S60 automātiskā ātrumkārba

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, man S60 pēdējā laikā parādījās šāds brīnums ar automātisko ātrumkārbu, palilelinot ātrumu(attiecīgi mainot "robu" ātrumkārba nevis maina 1 uz 2, 2 uz 3, 3 uz 4, 4 uz 5 bet gan iemet no sākuma neitrālajā un tad ar baigo uzrāvienu ieliek pareizajā ātrumā(rodas tāds kā nevienmērīgs uzrāviens). Kas kārbai varētu būt par vainu un cik tāds remonts varērtu izmaksāt???

 
AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Sveiki, man S60 pēdējā laikā parādījās šāds brīnums ar automātisko ātrumkārbu, palilelinot ātrumu(attiecīgi mainot "robu" ātrumkārba nevis maina 1 uz 2, 2 uz 3, 3 uz 4, 4 uz 5 bet gan iemet no sākuma neitrālajā un tad ar baigo uzrāvienu ieliek pareizajā ātrumā(rodas tāds kā nevienmērīgs uzrāviens). Kas kārbai varētu būt par vainu un cik tāds remonts varērtu izmaksāt???

Aizbrauc uz Musa Motors un par 35 Ls to gljuku caur kopi nonjems. Jau n-tais S60, kam sho defektu dzirdu. Sieva aizbrauca ar savu S60 un pie reizes parlika borta kompja valodu no vacu uz anglju.

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

cluber rakstīja: Sveiki, man S60 pēdējā laikā parādījās šāds brīnums ar automātisko ātrumkārbu, palilelinot ātrumu(attiecīgi mainot "robu" ātrumkārba nevis maina 1 uz 2, 2 uz 3, 3 uz 4, 4 uz 5 bet gan iemet no sākuma neitrālajā un tad ar baigo uzrāvienu ieliek pareizajā ātrumā(rodas tāds kā nevienmērīgs uzrāviens). Kas kārbai varētu būt par vainu un cik tāds remonts varērtu izmaksāt???

Aizbrauc uz Musa Motors un par 35 Ls to gljuku caur kopi nonjems. Jau n-tais S60, kam sho defektu dzirdu. Sieva aizbrauca ar savu S60 un pie reizes parlika borta kompja valodu no vacu uz anglju.

Vācu valodai nav ne vainas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti