Opel Omega univers., 1996.g., 2.0

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
 
1 2
Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

ja nav īpaši nobraukts, tad nekāda vaina.

Pats kādu gadu pavizinājos, tagad tēvs vizinās. Ir apmierināts. Patēriņš uz šosejas pie atruma 95-105 un pilns auto ap 9litri , pilsēta vidēji 12-13.

Pagaidām remonti nav bijuši. Šogad kaut kas esot jāmaina, bet nu tas ir mūsu ceļu rezultāts, kaut kāda bukses vai atsaite priekšā.

Komforts labs, salonā kluss.

Ietilpīgs. Var ļoti daudz ko salikt iekšā.

Tiesa gan izvēlētajam auto ir ap 300 tk nokrējiens, kas, manuprāt ir ļoti daudz, tur jau var arī but sūdīgā stāvoklī tas auto.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja:

Tiesa gan izvēlētajam auto ir ap 300 tk nokrējiens, kas, manuprāt ir ļoti daudz, tur jau var arī but sūdīgā stāvoklī tas auto.

1996.gada autiņiem praktiski visiem (ir, protams, atsevišķi izņēmumi) ir ne mazāk kā 300 t.km nobraukums.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Motors pilnīgi noteikti par vārgu šitai bundžai, lai normāli brauktu ar B Ômi, pie tam caravānu, vismaz 2.2 vajag. Apdzenot nevar iemīt, pat ja tikai vadītājs iekšā sēž, kur nu, ja vēl kāds.

Sakarīga motora/masas attiecība ir 2 litru A Omegām.

300000 arī ir baigi daudz.

Bez tam - no '98. sāka cinkotās nākt.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Andreass rakstīja:

Tiesa gan izvēlētajam auto ir ap 300 tk nokrējiens, kas, manuprāt ir ļoti daudz, tur jau var arī but sūdīgā stāvoklī tas auto.

1996.gada autiņiem praktiski visiem (ir, protams, atsevišķi izņēmumi) ir ne mazāk kā 300 t.km nobraukums.

Nebrauc praktiski visi 26-30 t.km gadā, tut ti, borja, ņeprav...

Dabiski, ja bijuši 10 īpašnieki, tad var visādi gadīties, bet ja viens vai divi, - tad ne.

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Tas ir tas, ko man vajag - plašu, ērtu utt. Vienīgais biedē lielais noskrējiens un zemā cena...kaut gan tieši tādēļ arī varētu būt tik zema cena - dēļ lielā nobraukuma!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nobraukums, ja taads ir iistais, vareetu arii buut, un nav ne mazs ne liels...

Vai cieniitais autors ir pazvaniijis un uzzinaajis, vai taa miza vispaar kustaas

varbuut tur korozija ne pa jokam, un dzineejs pusspraadzis...

a taa cena kaa cena...pieljauju ka muusdienaas vispaar ir gruuti kaut ko paardot....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Nebrauc praktiski visi 26-30 t.km gadā, tut ti, borja, ņeprav...

Dabiski, ja bijuši 10 īpašnieki, tad var visādi gadīties, bet ja viens vai divi, - tad ne.

Ja līdz šim auto ir braucis pa Vācijas ceļiem, tad vispār ir pamats uzskatīt, ka kādi pārsimt tūkstoši km ir atkruķīti!

Ja pirkts jauns Latvijā, tad nobraukums visnotaļ reāls, bet šādu auto pirkt laikam neieteiktu!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Šitam rūsa jāskatās. Un vai nav uz kantori bijis reģistrēts kā darba ēzelīts.

Manai mātei šitāds ir - tikai sedans un 2002. gada. Brauc jau gadu - kreņķi nekādu. Detaļas visai lētas. Piekare izturīga. Bet auto arī tika pirkts maksimāli pakots ar minimālu nobraukumu par 6x lielāku ciparu.

Man s ieteikums - auzved to auto, lai džeki izkrata uz pacēlāja, nomēra kompresiju, paskatās vai nav eļļa tosolā un otrādi - un ja viss apmierina un viss tai mašīnai darbojas - ņem ciet. Ierēķini pāris simtus negaidītiem remontiem un viss būs ok.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kaapeec viedoklis ka 300 t km var buut griesti?

var jau buut ka motors nokauts.

normaali tas ir tikai pusmuuzjaa,vai pat 30%nobraukums no resursa.

shim motrs ne mainiits,ne remonteets,arii ar gaazi,arii 2.0 115zs

www.iauto.lv/...

tiesa uz odometra ap 560 t km.... reaalais ir mineets .

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

AlphaDog rakstīja: Tas ir tas, ko man vajag - plašu, ērtu utt. Vienīgais biedē lielais noskrējiens un zemā cena...kaut gan tieši tādēļ arī varētu būt tik zema cena - dēļ lielā nobraukuma!

Par ērtumu un plašumu jau nu nav ko teikt, iekšā kā busā .

Vieta kājām ir pat divmetrīgiem rumpīšiem. Tik tie 300k ir atbaidoši.

Bet par zemo cenu - tika jau teikts, ka kkādi smukuma defekti tā kā esot.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kaapeec viedoklis ka 300 t km var buut griesti?

var jau buut ka motors nokauts.

normaali tas ir tikai pusmuuzjaa,vai pat 30%nobraukums no resursa.

shim motrs ne mainiits,ne remonteets,arii ar gaazi,arii 2.0 115zs

www.iauto.lv/...

tiesa uz odometra ap 560 t km.... reaalais ir mineets .

Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.

Parādi man kaut vienu ķerru no pārdošanas sludinājumiem ar uzrādīto noskrējienu ap 150 kkm, kurai nav jāiegulda remontos.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

smart235 rakstīja: Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.

Parādi man kaut vienu ķerru no pārdošanas sludinājumiem ar uzrādīto noskrējienu ap 150 kkm, kurai nav jāiegulda remontos.

Reāli gribi redzēt, ja? Nav runa par to, ka vispār nav jāiegulda remontos, runa ir par to, cik ilgi braukt bez remonta.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

smart235 rakstīja: Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.

Parādi man kaut vienu ķerru no pārdošanas sludinājumiem ar uzrādīto noskrējienu ap 150 kkm, kurai nav jāiegulda remontos.

Reāli gribi redzēt, ja? Nav runa par to, ka vispār nav jāiegulda remontos, runa ir par to, cik ilgi braukt bez remonta.

Zini, ir redzeeti fiati, kuriem izbirst pakaljeejais logs arii izbraucot pa salona durviim

To neviens nekad nezinaas un nepateiks- cik ilgi nobrauksi bez remonta

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

smart235 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

smart235 rakstīja: Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.

Parādi man kaut vienu ķerru no pārdošanas sludinājumiem ar uzrādīto noskrējienu ap 150 kkm, kurai nav jāiegulda remontos.

Reāli gribi redzēt, ja? Nav runa par to, ka vispār nav jāiegulda remontos, runa ir par to, cik ilgi braukt bez remonta.

Zini, ir redzeeti fiati, kuriem izbirst pakaljeejais logs arii izbraucot pa salona durviim

To neviens nekad nezinaas un nepateiks- cik ilgi nobrauksi bez remonta

Ir arī peugeoti, kuriem izkrīt pakaļējais logs , gan ne pa salona durvīm izbraucot.

Protams, ka var gadīties visādi, bet netaisos te matus skaldīt, tas, ko gribēju teikt, ir, ka pie 300 k remonta drīza iespējamība ir leilāka, nekā, teiksim, pie 200 k.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

gruuti kompresiju nomeeriit?

nu i ,cik maksaas cits motors? 100,-ls MAX ?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: gruuti kompresiju nomeeriit?

nu i ,cik maksaas cits motors? 100,-ls MAX ?

par simtu var arī citu - dauzītu omi kā donoru dažreiz iepirkt; bet tas ir lietderīgi tad, ja ir, kur skrūvēt un arī rokas no zināmās vietas neaug

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

man tieshi par shito omegu ir palicis iespaids ka baigi nekvalitativa grabazha. bija vienam chomam tada ar izslaveto bmw dizeli. lielaku gemaru biju redzejis tikai pie zviedriem.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: man tieshi par shito omegu ir palicis iespaids ka baigi nekvalitativa grabazha. bija vienam chomam tada ar izslaveto bmw dizeli. lielaku gemaru biju redzejis tikai pie zviedriem.

es kā reiz esmu testējis tādu ar 2.5 bmw dīzeli /nobraukums ap 250 k/; cēliena nekāda.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Shiirs rakstīja: man tieshi par shito omegu ir palicis iespaids ka baigi nekvalitativa grabazha. bija vienam chomam tada ar izslaveto bmw dizeli. lielaku gemaru biju redzejis tikai pie zviedriem.

es kā reiz esmu testējis tādu ar 2.5 bmw dīzeli /nobraukums ap 250 k/; cēliena nekāda.

nu b..in, ko var pljuutiit duriki, kam pashiem taada autinja nav bijis! Prieksh TO gadu diizeljiem vinjai bij ljoti labs ceeliens.

Benziinieks gan vareetu buut knapulis.

Bija divas lietas, kas mani kaitinaaja- vinjaam ruusa meedz uzmesties taadaas nestandarta vietaas- uz durviim, un gar logu stikliem. Taam buutu jaapieveersh uzmaniiba. Apakshaa un atsperu vietaas ka a omegai ruusa netika noveerota.

Otra lieta- gaismas. Pilniigi droshi autinjam ar taadu noskreejienu dabuusi mainiit lukturus, bet nu to jau var nokauleet.Veel ik pa briidim (kaadiem 20k) mira nost stabilizatoru atsaites, bet nu taas maksaa saliidzinoshi kapeikas, da i nomainiit nav gruuti.Tas taa, iisumaa. Katraa gadiijumaa pa to naudu neko dizhi labaaku nedabuusi, un izveele nav slikta.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 Biideklis - man ir tāds autiņš bijis

Tev sāp? Vēlies par to parunāt? Varam...

bet kas attiecas uz to konkrēto dīzeli, kuru minēju, var jau būt, ka tieši tas bija s***, citi varbūt labāki.

Bet vispār jau laikam ka offtopic atkal panesās, jautājiens bija par "benzīns/gāze 2 litri". Un te toč, ka šito B bundžu divlitrinieks nevelk peitiekami, salīdzinājumā ar A bundžu. Un nevelk tā vienkāršā iemesla pēc, ka svars lielāks, da viss.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Mans verdikts ir tads.

Ja autoram rokas no dibena neaug un autors pec dabas nav tups, autoss ir ok.

Skrieshanai shitos neperk, gaze atsver tos 10 litrus uz simta, un vienigais kas tur var but kritisks ir rusa. Parejais ir visai leti remontejams imho.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Manējais šitāds:

Varbūt pieliec tos remontam domājamos pāris simtus, par kuriem Master_D augstāk runā un paskaties mazāk ripojušu.

Gāze gan tiešām atsver daudz ko.

Ak jā, pajautā par gāzes iekārtas profilaksi, šitais kādus 40-70 latus maksā, atkarībā no kantora un iekārtas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

liels nobraukums

Latvijā po* kāds ir izlaiduma gads, jābūt standarta 150tkm

Bet nu auto tāds strjomigs izskatās.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja tur analogà iekàrta un monosprice,tad nav ko profilaktèt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti