Colt 06 vs rav4 00

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

stulbs mēģinājums salīdzināt apakšbikses ar šlipsi...

 
Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: stulbs mēģinājums salīdzināt apakšbikses ar šlipsi...

Vo, vo... Ja vajag vnk mašīnu, paņem jaunu škodu un mizosi laimīgs.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: stulbs mēģinājums salīdzināt apakšbikses ar šlipsi...

Vo, vo... Ja vajag vnk mašīnu, paņem jaunu škodu un mizosi laimīgs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja runa ir pa ne jaunu auto, tad principā ir vienalga, jāskatās konkrētais auto un viss. Ticamāk ka es ņemtu RAV4 - zimeā man šur un tur varetu noderēt 4x4 un lielāks klīrenss, lai kāds viņš ar nebūtu. Visādi citādi pilniīgi PH, kas labāk patīk !!! Rav4 sīm modelim līdz kādaiem 2 pēdējiem izlaiduma gadiem man nepatīk prikšas panelsi un viduskonsole, a Coltam vispār šīm modelim visu laiku ir tāds salona noformejums ka riebjas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: stulbs mēģinājums salīdzināt apakšbikses ar šlipsi...

bibis ( LT ) VS pirksc ( LV )

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ja nav mašīnas tad nav! Nafig japerk nemashina kurai pad pasparnu nav vai parketnieka atlieka?

Ja vajag normalu parketnieku panem Kia Sorento, bet ja mazmasinu tad Octaviu ar 1,9 tdi un dzivosi laimigs, bet tie minetie suni...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Vo šitais gan ir jautājums...

Pa nakti sametiet man atbildes - ko lai es ēdu brokastīs? Ceptas olas vai grauzdiņus ar šķiņķi? no rīta piekāpšu palasīt...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja Colt tikai pilseetai- tad der- bet ja jaabrauc kur aarpus- absoluuti garaam tas niikulis muuk no smagajiem...

hvz- neerts...paskaljsh... i no treoreetiskaa ekonomiskuma ar ne smakas

(sievasteevam iedegaas..i panjeema lai sajustu jauna auto smarzju )

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

toyota corolla

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: toyota corolla

Vot tieshi manas domas

Ja gribas bishk lielaaku pepelacu, tad Avensis ar 1.8 VVTI, pietiekoshi ekonomisks..

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja:

Kadas vel idejas cenu grupa lidz 10-11 k EUR, mazs un ekonomisks. ???

Maza skoda?

Tur sanāk mazlietota Meriva - 2005.-2006.gads ar nobraukumu 30-50 tūkstoši km. Piemēram, šāda:

www.autonet.lv/...

Ar Colt neesmu braucis, taču ar 2004.gada Toyota-RAV4 (2 litru benzīns, automāts) gan. Pagājušā gada vasarā noīrēju šādu RAV-4, kurai nobraukums, šķiet, bija 40 tūkstoši km - ,,bardačokā,, atradu servisa grāmatiņu. Pabiju Jelgavā, Tukumā, Talsos. Braucu gan pa šosejām, gan pa grants ceļu. Jāteic, ka biju gaidījis no šī auto vairāk - uz sliktas kvalitātes asfalta, kādi Latvijā ir vairumā, kā arī uz grants ceļa RAV-4 likās mazāk stabils nekā mana 2006.gada Opel-Meriva. Kaut kā tas auto stipri svārstījās, sajūta tāda, ka lidinās pa gaisu. Skaņas izolāciju arī biju gaidījis labāku. Jāsaka, ka samērā patīkama braukšana bija uz ideāla asfalta, kā arī nesteidzīgi stumdoties sastrēgumos (pateicoties automātiskajai ātrumkārbai). Vidējais benzīna patēriņš toreiz sanāca 8,5 litri uz 100 km, braucot samērā mierīgā tempā (80-100 km/h pa šoseju, 50-60 km/h pa grants ceļiem). Vispār nesaprotu, kamdēļ tos RAV-4 tik daudz pērk? Varbūt jaunās paaudzes modelis ir baudāmāks?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Muļķības Colt visnotaļ labi der arī ārpus pilsētas, protams braucot ātri, tas sanāks dārgi, bet tas ir loģiski un normāli un nav uzskatāms šādā gadījumā par trūkumu.

Ja Colt ir normālas komplektācijas ar mehānisko kārbu un ja virsbūves krāsa labi izskatās kā arī ja auto ir ar piecam durvīm tad tikai un vienīgi Colt.

Tāds Rav4 ir vecs, mēsls. Izskatās ļoti slikti un ir dārgs lietošanā.

Jāizvēlas COLT!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Veel no paaris cilveekiem liidziigu viedokli par COLT ar esmu dzirdejis. Iznemot jauna auto smaku nekas vairak tur nav. Taupigais dzinejs esot uz papira + lidz 90kmh. Vietas bagaznieka vispar necik

Rav4 - padargs, toyota kvalitate- vietas ari necik. Pielauju domu kad 2.0 dzinejs varetu but sprigans gana uz to mazo kasti. Baida remonti- jo tomer 8 gadi braukta.

Kadas vel idejas cenu grupa lidz 10-11 k EUR, mazs un ekonomisks. ???

Maza skoda?

Kindzulis rakstīja: ja Colt tikai pilseetai- tad der- bet ja jaabrauc kur aarpus- absoluuti garaam tas niikulis muuk no smagajiem...

hvz- neerts...paskaljsh... i no treoreetiskaa ekonomiskuma ar ne smakas

(sievasteevam iedegaas..i panjeema lai sajustu jauna auto smarzju )

Tajos 10-11 lieliski ielien Skoda Superb ar normālu komplektāciju un 2.5 TDi. Divus gadus kā darba auto lauzu un tikai labu varu teikt, labs nedārgs apkopē auto.

Coltam spārnos nav to plastmasu kuri dubļus paņem uz sevi tipo krievisku podkriļņiki un tādēļ katru pat vis, vis mazāko akmenīti var salonā dzirdēt+ bagāžnieka nav vispār+ ja ir bērni tad rēķinies, ka ja kāds iebrauks aimugurē tad 100% tik līdz bērniem.

Bet toties samērā uzticams.

Rav4 ir viens, klients tirgo ar 36k noskrējienu, bet man personīgi nepatīk, kautkāds pliks, bet par gaumi jau protams nestrīdās.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Topicu var slegt.

Vakar apskatijam vienu sudrabotu rav4, 2002 - radiniecei iepatikās- ņemšot. Esot lielaks ka COLT un drosaks.

P.S/. Auto no vaczemes, sanaca kad viens pazina kas dzen vagenus šito bija atdzinis. Price ~8000lvl

Par otro gadu 8000lvl, nu laikam sapipejies esi!

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

mazdainis rakstīja: Topicu var slegt.

Vakar apskatijam vienu sudrabotu rav4, 2002 - radiniecei iepatikās- ņemšot. Esot lielaks ka COLT un drosaks.

P.S/. Auto no vaczemes, sanaca kad viens pazina kas dzen vagenus šito bija atdzinis. Price ~8000lvl

Par otro gadu 8000lvl, nu laikam sapipejies esi!

Toyotai-RAV4 cenas turas labi. Redz, kur 2002.gada RAV-4 maksā gandrīz 9 tūkstošus latu:

www.autonet.lv/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

mazdainis rakstīja:

Kadas vel idejas cenu grupa lidz 10-11 k EUR, mazs un ekonomisks. ???

Maza skoda?

Tur sanāk mazlietota Meriva - 2005.-2006.gads ar nobraukumu 30-50 tūkstoši km. Piemēram, šāda:

www.autonet.lv/...

Ar Colt neesmu braucis, taču ar 2004.gada Toyota-RAV4 (2 litru benzīns, automāts) gan. Pagājušā gada vasarā noīrēju šādu RAV-4, kurai nobraukums, šķiet, bija 40 tūkstoši km - ,,bardačokā,, atradu servisa grāmatiņu. Pabiju Jelgavā, Tukumā, Talsos. Braucu gan pa šosejām, gan pa grants ceļu. Jāteic, ka biju gaidījis no šī auto vairāk - uz sliktas kvalitātes asfalta, kādi Latvijā ir vairumā, kā arī uz grants ceļa RAV-4 likās mazāk stabils nekā mana 2006.gada Opel-Meriva. Kaut kā tas auto stipri svārstījās, sajūta tāda, ka lidinās pa gaisu. Skaņas izolāciju arī biju gaidījis labāku. Jāsaka, ka samērā patīkama braukšana bija uz ideāla asfalta, kā arī nesteidzīgi stumdoties sastrēgumos (pateicoties automātiskajai ātrumkārbai). Vidējais benzīna patēriņš toreiz sanāca 8,5 litri uz 100 km, braucot samērā mierīgā tempā (80-100 km/h pa šoseju, 50-60 km/h pa grants ceļiem). Vispār nesaprotu, kamdēļ tos RAV-4 tik daudz pērk? Varbūt jaunās paaudzes modelis ir baudāmāks?

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Topicu var slegt.

Vakar apskatijam vienu sudrabotu rav4, 2002 - radiniecei iepatikās- ņemšot. Esot lielaks ka COLT un drosaks.

P.S/. Auto no vaczemes, sanaca kad viens pazina kas dzen vagenus šito bija atdzinis. Price ~8000lvl

Sazvani mani, netaisi muļķības! Ir labs Rav4, retais exemplārs.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

He, he... ss.lv pārdodās mans bijušais darba auto =) pat asaras acīs saskrēja...tik daudz ar to bij piedzīvots. Kad pārdevu za nenadobnostju bija superperfektā stāvoklī...interesanti kā i tagad...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: <

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Tad gan ekonomisks Tavs džipiņš, jo tērē tikai nieka litru vairāk uz 100 km nekā mana Meriva.

Vai Tev ir RAV-4 ar 2,2 litru 136 zirgspēku vai 177 zirgspēku dīzeļmotoru?

www.toyota.lv/...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: <

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Tad gan ekonomisks Tavs džipiņš, jo tērē tikai nieka litru vairāk uz 100 km nekā mana Meriva.

Vai Tev ir RAV-4 ar 2,2 litru 136 zirgspēku vai 177 zirgspēku dīzeļmotoru?

www.toyota.lv/...

Baigā ekonomija!!!

Mans kraisleris pie 118 km/h tikai par nepilnu litru vairāk ēd!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: <

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Tad gan ekonomisks Tavs džipiņš, jo tērē tikai nieka litru vairāk uz 100 km nekā mana Meriva.

Vai Tev ir RAV-4 ar 2,2 litru 136 zirgspēku vai 177 zirgspēku dīzeļmotoru?

www.toyota.lv/...

Baigā ekonomija!!!

Mans kraisleris pie 118 km/h tikai par nepilnu litru vairāk ēd!

Toties pilsētā Tavs ņammā 15 litrus, bet manējais iztiek ar 7 litriem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Gregers rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: <

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Tad gan ekonomisks Tavs džipiņš, jo tērē tikai nieka litru vairāk uz 100 km nekā mana Meriva.

Vai Tev ir RAV-4 ar 2,2 litru 136 zirgspēku vai 177 zirgspēku dīzeļmotoru?

www.toyota.lv/...

Baigā ekonomija!!!

Mans kraisleris pie 118 km/h tikai par nepilnu litru vairāk ēd!

Toties pilsētā Tavs ņammā 15 litrus, bet manējais iztiek ar 7 litriem.

Toties Tu sēdi uz taburetes un sip santīmu, bet es baudu braucienu un pelnu naudu! Ok, joks ar patiesības graudu, neesmu pret sipējiem un dīzeļi lielie man pat patīk tik skaļi ļoti un smird.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: <

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Tad gan ekonomisks Tavs džipiņš, jo tērē tikai nieka litru vairāk uz 100 km nekā mana Meriva.

Vai Tev ir RAV-4 ar 2,2 litru 136 zirgspēku vai 177 zirgspēku dīzeļmotoru?

www.toyota.lv/...

ar 136, pardevēja teica ,ka tos jaudigos pērk ļoti maz , bet ss.lv tie d -cat padaudz ...

Tiko atkal uzpildījos 5.95

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: <

Tavs degvielas patēriņš benzīnam/automātam man sabojaja omu ,jo mans dīzēļ ravs ar rokas karbu ēd ap 6,2-6.4 , lai gan tendence kristies (tikai 8000 nobraukts). Brivdienās izbraucu Lietuvas pierobežu un tad bij 5,75,bet pamatā mierigi pa trasi

Tad gan ekonomisks Tavs džipiņš, jo tērē tikai nieka litru vairāk uz 100 km nekā mana Meriva.

Vai Tev ir RAV-4 ar 2,2 litru 136 zirgspēku vai 177 zirgspēku dīzeļmotoru?

www.toyota.lv/...

ar 136, pardevēja teica ,ka tos jaudigos pērk ļoti maz , bet ss.lv tie d -cat padaudz ...

Tiko atkal uzpildījos 5.95

Ja man būtu jaizvēlās ko ekonomisku tad es noteikti apstātos pie trim exemplāriem- Rover 75 ar 2.0l BeMeWe dīzeli- 8l pa pilsētu stipri gāžot, Skodu Superb 2.5 v6 tdi- 10l pa pilētu, bett ar baudu, Seat Leon 2000 gada ar 1.9 TDI sport paketi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti