Ātrumkārbas grieze.

Guu Reģ.: 28.08.2007

Sveiki!

Man ir Volvo V70 D5 (konkrētāk var palasīt pieredzē) ar automātisko geatronic kārbu. Vai kāds zin cik lielu griezi šī konkrētā kārba var izturēt. Gribu auto nočipot, jo pēc 120 un apdzenot, auto pārāk kūtrs.

Paldies.

 
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Čipo tik nost, dzīva tā kārba būs.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Čipošana tam bezmotoram tāpat neko nedos.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jaudas nekad nav par maz un vienmēr gribas vairāk

Guu Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Sk.

šitais konkrētais ir ar 163zs, un nē, nav jau tā, ka neiet, vienk. prasās vēl.

Par to griezi tiešām neviens nezin?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Guu rakstīja: Sk.

šitais konkrētais ir ar 163zs, un nē, nav jau tā, ka neiet, vienk. prasās vēl.

Par to griezi tiešām neviens nezin?

ja konkreetais motoors ar automaatu ir piem. chiptuning.lv programmaa , taatad poh taa grieze - kaarbaj jaatur

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Guu rakstīja: Sk.

šitais konkrētais ir ar 163zs, un nē, nav jau tā, ka neiet, vienk. prasās vēl.

Par to griezi tiešām neviens nezin?

Man domāt, ka kārbas ir vienādas gan 163zs, gan 185zs versijām. Visdrošāk to pārbaudīt pēc koda.

Var jau būt, ka ļoti maldos, bet pēc manas pāriecības jau tās versijas tikai ar čipu atšķiras. Līdz ar to visticamāk arī dīleris var piedāvāt nočipot.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Guu rakstīja: Sveiki!

Man ir Volvo V70 D5 (konkrētāk var palasīt pieredzē) ar automātisko geatronic kārbu. Vai kāds zin cik lielu griezi šī konkrētā kārba var izturēt. Gribu auto nočipot, jo pēc 120 un apdzenot, auto pārāk kūtrs.

Paldies.

Čuvaks stāstīja ka šamam čoms nočipoja Volvo ar tomātu?(pagājušo menesi) un pēc nedēļas tomāts gatavs. kas tieši nezinu .

Nečakarē prātu , gribi vilkt- nopērc sporta mašinu.

Starp citu man ar vislaik nemiers tirda ar to čipošanu savam opim 2.0DTI. bet nepietiek drosmes. dārgi ir skrieties ... visādi te fotoradari būs, da degviela dārga...., da ja vēl ôpim dvēsele nokaujās... ko ar kājām vai 1 tonnu laču nomest. ... da nu tas tās pārdomas

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

vispār man šķiet, ka ja čipo motoru tad arī kārbai kompis ir jākoriģē. tad problēmai nevajadzētu būt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:...

Starp citu man ar vislaik nemiers tirda ar to čipošanu savam opim 2.0DTI. bet nepietiek drosmes. dārgi ir skrieties ... visādi te fotoradari būs, da degviela dārga...., da ja vēl ôpim dvēsele nokaujās... ko ar kājām vai 1 tonnu laču nomest. ... da nu tas tās pārdomas

nu nav tā...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

bobcat rakstīja:...

Starp citu man ar vislaik nemiers tirda ar to čipošanu savam opim 2.0DTI. bet nepietiek drosmes. dārgi ir skrieties ... visādi te fotoradari būs, da degviela dārga...., da ja vēl ôpim dvēsele nokaujās... ko ar kājām vai 1 tonnu laču nomest. ... da nu tas tās pārdomas

nu nav tā...

pamato! es esmu daudz diskutējis. protams ja man būtu lieks auto es noteikti čipotu. daudz plusu ir dzirdēts , tik par mīnusiem ne

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Maksimums, ko taa kaarba speej normaali tureet, ir T6 dzineejs. Uz R 300hp automaatversijaam pirmajaa aatrumaa kompis njeema nost jaudu, lai kaarbu saudzeetu, taapeec arii ieskreejiens ir par veselu sekundi leenaaks, nekaa R ar manuaali un ir tieshi taads pats kaa S80 T6.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti