Tādi ir jānošauj...

joop Reģ.: 21.04.2006
 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt viņš to suni baro ar dzīviem kaķiem - līdzīgi kā čūskas baro ar dzīvām pelēm...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums par suņiem un tauvas joslu.

Katra zemes īpašnieka "svētais pienākums" ir nožogot tauvas joslu gar savu zemes gabalu kas pieguļ publiskai ūdenstilpnei, kā arī palaist suni lai tas dzenā tos kas uzdrošinās ieiet viņa īpašumā.

Bet ko darīt ja tu ieej šajā tauvas joslā un uz tevi metas virsū šāds te saimnieka napieskatīts suns?

Vai nošaujot suni tauvas joslas zonā tas tiks klasificēts kā pašaizsargāšanās vai arī piešūs kādu pantu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Jautājums par suņiem un tauvas joslu.

Katra zemes īpašnieka "svētais pienākums" ir nožogot tauvas joslu gar savu zemes gabalu kas pieguļ publiskai ūdenstilpnei, kā arī palaist suni lai tas dzenā tos kas uzdrošinās ieiet viņa īpašumā.

Bet ko darīt ja tu ieej šajā tauvas joslā un uz tevi metas virsū šāds te saimnieka napieskatīts suns?

Vai nošaujot suni tauvas joslas zonā tas tiks klasificēts kā pašaizsargāšanās vai arī piešūs kādu pantu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem?

PAŠAIZSARDZĪBAS gadījumā (arī aizsargājot savu dzīvnieku vai jebkuru citu cilvēku ) tu drīkst to darīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TG/AM adnaznačna

incanti cik kaķus topica autors ir savācis no ielas un tagad tur mājā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

batka rakstīja: Viens priduriks dabuja 3 gadus realo par to ka nodura suni.

To suni jau ne uz ielas pašaizsardzības nolūkā nodūra. Dzīvnieku turēšanas noteikumos rakstīts, ka nedrīkst apdraudēt citus dzīvniekus, bet ne vārds nav par to, kas būs, piemēram, ja es aizstāvot savu kaķi nositīšu suni un izretināšu smaidu suņa īpašniekam.

Ne to suni nodura pagalma.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja:

theerny rakstīja: Jautājums par suņiem un tauvas joslu.

Katra zemes īpašnieka "svētais pienākums" ir nožogot tauvas joslu gar savu zemes gabalu kas pieguļ publiskai ūdenstilpnei, kā arī palaist suni lai tas dzenā tos kas uzdrošinās ieiet viņa īpašumā.

Bet ko darīt ja tu ieej šajā tauvas joslā un uz tevi metas virsū šāds te saimnieka napieskatīts suns?

Vai nošaujot suni tauvas joslas zonā tas tiks klasificēts kā pašaizsargāšanās vai arī piešūs kādu pantu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem?

PAŠAIZSARDZĪBAS gadījumā (arī aizsargājot savu dzīvnieku vai jebkuru citu cilvēku ) tu drīkst to darīt.

Nosit, nosit pašaizsardzībā kādu Kalvīša vai autoritātes suni. Tad jau labāk sist uzreiz nost savējo un pašam nosisties.

Bļeģ tev pašam nepaliek slikti un savām "gudrībām"?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja:

theerny rakstīja: Jautājums par suņiem un tauvas joslu.

Katra zemes īpašnieka "svētais pienākums" ir nožogot tauvas joslu gar savu zemes gabalu kas pieguļ publiskai ūdenstilpnei, kā arī palaist suni lai tas dzenā tos kas uzdrošinās ieiet viņa īpašumā.

Bet ko darīt ja tu ieej šajā tauvas joslā un uz tevi metas virsū šāds te saimnieka napieskatīts suns?

Vai nošaujot suni tauvas joslas zonā tas tiks klasificēts kā pašaizsargāšanās vai arī piešūs kādu pantu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem?

PAŠAIZSARDZĪBAS gadījumā (arī aizsargājot savu dzīvnieku vai jebkuru citu cilvēku ) tu drīkst to darīt.

Nosit, nosit pašaizsardzībā kādu Kalvīša vai autoritātes suni. Tad jau labāk sist uzreiz nost savējo un pašam nosisties.

Bļeģ tev pašam nepaliek slikti un savām "gudrībām"?

Tev ar lielo maksimas maisiņu pietiks?

Es gribu redzēt, kas ar tevi notiks, ja tu pašaizsardzībā nospārdīsi kādu kriminālās autoritātes suni. To uzreiz pārkvalificēs par uzbrukumu sunim un tevi pašu....

Iztēle tev ir ļoti laba, jā. Grūti nepiekrist. Bērnībā laikam ļoti daudz kriminālromānus lasīji. Bet varbūt arī pats rakstīji?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja:

theerny rakstīja: Jautājums par suņiem un tauvas joslu.

Katra zemes īpašnieka "svētais pienākums" ir nožogot tauvas joslu gar savu zemes gabalu kas pieguļ publiskai ūdenstilpnei, kā arī palaist suni lai tas dzenā tos kas uzdrošinās ieiet viņa īpašumā.

Bet ko darīt ja tu ieej šajā tauvas joslā un uz tevi metas virsū šāds te saimnieka napieskatīts suns?

Vai nošaujot suni tauvas joslas zonā tas tiks klasificēts kā pašaizsargāšanās vai arī piešūs kādu pantu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem?

PAŠAIZSARDZĪBAS gadījumā (arī aizsargājot savu dzīvnieku vai jebkuru citu cilvēku ) tu drīkst to darīt.

Nosit, nosit pašaizsardzībā kādu Kalvīša vai autoritātes suni. Tad jau labāk sist uzreiz nost savējo un pašam nosisties.

Bļeģ tev pašam nepaliek slikti un savām "gudrībām"?

Tev ar lielo maksimas maisiņu pietiks?

Es gribu redzēt, kas ar tevi notiks, ja tu pašaizsardzībā nospārdīsi kādu kriminālās autoritātes suni. To uzreiz pārkvalificēs par uzbrukumu sunim un tevi pašu....

Iztēle tev ir ļoti laba, jā. Grūti nepiekrist. Bērnībā laikam ļoti daudz kriminālromānus lasīji. Bet varbūt arī pats rakstīji?

Nē, stādīju mārrutkus.

malaģec

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Neko nelasīju un nezinu gribējas vienkārši...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

magistrs gribeeja teikt tikai to, ka pie mums ir 3 peerkami tiesneshi nevis 10 zveerinaatie, kuriem taa autoritaate ar visu vinja suni var nepatikt...

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Es gribētu redzēt, ka magistrs noskatās, kā kādas "autoritātes" suņuks netrauceti sakož viņa bērnu.... Un pēc tam slimnīcā paskaidro, ka viņš neko nav spējis izdarīt, jo redziet šī suņa saimnieks ir slikts onka no Čečenijas un staigā ar pišķiku....

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja: Es gribētu redzēt, ka magistrs noskatās, kā kādas "autoritātes" suņuks netrauceti sakož viņa bērnu.... Un pēc tam slimnīcā paskaidro, ka viņš neko nav spējis izdarīt, jo redziet šī suņa saimnieks ir slikts onka no Čečenijas un staigā ar pišķiku....

A ko TU darīsi? Bruksi viņam virsū? Tici man, ar lodi savā pierē tu savam bērnam nepalīdzēsi.

Pats par sevi saprotams, mīzala!!!

Nu pastāsti, cik latvijā jau lodes pierē ir dabūtas šādās situācijas!!!

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Pastāsti arī kā kriminaļņiki iezīmē savus suņus, lai visi viņus atpazīst un baigi sāk baidīties!

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Nu redz tu pat par savu tirgu nespēj atbildēt. Viens liels pizdjošs no tevis. Pajoliņš ku pajoliņš....

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: TG/AM adnaznačna

incanti cik kaķus topica autors ir savācis no ielas un tagad tur mājā

...zini,topika autors ir reiz savācis no ielas un turējis savā mājā suņuku...tā kā

p.s. - bet ne par to ir stāsts ,ka man savā mājā būtu jāveido dzīvnieku patversme ,bet gan par to ,ka ir morāli kropļi ,kas šādi var izrīkoties ar dzīvnieku (poKuj ,kaķi,suni ,zirgu vai papagaili)...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Ir gan. Saucās huligānisms un atkarībā no sekām vai klasifikācijas var pat iesēsties uz labu laiku.

Bet kā tad var reāli aizstāvēt savu īpašumu (ja tā var teikt par kaķi), jo jebkura reakcija agresora virzienā var tikt klasificēta kā tiesiski sodāma. Ja es pidaru nosaukšu par pimpi, atkarībā no pidara advokātiem, man var piešūt personas un cieņas aizskaršanu, par fiziska spēka pielietošanu pat neiet runa.

P.S. Reāli nedrīkst atstāt lieciniekus un jārok bedrēs nost "cietušie".

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Es gribētu redzēt, ka magistrs noskatās, kā kādas "autoritātes" suņuks netrauceti sakož viņa bērnu.... Un pēc tam slimnīcā paskaidro, ka viņš neko nav spējis izdarīt, jo redziet šī suņa saimnieks ir slikts onka no Čečenijas un staigā ar pišķiku....

man izskatās, ka mārrutkis ir katras romantikas padmitnieces sapnis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Ir gan. Saucās huligānisms un atkarībā no sekām vai klasifikācijas var pat iesēsties uz labu laiku.

Bet kā tad var reāli aizstāvēt savu īpašumu (ja tā var teikt par kaķi), jo jebkura reakcija agresora virzienā var tikt klasificēta kā tiesiski sodāma. Ja es *******u nosaukšu par *******, atkarībā no *******a advokātiem, man var piešūt personas un cieņas aizskaršanu, par fiziska spēka pielietošanu pat neiet runa.

P.S. Reāli nedrīkst atstāt lieciniekus un jārok bedrēs nost "cietušie".

tavu īpašumu aizstāvēt tiesības ir tikai valstij..... un ta negrib vai nespēj to darīt.... tas nav svarīgi...

kautkad pirms daudziem gadiem viens slavens deputāts nošāva mašīnu zagli..... un manuprāt izbrauca cauri uz to, ka bija slevens deputāts..... jebkuru citu ierindas iauto komentētāju ieliktu cietumā par slepkavību.....

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

marrutkis rakstīja: Nu redz tu pat par savu tirgu nespēj atbildēt. Viens liels pizdjošs no tevis. Pajoliņš ku pajoliņš....

Es to pašu saku - mārrutks, kas mārrutks.

Pēc pēdējām ziņām, Latvijā esot ap 30 000 oficiāli reģistrētu ieroču īpašnieku. Neoficiāli x3 kak miņimums.

Tepat kaimiņos Krievijā vecis nošāva bābu, jo tā viņam kautko aizrādīja par līšanu bez rindas pie kases.

Kā tev nabadziņam vēl dūšas pietiek vispār savu degunu no mājas bāzt ārā?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

marrutkis rakstīja: Es gribētu redzēt, ka magistrs noskatās, kā kādas "autoritātes" suņuks netrauceti sakož viņa bērnu.... Un pēc tam slimnīcā paskaidro, ka viņš neko nav spējis izdarīt, jo redziet šī suņa saimnieks ir slikts onka no Čečenijas un staigā ar pišķiku....

man izskatās, ka mārrutkis ir katras romantikas padmitnieces sapnis

Skauž vecais perdeli ja?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

marrutkis rakstīja: Es gribētu redzēt, ka magistrs noskatās, kā kādas "autoritātes" suņuks netrauceti sakož viņa bērnu.... Un pēc tam slimnīcā paskaidro, ka viņš neko nav spējis izdarīt, jo redziet šī suņa saimnieks ir slikts onka no Čečenijas un staigā ar pišķiku....

man izskatās, ka mārrutkis ir katras romantikas padmitnieces sapnis

Skauž vecais perdeli ja?

neskauž.... vienkārši es tevi gribu ;

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a vins tai laikaa bija zemeņsargs...un tie driiksteeja neesaat un lietot ieročus...

protams, deputaatiiba par sliktu ar nenaaca...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

manuprāt reizi stundā vajadzētu publiski pakārt vienu sīko autozagli (nu tos, kas sit logus vai lauž atslēgas) un, protams, kādus 10 spamerus

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti