Atsauksmes par Toyota PRIUS

vmartini Reģ.: 09.12.2001

Vai kādam ir bijusi darīšana ar elektromobīli? Kāds ir ikdienas lietošanā? Kādas izmaksas ārpus garantijas? Saista modelis 1.5 HSD EXECUTIVE 2+ pa 21440Ls!

 
1 2
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kas tev viņa tik ļoti patīk ka gribi sev to nelaimi ?!?!? Par to naudu daudz jēdzīgāku auto var nopirkt + ir aizdomas ka arī daudz ekonimiskāku, ja tik ļoti rūp ekoloģija.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas gan bija lekskuss....

jamais pabrauc 5 metrus , apstaajas, pabrauc 5 metrus, apstaajas....

vadiitaajam vaigs taads noruupeejies...

Izraadaas- nelec tas lekskuss

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pēc kādām 3 nedēļām varēšu padalīties pieredzē ar šāda tipa transportlīdzekli.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaadu apsveerumu peec taada izveele? Bez uzbrauciena, tiiri interesee. LV neviens celju nodokli nesamazina ja ir hibriids, peerkot pvn nesamazinaas... Vieniigi deelj miilestiibas pret dabu. Bet taa kaa neviens uzskatami nav pieraadiijis, ka akumulatoru razhoshana vai peecaaka utilizaacija rada daudz mazaaku piesaarnjojumu, kaa lieki sadedzinaats litrs nehibriida auto izmeshos, taa ka uzdroshinos apshaubiit ekologjiskumu.

Ja skataas analogu auto bezhibriitu, tad laikam vienas klases buutu corolla (varbuut verso). Tad shai gadiijumaa cenu starpiibu var gadus 3 bendzhaa kurinaat.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nopērc labāk korollu ar dīzeli. Ies ātrāk, ēdīs mazāk. Turklāt varēsi pat kādam pārdot pēc pāris gadu lietošanas.... (kā bija prīmusam ar to akumulatoru ilgmūžību?)

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Šito esi skatījies?

www.youtube.com/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Kaadu apsveerumu peec taada izveele?

a) prosta gribaas

b) kaimiņam taads ir

c)pats nezin...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Kaadu apsveerumu peec taada izveele? Bez uzbrauciena, tiiri interesee. LV neviens celju nodokli nesamazina ja ir hibriids, peerkot pvn nesamazinaas... Vieniigi deelj miilestiibas pret dabu. Bet taa kaa neviens uzskatami nav pieraadiijis, ka akumulatoru razhoshana vai peecaaka utilizaacija rada daudz mazaaku piesaarnjojumu, kaa lieki sadedzinaats litrs nehibriida auto izmeshos, taa ka uzdroshinos apshaubiit ekologjiskumu.

Ja skataas analogu auto bezhibriitu, tad laikam vienas klases buutu corolla (varbuut verso). Tad shai gadiijumaa cenu starpiibu var gadus 3 bendzhaa kurinaat.

tieši tā

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Seezot korkjii muusu lielpilseetaa, vareetu buut labaaka sajuuta, ja degvielas liimenis baakaa nekriitas... Bet pilseetai drusku palielu taa buuda manupraat.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

visnotalj interesants auto. ja finanses atljauj, kapeec nee? tikai ar pardoshanu gan buus lielas gruutiibas manupraat.

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Par akumulatoru baterijaam:

priuschat.com/...

Skiet ka 2a paaudze uztaisiita sapraatiigi sajaa zinaa.

Pats esmu braucis auto izstades laikaa Vaacijaa ar Prius. Bij ok.

Tiesa tam kaa jau eksponaatam bija arii parkosanaas kamera un paareejie labumi.

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: visnotalj interesants auto. ja finanses atljauj, kapeec nee? tikai ar pardoshanu gan buus lielas gruutiibas manupraat.

Es labāk ņemtu Honda-Civic sedanu Executive komplektācijā par 13-14 tūkstošiem latu:

www.bensonsauto.lv/...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

Slinkais rakstīja: visnotalj interesants auto. ja finanses atljauj, kapeec nee? tikai ar pardoshanu gan buus lielas gruutiibas manupraat.

Es labāk ņemtu Honda-Civic sedanu Executive komplektācijā par 13-14 tūkstošiem latu:

www.bensonsauto.lv/...

panjemot gondu, buusi viens no daudzaiem. ar prius tu buusi tu. tas manupraat ir buutiski.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

te jau pieminetm bensonam ari ir hibrid civiks

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

panjemot gondu, buusi viens no daudzaiem. ar prius tu buusi tu. tas manupraat ir buutiski.

ŠITĀ TĒZE IESPER

Slavens vari kļūt arī šādi :

www.youtube.com/...

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Slinkais rakstīja:

panjemot gondu, buusi viens no daudzaiem. ar prius tu buusi tu. tas manupraat ir buutiski.

ŠITĀ TĒZE IESPER

Slavens vari kļūt arī šādi :

www.youtube.com/...

Ieper labi

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Kas attiecas uz pilsētas korķiem - mūsu klimatā parasti vajag tādas fīčas kā apkuri vai kondicionieri. Parastā auto kamēr darbojas motors apkure ir kā blakusprodukts, kodicionieris nedaudz palielina patēriņu.

Iedomāsimies - ziema -20 grādi... Cik grādu ir ekonomiskajā primusā kurš virzās pa korķi uz baterijām?

Un pie mīnusiem visu bateriju ietilpība stipri samazinās. Domājams ka ziemā nekāda ekonomiskā braukšana ar hibrīdu nesanāks.

Un arī vasarā cepināties bez kondiškas lai būtu ekoloģisks... Tā ka baidos ka arī korķos motoram nāksies strādāt.

Vēl pieskaitām

*Papildus svaru no elektormotora un baterijām

*Piesārņojumu, kas rodas saražojot un pēc tam utilizējot akumulators

Es teiktu ka hibrīdos nav ne ekoloģijas ne ekonomijas. Tik vien kā mārketinga triks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

plusu ir nesaļidzināmi vairāk....

tūlīt izdomāsim pēc patikas daudz piemērus

1) ir vieglāk uzsākt pie krusta - neslāpst nost

2) var klusiņām pieripināties kādam zaķim pie pakaļas un tad skaļi uztaurēt..... pēc tam kopā dieties pie tevis uz ārpilsētas māju žāvēt skuķim biksiņas

3) var pacaniem pazīmēties, ka tev piķi vistas neknābā

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

tas ir apmēram tāpat kā rūpējoties par globālo sasilšanu, cenšas ražot biodīzeli, bet tagat izrādās, ka no rapšu plantāciju zaļās masas pūšanas, izdalās vairāk CO2 nekā no naftas dedzināšanas...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Un ka viens vulkāna lielpirdiens atsver visu to fiģņu, ko visas pasaules rūpnīcas un auto piedūmo gada laikā

Arī bezdot zem segas tu slepkavo pingvīnus

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Un ka viens vulkāna lielpirdiens atsver visu to fiģņu, ko visas pasaules rūpnīcas un auto piedūmo gada laikā

Arī bezdot zem segas tu slepkavo pingvīnus

Šitā pateikt...!!! Laikam būs jāripina uz ārpilsētas māju biksiņas pažāvēt.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Par biksiņām un pingvīniem iespārda!

Labāk braukšu ar divriteni!

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Par biksiņām un pingvīniem iespārda!

Labāk braukšu ar divriteni!

Tik neeljljo kjeedi! Braucot pa celjmalu var gadiities ka zaales stiebrinji aizskars kjeedi

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Es neēsmu no tiem, kas par ekoloģiju satraucās, man tie elektrokāri likās pievilcīgi benzīna nepatērēšanā sastrēgumos utt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Es neēsmu no tiem, kas par ekoloģiju satraucās, man tie elektrokāri likās pievilcīgi benzīna nepatērēšanā sastrēgumos utt

bet es esmu par to, ka masiinas no krustojuma aizbrauc, nevis staav taapeec ka viens hibriids nospraadzis...

un no ekologjijas viedoklja vislabaakaa ir propaangaaze, peec tam diizels/ibiodiizels, tikai tad benja ....hibriids pavisam kaut kur taalu aizmuguree, jo taas baterijas agri vai veelu naaksies uztilizeet,tikai veel neviens par TO skaļi nerunaa...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti