salona ķīmiskā tīrīšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

jautājums pieņemu ka ir jau IR forumā malts un malts, bet tomēr...

Interesē - vieglā auto salona ķīmiskā tīrīšana. Vajag dabūt ārā no aizmugures sēdekļiem un priekšejiem paklājiem smaku, kas radusies no suņa nedarbiem - sunim palika slikti ar vēderu - jams mazliet, maigi sakot, pasiekalojās...

Interesē Purvciemā - darbalaiks, cenas un atsauksmes par padarīto darbu.

T.s. smapu par dzīvniekiem un citas jēlības lūgums šoreiz paturēt pie sevis!!!

 
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

es tiiriiju teikaa uz briiviibenes. Nezinu kaa to kantori sauc, tachu vinji atrodas labajaa pusee braucot uz centru starp Subaru un lielvaardes ielu. nebija daargi. Tiiriju pag. gada oktobrii.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

T.s. smapu par dzīvniekiem un citas jēlības lūgums šoreiz paturēt pie sevis!!!

kaa ta... sha vsjo broshu ...

gan jau ka ne sunja bet pasha nedarbi...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

T.s. smapu par dzīvniekiem un citas jēlības lūgums šoreiz paturēt pie sevis!!!

kaa ta... sha vsjo broshu ...

gan jau ka ne sunja bet pasha nedarbi...

Tu kaa vienmeer veelies IZCELTIES...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: es tiiriiju teikaa uz briiviibenes. Nezinu kaa to kantori sauc, tachu vinji atrodas labajaa pusee braucot uz centru starp Subaru un lielvaardes ielu. nebija daargi. Tiiriju pag. gada oktobrii.

Zinu kuru tu domaa... A cenas kaadas un kaa ar darba kvalitaati - uz pirkstiem nav jaaskataas??? Autoportaa - pretiim GO PLANETam - nu diezgan jaaskataas pakalj... Puisji meedz haltuureet...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

T.s. smapu par dzīvniekiem un citas jēlības lūgums šoreiz paturēt pie sevis!!!

kaa ta... sha vsjo broshu ...

gan jau ka ne sunja bet pasha nedarbi...

Tu kaa vienmeer veelies IZCELTIES...

ne jau es uz benjkjiem taisu...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

T.s. smapu par dzīvniekiem un citas jēlības lūgums šoreiz paturēt pie sevis!!!

kaa ta... sha vsjo broshu ...

gan jau ka ne sunja bet pasha nedarbi...

Tu kaa vienmeer veelies IZCELTIES...

ne jau es uz benjkjiem taisu...

A ko Tu dariitu ja TAVS suns taa netiisjaam izdariitu???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja man būtu tāds suns [bet suņa man nav ] tad es forumos ar to nezīmētos, bet rautu attiecīgos objektus laukā un mazgātu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

T.s. smapu par dzīvniekiem un citas jēlības lūgums šoreiz paturēt pie sevis!!!

kaa ta... sha vsjo broshu ...

gan jau ka ne sunja bet pasha nedarbi...

Tu kaa vienmeer veelies IZCELTIES...

ne jau es uz benjkjiem taisu...

A ko Tu dariitu ja TAVS suns taa netiisjaam izdariitu???

1kaart- kas sunim UZ benjkja daraams

sunjam mashiinaa vieta aiz sukuchu sieta...

2kaart- lai kaa gribeetos- pilseetaa tureet suni- nekauniiba attieciibaa pret dziivnieku- attieciigi- sunja nav... ir zjurka

3kaart- search foorumaa

un 4kaart- msh jau uzraxtiija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

1kaart- kas sunim UZ benjkja daraams

sunjam mashiinaa vieta aiz sukuchu sieta...

A viņam varbūt kaut kas līdzīgs manam B3 - kam universāla versijas nav?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kā tur bija - kāds suns, tāds saimnieks ?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Peksiic rakstīja: es tiiriiju teikaa uz briiviibenes. Nezinu kaa to kantori sauc, tachu vinji atrodas labajaa pusee braucot uz centru starp Subaru un lielvaardes ielu. nebija daargi. Tiiriju pag. gada oktobrii.

Zinu kuru tu domaa... A cenas kaadas un kaa ar darba kvalitaati - uz pirkstiem nav jaaskataas??? Autoportaa - pretiim GO PLANETam - nu diezgan jaaskataas pakalj... Puisji meedz haltuureet...

Bet, kur ir problēma? Bazars aptuveni tāds - še jums, zēni, pieķēzīts pepelacs ar smaku, atpakaļ gribu tīru pepelacu bez smakas. Jo ātrāk un labāk iztīrīsiet, jo mazāk viņš te jums smirdēs.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Peksiic rakstīja: es tiiriiju teikaa uz briiviibenes. Nezinu kaa to kantori sauc, tachu vinji atrodas labajaa pusee braucot uz centru starp Subaru un lielvaardes ielu. nebija daargi. Tiiriju pag. gada oktobrii.

Zinu kuru tu domaa... A cenas kaadas un kaa ar darba kvalitaati - uz pirkstiem nav jaaskataas??? Autoportaa - pretiim GO PLANETam - nu diezgan jaaskataas pakalj... Puisji meedz haltuureet...

Bet, kur ir problēma? Bazars aptuveni tāds - še jums, zēni, pieķēzīts pepelacs ar smaku, atpakaļ gribu tīru pepelacu bez smakas. Jo ātrāk un labāk iztīrīsiet, jo mazāk viņš te jums smirdēs.

Jaa jaaa... Kaa VIENMEER spams pluust aumaljaam!VIENI un tie pasji spameri ar vieniem un tiem pasjiem textiem... Pamainiet vismaz stilu, citaadi jau GARLAICIIGI un NEINERESANTI kljuust...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

juha rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

Peksiic rakstīja: es tiiriiju teikaa uz briiviibenes. Nezinu kaa to kantori sauc, tachu vinji atrodas labajaa pusee braucot uz centru starp Subaru un lielvaardes ielu. nebija daargi. Tiiriju pag. gada oktobrii.

Zinu kuru tu domaa... A cenas kaadas un kaa ar darba kvalitaati - uz pirkstiem nav jaaskataas??? Autoportaa - pretiim GO PLANETam - nu diezgan jaaskataas pakalj... Puisji meedz haltuureet...

Bet, kur ir problēma? Bazars aptuveni tāds - še jums, zēni, pieķēzīts pepelacs ar smaku, atpakaļ gribu tīru pepelacu bez smakas. Jo ātrāk un labāk iztīrīsiet, jo mazāk viņš te jums smirdēs.

Jaa jaaa... Kaa VIENMEER spams pluust aumaljaam!VIENI un tie pasji spameri ar vieniem un tiem pasjiem textiem... Pamainiet vismaz stilu, citaadi jau GARLAICIIGI un NEINERESANTI kljuust...

Dusmojies, dusmojies!!!

Bet auto turpina smirdēt...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Atceros, ka dažus gadus atpakāl labs aut salona tīrīšanas kantoris bija Olimpijas autostāvvietā. Stundas laikā autosalonu iztīrīja kārtīgi. Bet , vai tā firma tur vēl darojas ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti