whatcar - pilnīgs sū.. vai kā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

jaunā lapele?

nav rakstu komentēšanas iespējas un tas, imho, viņiem smagi griezīs. bet toties varēs rakstīt pilnīgu fufeli, jo neviens nevar turpat apgāzt

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

?)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

www.whatcar.lv

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā lapa smagnēja, lēni lādējas. Un ir pilnīga kopija no ārzemju Whatcar.com. Nez, kas tad šiem tos testus tulko un uz ko viņi piķi pelna.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Tu gan neattapīgs, paskaties zem logo, kādi tur vēl ir logo, sapratīsi kas par to maksā? iespējams arī Tu.

Loģiski, ja cilvēki paņem franšīzi vai tml. tad lapa būs kopija.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: www.whatcar.lv

www.whatcar.lv/...

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: jaunā lapele?

nav rakstu komentēšanas iespējas un tas, imho, viņiem smagi griezīs. bet toties varēs rakstīt pilnīgu fufeli, jo neviens nevar turpat apgāzt

nesaprotu kur problēma - ir taču iespēja lasītājiem izteikties! Ko citu nozīmē "Lasītāju vērtējums"?!? Paskaties vērīgāk!

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

dīvaina tā lapa, jo nepazīst tādu Amerikas strādnieku auto kā Pontiac ...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

KrZhanis rakstīja: dīvaina tā lapa, jo nepazīst tādu Amerikas strādnieku auto kā Pontiac ...

Ir taču tajā aprakstā teikts,ka whatcar testē tikai un vienīgi Eiropā oficiāli pārdodamos auto-Pontiac laikam tirgo tikai pelēkie dīleri.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

KrZhanis rakstīja: dīvaina tā lapa, jo nepazīst tādu Amerikas strādnieku auto kā Pontiac ...

Tu esi amerikas strādnieks jeb vai jūties kā amerikā?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tie testi/apskati ir liela liela buļļa kaka..... Kārtējais megalohatrons....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

"Nav dīzeļa dzinēja, tātad nāksies biežāk uzpildīties" - šitas vērtējums nu vnk iespārda

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu nez, Acordu viņš izmet pašu jaunāko, kas vēl īsti nekur Eiropā nav nopērkams.

Toties viedoklis par šo auto viņiem ir

Mans verdikts - buļļakaka.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

www.whatcar.lv/...

vai tik (ze guru) viņi netaisās arī laist drukāto versiju tam whatcar... kaut kur redzēju sludinājumu, ka šie meklē redaktoru (pirms pāris mēnešiem).

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

kaut kas tur nav kartībā tajos testos,paskatoties kaut vai biznesa auto sadaļu.izskatās nahaļavu zvaigznītes saliktas.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Un vispaar, ja tulko ta tulko, lapai jaasaucas- "Kasparmashiinu.lv"

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

atvēru to lapu. Mēsls kaut kāds.

saturs vnk ir ar miinus ziimi veerteejams

ar auto testu un aprakstu es saprotu tādu ,kur cilveeks reaali ir izbraucis - pastaasta, kas patika, kas nee ... nevis atver speceni vaļā un noraksta parametrus

sviests !

varbuut kaads stulbs amerikaanis uz taada tipa informaacijas pavelkaas un uzkjeraas

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ko tev Sviec nodarijis

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Es, ieraugot labu ar tādu nosaukumu, sagaidītu, ka visredzamākajā vietā būtu milzu poga - "Find your dream car, use our free test", kur tad es varu saklikšķināt:

gribu jaunu/mazlietotu/lietotu/vecu/antīku

gribu sarkanu/zile/zaļu...

gribu eknomisku/sportisku

ceļiem/bezceļiem

tik un tik vietas

mēnesī esmu gatavs izdot tik un tik

nē, man nav nekas pret dīzeļauto

nē, man nav nekas pret gāzi

jā, gribu dabai draudzīgu auto

braukšu pa pilsētu/pa šoseju/pa lauku ceļiem tādās un tādās attiecībās

remontēšu pats/pie Vasjas/servisā/autorizētajā servisā

I beigās viņš man izdod sarakstu ar variantiem ar paskaidrojumiem kur labāk/lētāk iepirkt, kur un kā vislabāk kārtot līzingu, ja vajag utt.

A šitas viss ir bulšits - visu to pašu un daudz vairāk es varu uzzināt uzklabinot kaut vai wikipedia.org

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

izrādās Jaguar un Land Rover ir baigi "kvalitatīie auto"

un mātes uzņēmums Ford arī ražo vienkārši "lieliskus" elsemplārus.

turpmāk viss tiks salīdzināts ar šiem minētajiem "lieliskajiem" paraugiem. dizainiski laikam vairs nevienam citam autoražotājam nav cerību...

Alberto Reģ.: 07.04.2003
0 0 Atbildēt

Domāju, viņi kvalitatīvi izdrāzīs visus LV analogus vai vismaz līdzīgos.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti