BMW

deg panelis bez atsleegas

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

bmw525, e39

vakar lecu zirgaa, griezhu atslegu un skuju.

atslega pagriezhas, iededzina paneli un talak sak griezties pa riņķi.

iznemu atslegu, bet panelis paliek degt.

atselgas pults vairs nestradaa.

7dienaa apzvaniju servisus (cik nu taadi 7dienaa ir)

kames gaidu chomu, tikmer nolemu atvienot klemmi

peec klemmes atvienoshanas aiztaisiju aizmugrejo bagazhnieku un tagad vairs to nevaru attaisit, jo atslegai vajag poweru.

bagazhnieka atslega izradas, ka nestradaa

dienas jautajums:

kaa lai attaisa aizmugureejo bagazhnieku?

es pienemu, ka var iedot poweru caur priekshu, bet vai tas ko lidzes, ja ir nonemtas klemmes? vai vispar var iestartet auto no purna, ja klemmes pakaljaa ir nost? man gan startet nevajag, man vajag tikai pakalju dabut valjaa

es to vakar vel neizmeginaju, jo krokodilji stav aizmugureejaa bagazhniekaa

 
1 2
RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

konkrēti ierēcu!

Jeb kurā gadijumā (nezinu kā BMW) mašīnām no akumulatora nāk speka vads uz starteri (ceru ka BMW tāds ir) un masa parvietojas pa kuzovu - tātad njemam spaini ar baterijām kas kopā sastāda 12v bet drošības pēc ir ar niecīgu jaudu pievienojam plusu pie plusa un minusu pie minusa un taisam bagaznieku valjaa ar pogu

P.S. ar tik līkām rokām labāk ir nopirkt abonimentu uz autoservisu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Parbaudits prakse ka bez aķa var atslegt pievienojot motortelpa vadus

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

man šķist, ka vajadzētu izdoties ar to piepīpēšanu caur motortelpu, jo es kā BMW nejūzeris domāju, ka BMW jau nebūs tas, kurš ļaus mašīnai rūkt bez AKB, bet viss notika- vasarā bija neieciešams nomainīt rūcošam e39 3.0d no viena aķa uz otru- viss notikās

Nopērc kronu un mēģini!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: P.S. ar tik līkām rokām labāk ir nopirkt abonimentu uz autoservisu

Tiec klāt starterim. Tur točna vajag tik līkas rokas kādas sapņos nav rādijušās.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Cigarešu piepīpētājā var iedot spriegumu.

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Cigarešu piepīpētājā var iedot spriegumu.

iedot jau var caur jebko, tas driizaak ir fantazijas, nevis liko roku vai taisno roku jautajums.

manuprat barot caur lukturi, ispuuteeju vai mekleet kautkadu sarkano vadu var visadi ekektronikas entuziĀzisti, bet man gan vairak interesee kaa to visu var izdarit esot uzvalkaa un bez tūļu kastes pie rokas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Motortelpa ir speciali izvadi kur pielikt piepipetaja vadus

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: manuprat barot caur lukturi, ispuuteeju vai mekleet kautkadu sarkano vadu var visadi ekektronikas entuziĀzisti, bet man gan vairak interesee kaa to visu var izdarit esot uzvalkaa un bez tūļu kastes pie rokas.

Nu tev tak saka attaisi kapotu. Apturi kaimiņu vai taksi. Un pieliec krokodiļus pie klemmēm. Ja tev + klemme nav atspiesta pret korpusu viss būs ok. Ja ir – tad būs dzirksteles.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

citēšu vecu anekdoti:

... pa riteni iespēri? Lukturus pamirkšķināji? durvis ar dusmām aizcirti? kapotu atvēri, aizvēri? .... Nu vecīt, ne ar ko nevarēšu palīdzēt!

Caur Lukturi nu gan nesanāks piepīpēt manuprēt tas izskatītos kā aknas caur aci operēt Bet no piepiešanas galiem būtu gan jāsanāk.

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja tāda sajēga par mašīnas uzbūvi, priekš kam tev dabūt vaļā bagāžnieku?? Sauc servisa večus ar evakuatoru, lai vāc prom, cits nekas tāpat neatliks

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

Cik man ir bijuši bembji, tik esmu pārliecinājies ka lielāku problēmu auto neatrast.Nu kuram auto izņemot atslēgu degs panelis??? Pilnīgs auts.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Cik man ir bijuši bembji, tik esmu pārliecinājies ka lielāku problēmu auto neatrast.Nu kuram auto izņemot atslēgu degs panelis??? Pilnīgs auts.

Nevajag pirkt bembjus no tolmeta

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Cik man ir bijuši bembji, tik esmu pārliecinājies ka lielāku problēmu auto neatrast.Nu kuram auto izņemot atslēgu degs panelis??? Pilnīgs auts.

Jebkuram brinumam, kuram ir kāds sakars ar elektrību un mitrumu tādas lietas var gadīties, jo elektrība ir tumša lieta, kas gaiši spīd un sit pa pirkstiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Īsais kurss bmw atvēršanā:

- ņemam apmēram 50 cm garu metāla lineālu;

- izveidojam viņam vienas sānu malas galā robiņu;

- gar durvju stiklu bāžam iekšā, aizķeksējam tjagu un durvis vaļā;

- tālāk nometam aizmugures sēdekļus un attaisam bagažnieku.

visa māksla

vienkāršāk ir tikai ar atslēgu vai skrūvgriezi.

idinj! a ka tikt grabazhniekaa ja nelokaas aizmugures seedeklji? manam E46 piemeram nelokaas!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Magistrs rakstīja: Īsais kurss bmw atvēršanā:

- ņemam apmēram 50 cm garu metāla lineālu;

- izveidojam viņam vienas sānu malas galā robiņu;

- gar durvju stiklu bāžam iekšā, aizķeksējam tjagu un durvis vaļā;

- tālāk nometam aizmugures sēdekļus un attaisam bagažnieku.

visa māksla

vienkāršāk ir tikai ar atslēgu vai skrūvgriezi.

idinj! a ka tikt grabazhniekaa ja nelokaas aizmugures seedeklji? manam E46 piemeram nelokaas!

Cik saprotu, tad šajā topikā netiek apskatīti tolmeta vērti lauķu bmw, bet normāli, kuriem lokās sēdekļi.

Nu tavējam atliek tikai atrast salonā aķa vadu un piemesties viņam klāt.

kur salonaa akja vadu? E46 nav akumulators zem seedeklja salonaa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Kā tu domā, lox, pa kurieni iet aķa + vads no bagažnieka. Pa auto apakšu vai

tev gan tadas riktiga debilikja idejas.

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Cērtam pušu kabeli un padodam špani

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Pa 20 Ls dabūšu vaļā to bagāznieku, lai saimnieks jau loka money

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ir viens nepopulārs bet 100% drošs veids kā dabūt vaļā grabažnieku.

FLEKSIS.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Magistrs rakstīja: Īsais kurss bmw atvēršanā:

- ņemam apmēram 50 cm garu metāla lineālu;

- izveidojam viņam vienas sānu malas galā robiņu;

- gar durvju stiklu bāžam iekšā, aizķeksējam tjagu un durvis vaļā;

- tālāk nometam aizmugures sēdekļus un attaisam bagažnieku.

visa māksla

vienkāršāk ir tikai ar atslēgu vai skrūvgriezi.

idinj! a ka tikt grabazhniekaa ja nelokaas aizmugures seedeklji? manam E46 piemeram nelokaas!

pirmkārt- te iet runa par e39.....

otrkārt- tavam auto arī problēmas ar akamulātoru?

PS. Vai tik nebija Kaliningrada ražotiem trešiem bembukiem un Krievijas īpāšai komplektācijai tie nelokami sēdekļi?

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

end naaaaaaaaaaaau pareizaa atbilde uz dienas jautajumu:

pieliekot krokodiljus motortelpaa, pakalja atveraas gandriz vai pati tobish piespiezhot rokturi vai arii ar pulti.

uzskatu, ka shis ir pats pareizakais variants, jo tas pat neparasija man atsalbinat shlipses mezglu un iznemt no mutes serkocinu

aa un jaa, piedodu visiem tiem servisu bedrees seedoshajiem, kas jebkuraa situacijaa visiem citiem saskata liikas rokas.

kas attiecas uz to, ka panelis deg bez atslegas, tad izradijas, ka sledzeni biju salauzis parak strauji kurbulejot auto.

tagad, kad atkal viss ruuc, varu nodoties pardomaam par to, cik shadaas situacijas ir izdevigi saukt savus draugus paligaa, lai aizevakueetu auto uz servisu un kuros gadijumos labak saukt LAMBveidigos

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Pareizi piemetināji - DRAUGUS - bet parasti draugi ir lidzigi pasham ja nevelies redzēt ka kadam draugam ierauj ventilatorā šlipsi un izsķaida galvu pret motoru tad draugu tuvumā labāk kapotu nemaz valjā netaisi priekš tam ir lohi LAMBā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: kas attiecas uz to, ka panelis deg bez atslegas, tad izradijas, ka sledzeni biju salauzis parak strauji kurbulejot auto.

Nu tad laiks padomāt un pieslēgt vēl vienu fīču kura jau tāpatās dzīvo BMW kompī bet ir neaktīva.

Fīča sekojoša: pagriežam aizdedzes atslēgu uz 1 sekundi lai palaistu starteri un atlaižam vaļā. Kamēr motors nav iedarbojies starteris griežas. Motors iedarbojas un starteris atslēdzas. Sīkums, bet patīkami. Nav jātur atslēga startera pozīcijā pašam.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti