Audistyle

tipo Reģ.: 21.06.2007

Kur palikusi style lapa? Vai tiešām tā vienkārši pazudusi, audi power.lv ir pilnīgi garām. Vai tiešām būs taisnība tim kas teikuši ka īpašnieks nopircis opeli. Kur tagad apgrozās audi fani?

 
edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

ko Tu pīpē?

tikko pamēģināju - lapa strādā!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

cilveeks ir atmetis piipeet-cenu deelj. nu shim kaadu laiku raibs gar aciim ies... nekas paaries

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

pofig

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: cilveeks ir atmetis piipeet-cenu deelj. nu shim kaadu laiku raibs gar aciim ies... nekas paaries

kādu cenu? ko Jūs stresojat par tām cigaretēm!

vot man Kenta pačka maksā latu, tagad maksās 1,48Ls...

a tirgū vēl ir vecās partijas, kas bij līdz 2007.g. 1.jūlijam jāiztirgo - 0,89Ls

ražotājam-izplatītājam par neiztirgotajām lata paciņām ir jāmaksā kaut kāds nodoklis vai sods, vai kuj zin kas, tapēc visu neiztirgotu atdod vairumtirdzniecības bāzēm na reaļizaciju!

značit, savu kentu pa latu tirgū vēl varēšu nopirkt vismaz līdz aprīļa sākumam!

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

no dažām IP adresēm AS neiet

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

man ir bite vodafon (laukos cits nekas nav iespējams ar daudzmaz ciešamu ātrumu) visas citas lapas ver vaļā style never nevaru saprast kāpēc. decembra sākumā reizēm vēl vēra, kas tā par problēmu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Neesi vienīgais, vēl tur vienam otram tāda proba. Cik dziļos laukos jādzīvo, lai tikai kaut kāda kakaina bite būtu izeja?

Un novēlējums skursteņiem - lai jums paciņa maksā cēneri!

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Neesi vienīgais, vēl tur vienam otram tāda proba. Cik dziļos laukos jādzīvo, lai tikai kaut kāda kakaina bite būtu izeja?

Un novēlējums skursteņiem - lai jums paciņa maksā cēneri!

Baigi krutais jūties, nemaz ne tik dziļos laukos, tikai pāris km no centra kur DSL tikai latelekoms sūnainais visus vadus noņēmis, savas antenas sakarinājis. mans vodafons līdz 600kb tomēr velk, tas ir vairāk kā lattel iezv pieeija kas ir9 kb. Gan arī manā dārziņā saulīte iespīdēs...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

točna neiet jav ~5 dienu!!????

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Tak iet visu laiku!

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

..nu jav iet, kāds būs beidzis dzert..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tipo rakstīja:

msh rakstīja: Neesi vienīgais, vēl tur vienam otram tāda proba. Cik dziļos laukos jādzīvo, lai tikai kaut kāda kakaina bite būtu izeja?

Un novēlējums skursteņiem - lai jums paciņa maksā cēneri!

Baigi krutais jūties, nemaz ne tik dziļos laukos, tikai pāris km no centra kur DSL tikai latelekoms sūnainais visus vadus noņēmis, savas antenas sakarinājis. mans vodafons līdz 600kb tomēr velk, tas ir vairāk kā lattel iezv pieeija kas ir9 kb. Gan arī manā dārziņā saulīte iespīdēs...

Pričom tur krutais? Pats pie mDSL tiku pirms pusotra gada, pirms tam kādu gadu izbaudīju lattelecoma dialupa priekšrocības Pirms tam vienkārši nekā cita nebija. Visādiem pazīstamiem, kas dzīvo dažus km no centra, arī ir vadi un mDSL

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

AS strādā, bet man mājās tikai ar Firefox, ar i-net explorer 6 nestrādā

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Veči viss kārtībā A/S rullē. Laikam kautkas ne tā būs bijis ne tā uzriktēts 7eksplorer lādējot. Tāarī tolkam nesapratu kur vaina, pēc updeit aizgāja viss. A par netu, Lattelek ne visur vadus atstāja. Mums desmit km no liepājas medzē salika CDMA antenas, līdz ar to pašu tas pats viņu klibais i-nets kļuva vēl klibāks, kad izdodas 3G bitei noķert iet arī virs Mb tas gan vēl ir reti. Ja kādam intresē, par mod izmantoju 6233 nokiju, vispār sakarīgs risinājums pagaidām...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti