Nepieciešams padoms.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Esmu pēc karburātora tīrīšanas un noregulēšnas, netīšām pārlējis motoru. Tāpēc tagad vairs nevaru pielaist mašīnu. Kā, lai atrisina šo problēmu. Par tuvāko servi pat nav ko domāt, nekust ne no vietas.

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da izskrūvē un nokarsē (uz gāzes plīts, plaķenēs, sveces) skrūvē atpakāl un brauc

ja gribēji podjеbnuķ, tad ei tirst

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja: Esmu pēc karburātora tīrīšanas un noregulēšnas, netīšām pārlējis motoru. Tāpēc tagad vairs nevaru pielaist mašīnu. Kā, lai atrisina šo problēmu. Par tuvāko servi pat nav ko domāt, nekust ne no vietas.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Vispār jau šo topiku nevajadzēja piedrazot ar nevajadzīgiem komentāriem.

Es tiku uzdevis nopietnu jautājumu. Varbūt kāds var sniegt arī normālu padomu.

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

kādreiz pielietoju sekojošu metodi - izspiedu gāzes pedali un griezu 30-60 sekundes starteru - ja pareizi atceros - tad ta tipo var izvedinātno liekas bendžas..... vecu šoferu padoms - vienu reizi nostrādaja

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ar ko pārlēji? Ar šokolādes mērci vai kečupu?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja: Vispār jau šo topiku nevajadzēja piedrazot ar nevajadzīgiem komentāriem.

Es tiku uzdevis nopietnu jautājumu. Varbūt kāds var sniegt arī normālu padomu.

Pirmais, kas atbildēja, tev arī sniedza normālu padomu. Izskatās ka taisnība vien bija - pats uzdevi jautājumu, lai izprovocētu nevajadzīgus komentārus.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da izskrūvē un nokarsē (uz gāzes plīts, plaķenēs, sveces) skrūvē atpakāl un brauc

ja gribēji podjеbnuķ, tad ei tirst

Visu cieņu šim padomam. Pirmīt kārtīgi neizlasīju. Ir pierasts, ka šajā saitā viens otru visu laiku ķer uz zoba.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

chihuahua rakstīja: Vispār jau šo topiku nevajadzēja piedrazot ar nevajadzīgiem komentāriem.

Es tiku uzdevis nopietnu jautājumu. Varbūt kāds var sniegt arī normālu padomu.

Pirmais, kas atbildēja, tev arī sniedza normālu padomu. Izskatās ka taisnība vien bija - pats uzdevi jautājumu, lai izprovocētu nevajadzīgus komentārus.

Jautājums tika uzdots pēc iespējas īsāks un izsmeļošāks. Paldies par pāris padomiem, rīt likšu lietā.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ar ko pārlēji? Ar šokolādes mērci vai kečupu?

Neuzminēji- ar majonēzi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja:

Baisulis rakstīja: Ar ko pārlēji? Ar šokolādes mērci vai kečupu?

Neuzminēji- ar majonēzi.

viš a, reizēm, ko gudru pasaka

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja:

Baisulis rakstīja: Ar ko pārlēji? Ar šokolādes mērci vai kečupu?

Neuzminēji- ar majonēzi.

Vismaz garšīgi.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

es ar no sākuma otro komentāru tā ātri lasot sapratu ka šis iesaka karburatoru plaķenēs uz gāzes plīts turēt... normāls pasākums būtu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Izskrūvē ārā sveces un atstāj vaļā droseli uz nakti. Vajadzētu izgarot. Ja ne, tad no rīta izdezini tās benzīna paliekas ar šķiltavām.

Tu laikam esi muti regulāri pa nakti vaļā turējis,nu ir rezultāts....viss,kas iekšā,izgarojis.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

tak iestum un miers.....paluudz paaris duushiigus čaļus paliigaa un lieta dariita...

gadaas jau ka peec manipulaacijaam ar karburatoru autinsh nelec ne sitams.neliela pavalkaasana strikjii dara briinumus...

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Izskrūvē ārā sveces un atstāj vaļā droseli uz nakti. Vajadzētu izgarot. Ja ne, tad no rīta izdezini tās benzīna paliekas ar šķiltavām.

Tu laikam esi muti regulāri pa nakti vaļā turējis,nu ir rezultāts....viss,kas iekšā,izgarojis.

Nu protams, kur topiks par sūdiem, tur padomdevējs deksters klāt kā likts.

Nevienā grāmatā nav tādu padomu, kādus man te raksta. Respektīvi, man ar to praktisko pieredzi tā švakāk. Par to paldies. Bet topiks nav par sūdiem. Viss atkarīgs no auditorijas uztveres (I&Q)

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tas taapeec, ka ir teoreetikji un praktikji...

praktikji parasti graamatas neraksta...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

bet tikai nesaprotu kaa to karbuli esi reguleejis

meemam motoram

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Un bez gaazanalizatora nemaz "uz ausi" nevar neko noreguleet, ja kas....

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: bet tikai nesaprotu kaa to karbuli esi reguleejis

meemam motoram

Noņēmu, izjaucu, izpūtu, iztīrīju, saliku, uzliku-centos pielaist,nesanāca. Laidu 1;2;3 reizi-vienreiz bija pamatīgs blīkšķis pa izpūtēju un cauri. Burtiski tikko mēģināju vēlreiz pielaist-bez izmaiņām. Skrūvēšu sveces laukā, karsēšu(cepšu pankūkas), redz kas notiek! Nevaru gaidīt kamēr dabīgi izgaros, manējā(otra pusīte) jau tā cepjās, ka uz svētkiem nekur netiek.Būšu pārcenties.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu a kas par auto vispaar?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vnk izskruuvee sveces, pagriez ar starteri un skruuvee atpakalj...neko tur neizsvilinaasi, ja vien taas sveces nav ar elju notirstas...

vairaak izklausaas, ka kaadu gruzi esi iemazgaajis ieksaa....

nonjem pienaakoso degvielas slauku un ar rokas pumpi riktiigi iepumpee karbulii....straadaa daudz labaak nekaa visas jauksanas/paarjauksanas

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: eu a kas par auto vispaar?

kautkaads 1.3 vienkameras briinums

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: eu a kas par auto vispaar?

VW golf 2, 1.8L, 86g. Principā hibrīds, jo agrāk bija GTI, pārtaisīts uz karbiķi. Nu ir man ar viņu pagrūti-ir. It sevišķi ja pērk detaļas, bezmazvai jāskrūvē nost un jāstiep uz veikalu citādi grūti atrast vajadzīgo.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: vnk izskruuvee sveces, pagriez ar starteri un skruuvee atpakalj...neko tur neizsvilinaasi, ja vien taas sveces nav ar elju notirstas...

vairaak izklausaas, ka kaadu gruzi esi iemazgaajis ieksaa....

nonjem pienaakoso degvielas slauku un ar rokas pumpi riktiigi iepumpee karbulii....straadaa daudz labaak nekaa visas jauksanas/paarjauksanas

Degviela cirkulē normāli, jo kad tīrīju, tur kur uzmaucas pienākoša degvielas šļauka, iekšā trubiņā ir maziņš filtrs-arī tas ir tīrs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja:

Shiirs rakstīja: eu a kas par auto vispaar?

VW golf 2, 1.8L, 86g. Principā hibrīds, jo agrāk bija GTI, pārtaisīts uz karbiķi. Nu ir man ar viņu pagrūti-ir. It sevišķi ja pērk detaļas, bezmazvai jāskrūvē nost un jāstiep uz veikalu citādi grūti atrast vajadzīgo.

visiem otrajiem golfiem detaljas ir vienadas, dazhas detaljas atshkjiras 1.3 versijaam. ja vajag kautko no motora daljam, paskaties motora kodu un nosauc veikalaa, iedos tev ko tev vajadzes.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti