klab

jaucejs Reģ.: 13.09.2007

Man ir opel astra f 1.6 un ir tāda lieta - kad motora apgrizieni ir aptuveni pie 3000 min tad parādas tāda kā klaboņa kas varētu but pie vainais

 
1 2
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Piedodiet bet Opel un Ford grab visu laiku. Bet ne par to ir stāsts. Pa priekšu vajag noteikt klabēšanas veidu. Vie tā klabēšana ir vibrācijas rezultātā ārpus motora, vai motorā pašā iekšā. Ja ārpus motorā tad meklē kas grab un pieskrūvē vai saremntē to. Ja motorā iekšā tad brauc kamēr motors nesadalās pa atomiem un nopērc citu. Viss ir ļoti vienkārši...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

farruhs rakstīja: Gadijumā neesi klabu spečoks?

nu spečoks, ne spečoks..

bet pie klaboņas, ar toņkārtu

"Klab, plab, dab, klab, plab, dab "

vainīgos mezglus noteikt varu neskatoties....

un domāju, ka ne es viens, jo tadas fičas, jau 7 klasē daudzi apgūst skolās, ar muzikālo ievirzi protams...

Zem kapota paslēpies bundzinieks???

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Es iesaku aidzīt uz servisu, lai pārbauda, jo te tāpat neviens neko gudru nepateiks!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Es iesaku aidzīt uz servisu, lai pārbauda, jo te tāpat neviens neko gudru nepateiks!

Bet protams, ka nepateiks! Var būt nenormāli daudz iemeslu, sākot ar haubes grabēšanu, beidzot ar motora beigu sākumu. Klaboņa ir jādzird, jāapskata, jāapošņā, jāpagaršo, tikai tad var korektu diagnozi uzstādīt.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

....ja pa nakti iedzen opeli klusā vietā, tad pat var dzirdēt kā viņš rūsē....

Melnais_Muuks Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Žurka laikam nezina, ka Opel šad tad skrien ar BMW dīzeļiem, bet tas tā

Ir kaites ko nekad nevar izārstēt

Melnais_Muuks Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: ....ja pa nakti iedzen opeli klusā vietā, tad pat var dzirdēt kā viņš rūsē....

Nu jā, paņem tagad jauno Vectru, un paskaties, vai tik Mersim pirmajam rūsa cauri nelīdīs.

Un vecs joks vairs nav joks, tas tā, humora gaumes pakopšanai

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti