Pārdod Opel Vectra GTS 3.2 V6 (211 zs)

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
 
1 2
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: ...

Ja jau juus visi te BAIGI GUDRI runaajat sjii konkreetaa gada modelis ir UH un AH un veel sazin kaads tur, pasakiet man, kas varbuut nepaarzin siikumos sjiis lietas - KAAPEEC autoplacjos tiesji VECTRA C ir saliidzinosji retaaka paraadiiba par attieciigaa gada ASTRA modeli?!

Kā tev nepielec? Tas taču tāpēc, ka Astras neviens nepērk, bet VECTRA C izķer uz sitiena!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Argumenti, mļin!

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: ...

Ja jau juus visi te BAIGI GUDRI runaajat sjii konkreetaa gada modelis ir UH un AH un veel sazin kaads tur, pasakiet man, kas varbuut nepaarzin siikumos sjiis lietas - KAAPEEC autoplacjos tiesji VECTRA C ir saliidzinosji retaaka paraadiiba par attieciigaa gada ASTRA modeli?!

Kā tev nepielec? Tas taču tāpēc, ka Astras neviens nepērk, bet VECTRA C izķer uz sitiena!

Es gan domaaju ka vaacietis praktiskais vienkaarsji ir sapratis, ka nav jeegas kraameeties ar auto kuram biezjas probleemas ar elektroniku un veel sazin kas...

Bet nu tas ir mans subjektiivais viedoklis un kaa saka - vienam patiik maate, citam meita un veel kaadm citam kleita...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ulzha rakstīja: 3. Opelis peedeejos gados ir kljuvis krietni kvalitatiivaaks, pretstataa, piemeeram, VW

Kuram modelim pretstatā? Kautko tu sāc dir.t. Ja nu vienīgi Šīra Passātam.

Ulzha Reģ.: 07.08.2001
0 0 Atbildēt

Kuram modelim pretstatā? Kautko tu sāc dir.t. Ja nu vienīgi Šīra Passātam.

Tīri subjektīvi liekas, ka iepriekšējais passata modelis bija kvalitatīvāk nostrādāts! Neesmu protams abus izjaucis un nesis uz ekspertīzi testēt detaļu kvalitāti, bet iesēžoties jaunajā passat gribētos sagaidīt kautko vairāk, viņš tomēr maksā 30-40 tk eiro Visvairāk ieper "kvalitatīvā" plastmasa pie ātrumpārslēga + roķenes

P.S. Ar Touareg kvalitāti viss ir okz

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ulzha rakstīja:

Kuram modelim pretstatā? Kautko tu sāc dir.t. Ja nu vienīgi Šīra Passātam.

Tīri subjektīvi liekas, ka iepriekšējais passata modelis bija kvalitatīvāk nostrādāts! Neesmu protams abus izjaucis un nesis uz ekspertīzi testēt detaļu kvalitāti, bet iesēžoties jaunajā passat gribētos sagaidīt kautko vairāk, viņš tomēr maksā 30-40 tk eiro Visvairāk ieper \"kvalitatīvā\" plastmasa pie ātrumpārslēga + roķenes

P.S. Ar Touareg kvalitāti viss ir okz

Un tagad paskaties šo bildi: www.mm88.lv/... Vai te var būt runa par kautkādu kvalitāti? Man liekas ka izskats ir pabriesmīgs. Nu bet labi - tās ir manas domas.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

Ulzha rakstīja:

Kuram modelim pretstatā? Kautko tu sāc dir.t. Ja nu vienīgi Šīra Passātam.

Tīri subjektīvi liekas, ka iepriekšējais passata modelis bija kvalitatīvāk nostrādāts! Neesmu protams abus izjaucis un nesis uz ekspertīzi testēt detaļu kvalitāti, bet iesēžoties jaunajā passat gribētos sagaidīt kautko vairāk, viņš tomēr maksā 30-40 tk eiro Visvairāk ieper "kvalitatīvā" plastmasa pie ātrumpārslēga + roķenes

P.S. Ar Touareg kvalitāti viss ir okz

Un tagad paskaties šo bildi: www.mm88.lv/... Vai te var būt runa par kautkādu kvalitāti? Man liekas ka izskats ir pabriesmīgs. Nu bet labi - tās ir manas domas.

Tas ir maigi teikts pabriesmīgs - drīzāk riebīgs

Man gan pilnīgi vienalga, es to opeli nepirkšu, bet esmu dzirdējis no cilvēkiem , ka jo nopakotāks tāds verķis, jo sliktāk...biežāki servisa apmeklējumi garantēti! Bet katrai mašīnai savs pircējs! Lai veicas ar pārdošanu!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nav ne vainas, šamais GTS ir pat ļoti patīkams. Jā, cena kož...

Bet nu tikai pilnīgs l*** var salīdzināt šādu autiņu ar "labi nopakotu Loganu" Man tādu pat par velti var nepiedāvāt, principā nebraukšu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti