Pārdod Opel Vectra GTS 3.2 V6 (211 zs)

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
 
1 2
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Ir cilvji kam patīk Opeļi. :8 ( pats arī kādu laiku ar MV6 Omi braukājos) . Tak, a.god.Ulzha, kur rezons labu Vectru mainīt pret divreiz vecāku Signumu? Rūpes par pasažieriem jebšu stila izjūta?

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Ir cilvji kam patīk Opeļi. :8 ( pats arī kādu laiku ar MV6 Omi braukājos) . Tak, a.god.Ulzha, kur rezons labu Vectru mainīt pret divreiz vecāku Signumu? Rūpes par pasažieriem jebšu stila izjūta?

Nejauc ar Sintra?

Signums: www.mm88.lv/... 2006.09

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Nejaucu.

Par Vectru sasipos meistarībā ar Taviem cipariem -2007.05.- tas tak laikam atvešanas,nevis izlaiduma cipars.

Bet Signums no Vectras līdz pasažiera durvīm tak vienāds. Garā bāze,tāpat kā Vectra universālim, dod to manis pieminēto rūpi par pasažieriem.

Lai veicās ar andeli!

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Nejaucu.

Par Vectru sasipos meistarībā ar Taviem cipariem -2007.05.- tas tak laikam atvešanas,nevis izlaiduma cipars.

Bet Signums no Vectras līdz pasažiera durvīm tak vienāds. Garā bāze,tāpat kā Vectra universālim, dod to manis pieminēto rūpi par pasažieriem.

Lai veicās ar andeli!

ah Pasažieri aizmugurē reti, tapēc tas galīgi nebija primāri. Signumam top motors + max aprīkojums, vācijā bijis dīlera demo autiņš un tam visam vēl bonusā salda cena

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

vectra, baigi smuka un baigi dārga, bet izskatās tā vērta, pats gan tik šiku pavilkt nevaru.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

sorry - emocijas

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: vectra, baigi smuka un baigi dārga, bet izskatās tā vērta, pats gan tik šiku pavilkt nevaru.

Auto ir Hansalīzingā, var pārņemt saistības, mēneša maksājums ir ~ 130 Ls mēnesī.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Intereses pēc, cik tam auto sanāk patēriņš - šoseja un pilsēta?

Un vēl tas aizmugurējais logu tīrītājs, kāpēc tāds šim auto ir? Man liekas, ka citiem nav.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Un vēl tas aizmugurējais logu tīrītājs, kāpēc tāds šim auto ir? Man liekas, ka citiem nav.

Gandrīz visiem hetčbekiem ir aizmugurējais logu tīrītājs. Vismas es nevienu neesmu redzējis bez tā

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Intereses pēc, cik tam auto sanāk patēriņš - šoseja un pilsēta?

Patēriņš ir ļoti subjektīva lieta, vienam viņš būs 10 otram 25 Man personīgi ~ 16l pa pilsētu un ~ 8l uz šosejas, periodā kopš iegādes vidējais patēriņš man ir 11,8l aptuveni tāds kā minēts user manuālī.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

man vizuaali atiik shii jaunaa vectra...

bet uzkraajot infu-paliek ne visai labi.

arii te NOTEIKTI tiek nokluseets skjirshanaas iemesls...

kaapeec taa domaaju?

a kas var buut par iemeslu knapi !!! 100 t km-mainiit reiku???????? izcilaa vacu kvalitaate???????????

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: man vizuaali atiik shii jaunaa vectra...

bet uzkraajot infu-paliek ne visai labi.

arii te NOTEIKTI tiek nokluseets skjirshanaas iemesls...

kaapeec taa domaaju?

a kas var buut par iemeslu knapi !!! 100 t km-mainiit reiku???????? izcilaa vacu kvalitaate???????????

Pirmā dzirdēšana par to, ka opelim ir problēmas ar reiku Izstāsti, kur esi rāvis šīs muļķības...

Ja būtu uzmanīgi lasījis, tad pārdodu tapēc ka esmu iegādājies jaunāku/jaudīgāku un vēl labāk aprīkotu Opeli

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kas tad domaats ar sho:

strūres stienis

?

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kas tad domaats ar sho:

strūres stienis

?

!?

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: kas tad domaats ar sho:

strūres stienis

?

ah man beidzot pieleca Tā ir svira, kas kustina riteni - 20 cm garš metāla puļķis ar gumijas buksi galā. Gumijas bukse bija izbeigusies un tapēc tika nomainīts.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ulzha rakstīja: Opel Vectra GTS, 3.2 V6 (211 Zs), 5 pakāpju automātiskā pārnesumu kārba, sudraba krāsā.

Ekstras:

GTS aprīkojums (bamperi, sliekšņi, diski, bagāžnieka spoileris)

Oriģinālais Xenon (mazgāšanas funkcija un automātiskā līmeņošana),

Miglas lukturi,

17` collu diski ar Jūnijā iepirktām jaunām vasaras un Decembrī iepirktām jaunām ziemas riepām,

El. Logi priekšā un aizmugurē ar komforta bloku,

El. Regulējami un apsildāmi ārējie spoguļi, aptumšojošs ārējais kreisais un vidus spogulis,

Lietus sensors,

Parkošanās sensori,

Vilkmes kontrole (TC)

Ādas salons ar Recaro tipa priekšējiem sēdekļiem,

Navigācija,

4 CD mainītājs,

Borta dators ar šķidrumu sensoriem (vējstiklu, tosola, benzīna utt.),

Klimata kontrole,

GSM telefons (iebūvēta Nokia - otrs tālrunis, nevis tikai brīvroku sistēma),

Aizmugurējām durvīm aizkariņi

Autonamā likta signalizācija - Selca, strādā no oriģinālās atslēgas.

Vectra 2007.05. ar 85 tk noskrējienu tika atvesta no Vācijas (Karlsuche, veda Auto Rīga), kur tai bijis viens īpašnieks, veikta lielā apkope, nomainīti visi filtri, eljas, zobsiksna + uzliktas jaunas vasaras riepas + nomainīta viena bukse, strūres stienis un aizmugurējie bumerangi. Auto apkopts Hansa auto.

Tiko nosvinēta dzimšanas diena 100 tk km. Auto ideālā stāvoklī, kamēr bija manā rīcībā kopts un mīlēts. Servisa grāmatiņa ar 2 apkopēm, ko vācietis veicis pie dīlera. Pēc visa spriežot šim auto tas arī ir reālais noskrējiens.

Auto cena 13800 eiro!

Tiek pārdots, jo esmu iegādājies 2006 gada signumu ar 2.8 turbo un divas mašīnas nav nepieciešamas

Kontakti: 29181378, uldis@mm88.lv

Bildes:

www.mm88.lv/...

www.mm88.lv/...

www.mm88.lv/...

www.mm88.lv/...

www.mm88.lv/...

Taa cena NEATBILST tai kvalitaatei un pakojumam (es domaaju razjotaaja noteiktaa)... Par sjito naudinju sanaak PILNIIGI JAUNS labi pakots Renault Megane Grantour, ja nemaldos 11000 EURO naudinjas... Un cik ir dzirdeets no placju tirgonjiem - jaunaas VECTRAs ir neejosjs modelis un PASJI vaaciesji nelabpraat ar vinjaam njemaas... Un tiiri subjektii skatoties kautkaa NEIZDEVUSIES taa viduskonsole - paaraak saspiesta un nepaardomaata...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Taa cena NEATBILST tai kvalitaatei un pakojumam (es domaaju razjotaaja noteiktaa)... Par sjito naudinju sanaak PILNIIGI JAUNS labi pakots Renault Megane Grantour, ja nemaldos 11000 EURO naudinjas... Un cik ir dzirdeets no placju tirgonjiem - jaunaas VECTRAs ir neejosjs modelis un PASJI vaaciesji nelabpraat ar vinjaam njemaas... Un tiiri subjektii skatoties kautkaa NEIZDEVUSIES taa viduskonsole - paaraak saspiesta un nepaardomaata...

Nekā personīga, bet gudrs Tu neesi

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

Taa cena NEATBILST tai kvalitaatei un pakojumam (es domaaju razjotaaja noteiktaa)... Par sjito naudinju sanaak PILNIIGI JAUNS labi pakots Renault Megane Grantour, ja nemaldos 11000 EURO naudinjas... Un cik ir dzirdeets no placju tirgonjiem - jaunaas VECTRAs ir neejosjs modelis un PASJI vaaciesji nelabpraat ar vinjaam njemaas... Un tiiri subjektii skatoties kautkaa NEIZDEVUSIES taa viduskonsole - paaraak saspiesta un nepaardomaata...

Smags pirmdienas rīts?

1. par 11 eiro, labi nopakotu var nopirkt tikai Dacia Logan.

2. pajautā googles tantei par pārdošanas apjomiem, drīksti šeit publicēt linku uz atrasto info un tad sāksim diskusiju par ejošiem modeļiem.

3. Tev taisnība Dacijai ir labāks pogu izvietojums

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ulzha rakstīja:

Taa cena NEATBILST tai kvalitaatei un pakojumam (es domaaju razjotaaja noteiktaa)... Par sjito naudinju sanaak PILNIIGI JAUNS labi pakots Renault Megane Grantour, ja nemaldos 11000 EURO naudinjas... Un cik ir dzirdeets no placju tirgonjiem - jaunaas VECTRAs ir neejosjs modelis un PASJI vaaciesji nelabpraat ar vinjaam njemaas... Un tiiri subjektii skatoties kautkaa NEIZDEVUSIES taa viduskonsole - paaraak saspiesta un nepaardomaata...

Smags pirmdienas rīts?

1. par 11 eiro, labi nopakotu var nopirkt tikai Dacia Logan.

2. pajautā googles tantei par pārdošanas apjomiem, drīksti šeit publicēt linku uz atrasto info un tad sāksim diskusiju par ejošiem modeļiem.

3. Tev taisnība Dacijai ir labāks pogu izvietojums

Apskaties jaunaakos piedaavaajumus ieksj www.renault.lv Gan ieksj MM, gan EA!!! Un pasaki man kaada vaina LABI NOPAKOTAM LOGANam??? Es labaak ar LOGAN nevis kautkaadu TIPA KRUTO OPELi braucu, kuraam ir neizslimotas beernu slimiibas!!!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Ulzha rakstīja:

Taa cena NEATBILST tai kvalitaatei un pakojumam (es domaaju razjotaaja noteiktaa)... Par sjito naudinju sanaak PILNIIGI JAUNS labi pakots Renault Megane Grantour, ja nemaldos 11000 EURO naudinjas... Un cik ir dzirdeets no placju tirgonjiem - jaunaas VECTRAs ir neejosjs modelis un PASJI vaaciesji nelabpraat ar vinjaam njemaas... Un tiiri subjektii skatoties kautkaa NEIZDEVUSIES taa viduskonsole - paaraak saspiesta un nepaardomaata...

Loganam arī viena slimība jau no pašas dzimšanas - tas ka viņš ir LOGAN

Smags pirmdienas rīts?

1. par 11 eiro, labi nopakotu var nopirkt tikai Dacia Logan.

2. pajautā googles tantei par pārdošanas apjomiem, drīksti šeit publicēt linku uz atrasto info un tad sāksim diskusiju par ejošiem modeļiem.

3. Tev taisnība Dacijai ir labāks pogu izvietojums

Apskaties jaunaakos piedaavaajumus ieksj www.renault.lv Gan ieksj MM, gan EA!!! Un pasaki man kaada vaina LABI NOPAKOTAM LOGANam??? Es labaak ar LOGAN nevis kautkaadu TIPA KRUTO OPELi braucu, kuraam ir neizslimotas beernu slimiibas!!!

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Un pasaki man kaada vaina LABI NOPAKOTAM LOGANam??? Es labaak ar LOGAN nevis kautkaadu TIPA KRUTO OPELi braucu, kuraam ir neizslimotas beernu slimiibas!!!

Labāk ēd labi izceptu belašu nekā nedaudz neapsālītu cepeti? utt..........

Vecīt,sorry,šitais texts nelaimīgo anrijsk stilu atsit.......

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzen, brauc prātīgi ar LABI NOPAKOTO LOGANu ....

www.tvnet.lv/...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Piebaldzen, brauc prātīgi ar LABI NOPAKOTO LOGANu ....

www.tvnet.lv/...

Danu labi, labi... VIENMEER jau VAR atrast kautko attieciigai markai NEGLAIMOJOSJU... Sjoreiz mani texti bija par to ka OPEL saliidzinaajumaa ar ieprieksjeejo gadu modeljiem ir kljuvis neadekvaati (cena pret tehnisko izpildiijumu) daargaaks...

Ja jau juus visi te BAIGI GUDRI runaajat sjii konkreetaa gada modelis ir UH un AH un veel sazin kaads tur, pasakiet man, kas varbuut nepaarzin siikumos sjiis lietas - KAAPEEC autoplacjos tiesji VECTRA C ir saliidzinosji retaaka paraadiiba par attieciigaa gada ASTRA modeli?!

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

Danu labi, labi... VIENMEER jau VAR atrast kautko attieciigai markai NEGLAIMOJOSJU... Sjoreiz mani texti bija par to ka OPEL saliidzinaajumaa ar ieprieksjeejo gadu modeljiem ir kljuvis neadekvaati (cena pret tehnisko izpildiijumu) daargaaks...

1. visas markas ir kļuvušas dārgākas.

2. Opelis joprojaam ir viens no leetaakajiem Vaacu auto. (Tiiri subjetiivi uzskatu, ka Vaacieshi ir vislabaakie auto ražotāji)

3. Opelis peedeejos gados ir kljuvis krietni kvalitatiivaaks, pretstataa, piemeeram, VW

Ja jau juus visi te BAIGI GUDRI runaajat sjii konkreetaa gada modelis ir UH un AH un veel sazin kaads tur, pasakiet man, kas varbuut nepaarzin siikumos sjiis lietas - KAAPEEC autoplacjos tiesji VECTRA C ir saliidzinosji retaaka paraadiiba par attieciigaa gada ASTRA modeli?!

Tapeec ka videejam "praktiskajam" latvietim interesee staaties intiimaas attieciibaas ar santiimu nedomaajot ilgterminjaa, spilgs piemeers ir visi "taupiitaaji", kuri peerk diizeljus, bet menesii nobrauc knapi 1000 km. Tas poh, ka tu esi samaksaajis vienus tuukstots latus vairaak, kaa tu buutu maksaajis par benziinieka iegaadi + vinjsh ir 2 reizes vairaak noskreejis. Galvenais jau ir ietaupiit meenesii tos 20 latus katru meenesi

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

sintris rakstīja: Piebaldzen, brauc prātīgi ar LABI NOPAKOTO LOGANu ....

www.tvnet.lv/...

Ja jau juus visi te BAIGI GUDRI runaajat sjii konkreetaa gada modelis ir UH un AH un veel sazin kaads tur, pasakiet man, kas varbuut nepaarzin siikumos sjiis lietas - KAAPEEC autoplacjos tiesji VECTRA C ir saliidzinosji retaaka paraadiiba par attieciigaa gada ASTRA modeli?!

Vot šīs tāvējais tekst izrāda Tavu skaudību, par to ka Tavs auto ir jaunāks un fufelaināks

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti