut kas no ritošās daļas klab? Pirms divām nedēļām nomainīju vidējās stabilizatora bukses, bet pirms tam arī pārējas...Amortiņi mainīti martā!!!

 
1 2 3
Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ideots rakstīja: mūsu ceļi+vislētākās detaļas dara savu

Ne jau ceļi, bet japošku auto kā tādi, salikti no lētās plastmasas un ieekonomēts uz katras skrūvītes. Jau no konveiera noripojot lielākā daļa grab un čīkst. Mans Fords nekad vēl nav grabējis un tā jau 16. gadu!

nu var tak pljuutiit, nu bet ar meeru

laikam tieshaam neesi braucis ar normaalu autinju. Starp citu tieshi uz muusu celjiem paraadaas japoshku kvalitaate, ko it nemaz nevar teikt par fordu.

Kautkur jau biju rakstiijis - beidzat tak vechi pirkt nojaatus shrotus un tad breekt par mashiinas markas izturiibu.

Pastaaasti konkreeti- ar kuru japoshkinu TU esi nobraucis no konveijera un kas tev ir chiiksteejis un grabeejis???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

japoshkas grab un i skaljas arii jaunas... mazda6 un mitsu colt

impreza kaadu briidi atpakalj arii 626mazda jauna grabeeja...

abu paaudzju avenshi un corolla pagaajushaa gada- klusi...

lexis250 ar... (buutu diivaini ja grabeetu)

bet.. ir taada lieta- ka jamaas (iznjemot mazda6) nepliist

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: japoshkas grab un i skaljas arii jaunas... mazda6 un mitsu colt

impreza kaadu briidi atpakalj arii 626mazda jauna grabeeja...

abu paaudzju avenshi un corolla pagaajushaa gada- klusi...

lexis250 ar... (buutu diivaini ja grabeetu)

bet.. ir taada lieta- ka jamaas (iznjemot mazda6) nepliist

redz, vislielaakie dirseeji ir tie kam pashiem taadi auto nav bijushi, vismaz es atljaujos runaat tikai par auto, ar kuriem pats esmu braucis. Pasham man ir 6 mazda- pilniigi nekas negrab, skanjas izolaacija gan shvakaaka, kaa kaut vai tai pashai omegai.

Ieprieksheejai 99 gada 626 gan jau piiksteeja shur un tur, bet tas ir piedodami 350 kkm noskreejusham pikapam. Remonti kaa taadi 6tajai vispaar nav bijushi, tikai apkopes.

Luudzu, tas no personiigaas pieredzes

Vieniigaa neskaidraa lieta ar to maneejo 6to, ka vinjai ir ruupnieciski likts vebasto, kursh taa nesaprotami shancee - pie kaukaadiem 4-6 graadiem pats rubiijaas iekshaa, bet ar roku no salona nav iesleedzams. It kaa peec logjikas jau buutu jaabuut taimerim, lai vareetu iereguleet laiku, kuraa shamais rubiijaas iekshaa, bet nav vis

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

man mazda 323F, un trobelis ārā notiek tāds, ka nav iespējams ar atvērtu logu braukt, kurls vari palikt...

spoguļu aerodinamikas vispābā nav, tie gaudo vējā, durvju bleķis /bez ribas iekšpusē laikam/ vibrē, jo virsma liela utt.

Piedevām gumijas, Nokian-kaut-kādas-tur arī varen skaļas trāpījušās.

Nebūtu tas kondicionieris, vasarā braukt nebūtu iespējams /vai arī ar ausu aizbāžņiem tikai/, jo šitam auto nav arī lūkas...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

Kindzulis rakstīja: japoshkas grab un i skaljas arii jaunas... mazda6 un mitsu colt

impreza kaadu briidi atpakalj arii 626mazda jauna grabeeja...

abu paaudzju avenshi un corolla pagaajushaa gada- klusi...

lexis250 ar... (buutu diivaini ja grabeetu)

bet.. ir taada lieta- ka jamaas (iznjemot mazda6) nepliist

redz, vislielaakie dirseeji ir tie kam pashiem taadi auto nav bijushi, vismaz es atljaujos runaat tikai par auto, ar kuriem pats esmu braucis. Pasham man ir 6 mazda- pilniigi nekas negrab, skanjas izolaacija gan shvakaaka, kaa kaut vai tai pashai omegai.

Ieprieksheejai 99 gada 626 gan jau piiksteeja shur un tur, bet tas ir piedodami 350 kkm noskreejusham pikapam. Remonti kaa taadi 6tajai vispaar nav bijushi, tikai apkopes.

Luudzu, tas no personiigaas pieredzes

Vieniigaa neskaidraa lieta ar to maneejo 6to, ka vinjai ir ruupnieciski likts vebasto, kursh taa nesaprotami shancee - pie kaukaadiem 4-6 graadiem pats rubiijaas iekshaa, bet ar roku no salona nav iesleedzams. It kaa peec logjikas jau buutu jaabuut taimerim, lai vareetu iereguleet laiku, kuraa shamais rubiijaas iekshaa, bet nav vis

dasildiitaajs ruupnieciski uzstaadiits.. ar savu domaashanu- tb ja vinjapraat ir par veesu- iesleedzaas un paliidz aatraak sasniegt darba temperatuuru...

shitaas mantas elementaari(saliidzinosh) paartaisaas par tiiro autonomo- aizcapini uz gesti vai kaadu citu kantori kas ar vebasto njemaas ...

p.s. ar paarskaitiitajiem iru braucis bet ne no dienas dienaa... un var jau buut ka man bij gljuki

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

par eFinieci- konservbundzja.. kaut arii.. saliidzinoshi drosha... tb reti pliisa..

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: par eFinieci- konservbundzja.. kaut arii.. saliidzinoshi drosha... tb reti pliisa..

toč - konservbundža, vārds vietā... līdzīga žigulim - vienīgi rij mazāk. Vēl viens mīnuss, īpaši pilsētā,- salīdzinoši liels apgriešanās rādiuss; grūtības ar noparkošanos līdz ar to.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

apetiite 1.6i 8v- madaamai sanaaca ~6.5 videejais... man zem 8 i neliida... ja vien nebrauca taalos gabalus

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

bet ar vazni nesaliidzini- tajaa vispaar ne seedeet ne braukt ... + mazdaljots ir ar pastiprinaataaju...

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

nu par degvielas patēriņu nevaru sūdzēties - ikdienā nobraucu ap 140 km (40km pilsēta + 100km šoseja) = pa nedēļu sanāk ap 700-800km...ja nebrauc pa Rīgu vispār ideāli, ar pusbāku var iztikt!!! Bāka 50litri, kas arī ir nedēļas norma!

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: bet ar vazni nesaliidzini- tajaa vispaar ne seedeet ne braukt ... + mazdaljots ir ar pastiprinaataaju...

hehe, ja būtu tāc stūres rimbulis kā žigulim, tad pastiprinātāju nivaidzētu...

jā, nu sēdēšana gan tajā ž. bija kā uz poda bez brilles...

patēriņš 1.5 mazdai 200 km gabalā sanāca 7,02 pēc bākas metodes. Ieliku jaunas sveces, tagad jūtams, ka mazāk, cik tieši, vēl neesmu mērījis.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

Neziu,teica kāds to vai vēl ne, bet ja grab, tad ir jāsasilda. Vai jāsilda ja dreb??? Kā ira,koa??

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti