bay.lv

vinstrol Reģ.: 31.05.2006

Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

 
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja: Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

da labāk pašam izveidod useri ebaja un reģistrēties paiplā. man patīk lietoju jau otro gadu un ir o.k

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

darbojaas, bet last update 15.01.2008

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

vinstrol rakstīja: Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

da labāk pašam izveidod useri ebaja un reģistrēties paiplā. man patīk lietoju jau otro gadu un ir o.k

Tā arī vajadzēs darīt. Bet atcerējos ,ka man uz bay.lv konta jau kādu laiku atpakaļ palikuši kaut kādi 25 ls. Pamēģināju šodien nopirkt vienu cacku , bet neizdevās-saits izskatās tā kā nosprādzis.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja:

bobcat rakstīja:

vinstrol rakstīja: Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

da labāk pašam izveidod useri ebaja un reģistrēties paiplā. man patīk lietoju jau otro gadu un ir o.k

Tā arī vajadzēs darīt. Bet atcerējos ,ka man uz bay.lv konta jau kādu laiku atpakaļ palikuši kaut kādi 25 ls. Pamēģināju šodien nopirkt vienu cacku , bet neizdevās-saits izskatās tā kā nosprādzis.

tikai ar paipalu , izlasi noteikumus par reģist. un pagaidīšanu. a to es vienu kreditkarti nobloķeju.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja: Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

Labāk aizmirstat to kantori! Tur ir problēmas. Tiklīdz tiek aizskaitīta nauda, tā neatbild ne uz zvaniem, ne uz pastiem. vajadzēja šo to no USA uzsūtīt, kam nebij worldvide piegāžu - vēl joprojām nekas nav sanācis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

vinstrol rakstīja: Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

Labāk aizmirstat to kantori! Tur ir problēmas. Tiklīdz tiek aizskaitīta nauda, tā neatbild ne uz zvaniem, ne uz pastiem. vajadzēja šo to no USA uzsūtīt, kam nebij worldvide piegāžu - vēl joprojām nekas nav sanācis

ja Tev ko vajag varu līdzēt...

es nepelnu...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Arnijs rakstīja:

vinstrol rakstīja: Vai bay.lv vēl ir dzīvs? Ir kāds darbinājis pēdējā mēneša laikā?

Labāk aizmirstat to kantori! Tur ir problēmas. Tiklīdz tiek aizskaitīta nauda, tā neatbild ne uz zvaniem, ne uz pastiem. vajadzēja šo to no USA uzsūtīt, kam nebij worldvide piegāžu - vēl joprojām nekas nav sanācis

ja Tev ko vajag varu līdzēt...

es nepelnu...

Paldies! Vajadzēja tad pat ļoti! Nezinu, vai vairs tagad. vajadzīgā prece no izsolēm ir pazudusi. Un arī starpnieka pakalpojumus bijām ar mieru apmaksāt (tur problēmu nebija)

ja nu kas - tad zvanīšu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti