Piesprādzējies! Nekļūsti par dārzeni!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
 
1 2
hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Trekteri, iedod pats sev pa purnu un aizej pakaries, pasaules mācītāj.

Drošības jostu lietošana nesamazinās avāriju skaitu. Cik nav bijušas avārijas, kad cilvēks ir izglābies tikai tādēļ, ka nav piesprādzējies.

kurš ir teicis ka sprādzēšanās samazinās avāriju skaitu?

Cik nav bijušas avārijas kad nesprādzēšanās ir radījusi nevajadzīgi smagas sekas?

cik tev gadu magistr?

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

par nesprādzēšanos jaunās mašīnās - mazu bērnu blēņas.

paziņa kā pasažieris nebija piesprādzējies 2008 Lexus LS, avārija pilsetā (ātrums ap 50) - pilns salons ar airbagiem un vēl citām lexus superdrošības sistēmām, bet tāpat izrubījās un atjēdzās ar smadzeņu satricinājumu un apdauzītām ekstremitātēm (par laimi bez lūzumiem). vadjila piesprādzēts bija - vispār pilnīgi nevienas skrambiņas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

hacis rakstīja:

Magistrs rakstīja: Trekteri, iedod pats sev pa purnu un aizej pakaries, pasaules mācītāj.

Drošības jostu lietošana nesamazinās avāriju skaitu. Cik nav bijušas avārijas, kad cilvēks ir izglābies tikai tādēļ, ka nav piesprādzējies.

kurš ir teicis ka sprādzēšanās samazinās avāriju skaitu?

Cik nav bijušas avārijas kad nesprādzēšanās ir radījusi nevajadzīgi smagas sekas?

cik tev gadu magistr?

Paldies, bet man praids nav aktuāls.

p.s. sprādzējies vai nē, bet karoti var nolikt tāpat. 80-tā gada golfā piesprādzējoties kaut ar trīs jostām var nolikt karoti, kamēr 2008.gada volvo nesprādzējoties var dabūt tikai punu pierē.

Viens lendrovera draiveris pagaajusgad(vai senaak) Baltezeraa uzskataami pieraadiija preteejo...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

tiem, kas aizstāv jostu nelietošanas teoriju- ir gadījumi, kad cilvēks nokrīt no 9 stāva un paliek dzīvs, un ir gadījumi, kad liftam krītot iet bijā visi tajā esošie cilvēki.

ja saliek šo pasākumu kopā- varbūt nelietot liftu, bet katru reizi lekt lejā? ātrāk, jo nav lifts jāgaida.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Drošības jostu lietošana nesamazinās avāriju skaitu. Cik nav bijušas avārijas, kad cilvēks ir izglābies tikai tādēļ, ka nav piesprādzējies.

drošības jostas nesamazinās avāriju skaitu.... taisnība, bet tās palielina izredzes izdzīvot pēc avārijas...

es pats esmu viens no tiem, kas "bija piesprādzējies" un arī pasažieri bija.... 3 kūleņi, smadzeņu satricinājums, daudzi stiklu griezumi....

kāds tagad varbūt teiks, nebūtu piesprādzējies, nebūtu sagriezies un varbūt vispār nekas nebūtu....

es nopirku sasitu mašīnu, kas bija uzmetusi tikai vienu kūleni un no kuras šoferīc (sieviete) izkrita ārā, jo nebija piesprādzējusies... kad es mašīnu pirku, viņa jau 2 nedēļas gulēja slimnīcā smagā stāvoklī....

ja kādam tas liekas svarīgi, tad abas mašīnas bija vienādas

personīgi pazīstu cilvēku, kas pēc avārijas taisījās rakstīt vēstuli uz fordu ar pateicībām par to, ka skorpī ir iemontētas drošības jostas jau zavodā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Bucefals rakstīja: Neatkarīgi no Gregera motivācijas, ja ar viņa postu un linku uz video kaut vai viens iAuto apmekletājs pabrauks savam liktenīgajam baļķvedējam garām sveiks un vesels, man nav saprotama negatīvā attieksme pret šādiem topiciem.

Nu o.k. Tavuprāt ir tā,ka ja jo vairāk maļam kādu svarīgu tēmu,jo visiem mums no tā labāk? Nu nezinu,pirmām kārtām,man škiet ka šī skandināšana uz katra stūra,dari tā,nedari šitā,pērc to,nepērc šito un t.t. tā bliež gan pa ausīm,gan pa uztveres asumu,ka beigās nostrādā gluži pretēji vēlāmajam efekts,vai otrs variants,ka turpinoties tam murgam,kas visos apziņas līdzekļos tiek kultivēts pašlaik,nākošās paaudzes sāks saprasts tik kaut ko tad,ja tām pateiks to vismaz 10 reizes un visos mēdijos. Tevi nebesī,kad Tev 10 reizes dienā, pa nedēļu izstāsta,ka piektdien Tu uzināsi nedēļas notikumu jaunumus? Vot mani besi! Vai tiešām mēs esam tik stulbi,ka lai saprastu,ka esam stulbi,mums vaig lai mums to stāsta ik jauku brīdi? Un pastāv tiešām reāla iespēja,ka ja katrs no iauto lietotājiem uzceps topiku par satiksmes drošību,tad tā paliks obligāti drošāka? Nu tad pasaki man lūdzu,no kuras atgādinājuma reizes vidējistatistiskam latvietim pielec par ko ir raidījums?

neskaties TV

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Drošības jostu lietošana nesamazinās avāriju skaitu. Cik nav bijušas avārijas, kad cilvēks ir izglābies tikai tādēļ, ka nav piesprādzējies.

drošības jostas nesamazinās avāriju skaitu.... taisnība, bet tās palielina izredzes izdzīvot pēc avārijas...

Psihologiem ir zināma tāda lieta, kā risku kompensācijas teorija. Katram cilvēkam ir kaut kāda risks, ko viņa smadzenes zemapziņa pieprasa. Attiecīgi piesprādzēts vadītājs, paļaujoties uz drošības jostām, sāk braukt riskantāk, tādejadi vienīgais kas tiek panākts, ir apdraudējuma pārnešana uz mazāk aizsargātajiem un visticamāk ne pie kā nevainīgajiem satiksmes dalībniekiem - gājējiem, velosipēdistiem u.c.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

Seene - mazāk skaties filmas ir visādas risku formulas un viņas ir daudz daudz sarežģītākas par - nepiesprādzējies, mazāks risks.

kaut kad sen atpakaļ nostopēju vienreiz džeku ar meiteni - sagrabējusi honda atvilka 130, piesprādzējušies nebija un stūrēja ar vienu pirkstu. risks praktiski nekāds

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: Seene - mazāk skaties filmas ir visādas risku formulas un viņas ir daudz daudz sarežģītākas par - nepiesprādzējies, mazāks risks.

kaut kad sen atpakaļ nostopēju vienreiz džeku ar meiteni - sagrabējusi honda atvilka 130, piesprādzējušies nebija un stūrēja ar vienu pirkstu. risks praktiski nekāds

A vot, ja piesprādzētos, vilktu uz 150 un stūrētu ar p...i.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Drošības jostu lietošana nesamazinās avāriju skaitu. Cik nav bijušas avārijas, kad cilvēks ir izglābies tikai tādēļ, ka nav piesprādzējies.

drošības jostas nesamazinās avāriju skaitu.... taisnība, bet tās palielina izredzes izdzīvot pēc avārijas...

Psihologiem ir zināma tāda lieta, kā risku kompensācijas teorija. Katram cilvēkam ir kaut kāda risks, ko viņa smadzenes zemapziņa pieprasa. Attiecīgi piesprādzēts vadītājs, paļaujoties uz drošības jostām, sāk braukt riskantāk, tādejadi vienīgais kas tiek panākts, ir apdraudējuma pārnešana uz mazāk aizsargātajiem un visticamāk ne pie kā nevainīgajiem satiksmes dalībniekiem - gājējiem, velosipēdistiem u.c.

risks ir kļūt par dārzeni vai nederīgo ierakteni

pārējais - demagogija

jāsprādzējas ir un basta.

www.youtube.com/...

www.youtube.com/...

www.youtube.com/...

www.youtube.com/...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/... par sprādzēšanos!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti