Opel Omega univers., 1996.g., 2.0

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
 
1 2
JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

300 000 km liels nobraukums??? da nomierinies - ja tiesaam tie ir "300 000" , tad tas ir ok - nav ne daudz ne maz. normaali 25000 km gadaa.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: 300 000 km liels nobraukums??? da nomierinies - ja tiesaam tie ir "300 000" , tad tas ir ok - nav ne daudz ne maz. normaali 25000 km gadaa.

"Liels"!!!

Vācietis brauc 150000km

:lol:

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: liels nobraukums

Latvijā po* kāds ir izlaiduma gads, jābūt standarta 150tkm

Bet nu auto tāds strjomigs izskatās.

normāls cipars par 12 gadus vecu opeli.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

phenom rakstīja: liels nobraukums

Latvijā po* kāds ir izlaiduma gads, jābūt standarta 150tkm

Bet nu auto tāds strjomigs izskatās.

normāls cipars par 12 gadus vecu opeli.

Es kaut-ko teicu par cenu?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

JJJ rakstīja: 300 000 km liels nobraukums??? da nomierinies - ja tiesaam tie ir "300 000" , tad tas ir ok - nav ne daudz ne maz. normaali 25000 km gadaa.

"Liels"!!!

Vācietis brauc 150000km

:lol:

jaa jaa

vaacietis ne eed ne tirš, tikai brauc nonstopaa

avants Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Normāls pārvietošanās līdzeklis par atbilstošu cenu. Drusku vēl pakaulējies, jo jāsamaina visi iespējamie šķidrumi un siksnas, kā arī jāpacīnās ar rūsu.

Pirms vienoties par pirkumu, jāparūcina un jāpaklausās motoriņš (sākot no aizdedzes atslēgas ielikšanas). Ja lec labi un rūc vienmērīgi, tad viss būss vēl kādu laiciņu labi, - pārvietoties varēsi!

Braukšanai, kā jau te daudzi minēja, šis motoriņš drusku par švaku. Kaut gan, ja pamatā pārvietosies viens, vai arī viens un ar nepiekrautu auto, varēsi arī pabraukt - klasiskā piedziņa tomēr!

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

sjrots ir un paliek TIKAI sjrots... Man godiigi sakot ir radies iespaids, ka vairums OPEL universaaliem tie mazie motori ir pilniigi aplam sabaazti... Pats par to esmu paarliecinaajies ar savu darba auto B VECTRA CARAVAN 98.g. ar 1.6 16 V... Lai normaali pa sjoseju fuurei paietu garaam vajag paarslegties no 5 un 4 aatrumu. Savukaart braucot ar MEGANE II arii 1.6 16V bez probleemaam... Bet nu sjito sjrotu gan neieteiktu njemt... Njemt var ja veelies regulaari guldiit naudu un dziivot muuzjiigajos remontos...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: sjrots ir un paliek TIKAI sjrots... Man godiigi sakot ir radies iespaids, ka vairums OPEL universaaliem tie mazie motori ir pilniigi aplam sabaazti... Pats par to esmu paarliecinaajies ar savu darba auto B VECTRA CARAVAN 98.g. ar 1.6 16 V... Lai normaali pa sjoseju fuurei paietu garaam vajag paarslegties no 5 un 4 aatrumu. Savukaart braucot ar MEGANE II arii 1.6 16V bez probleemaam... Bet nu sjito sjrotu gan neieteiktu njemt... Njemt var ja veelies regulaari guldiit naudu un dziivot muuzjiigajos remontos...

vovo... tāpēc, ka šitai Vectrai svars tāds pats kā A Ômei, bet nemotors ielikts.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: sjrots ir un paliek TIKAI sjrots... Man godiigi sakot ir radies iespaids, ka vairums OPEL universaaliem tie mazie motori ir pilniigi aplam sabaazti... Pats par to esmu paarliecinaajies ar savu darba auto B VECTRA CARAVAN 98.g. ar 1.6 16 V... Lai normaali pa sjoseju fuurei paietu garaam vajag paarslegties no 5 un 4 aatrumu. Savukaart braucot ar MEGANE II arii 1.6 16V bez probleemaam... Bet nu sjito sjrotu gan neieteiktu njemt... Njemt var ja veelies regulaari guldiit naudu un dziivot muuzjiigajos remontos...

vovo... tāpēc, ka šitai Vectrai svars tāds pats kā A Ômei, bet nemotors ielikts.

Un sjii pasja iemesla peec sjis vaacu auto buuves lepnums vasaraa tiks iespeejams mainiits pret francju MEGANE universaalu... Un godiigi sakot salonaa eertaak juutos MEGANEe. Kaa saka NEFANOJU, bet patiik labaak francju auto arii no uztureesjanas viedoklja, jo privaati izmantoju MEGANE II un godiigi sakot ir tikai brauksjana un tehniskaas apkopes...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Zuper! Ej samīļo Konrādu tagad . Esi to nopelnījis

Bet vispār bazars ir par ko citu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti