Opel Vectra B 1.6benzīns vadības bloks

Mulders Reģ.: 12.03.2004

Karoče, vakar braucu ar savu benzīnieku 97 gada 8v un vienkārši vienā brīdī "nodzisu"... Tb griezt griež, bet nelec!

Aizvilkām uz Roli, šodien šiem zvanu, aizdomas (2!! dienas) esot uz aizdedzes vadības bloku. Vēl tādu domu šis pateica, ka vadības bloku nokāvusi Spole... Kā tas vispār iespējams? Vai taad Vadības bloks nav tas, kas komandē spoli un ja plīst tad plīst pats no sevis, nevis tā, ka Spoles defekts nokauj vadības bloku?

Un ja tas IR vadības bloks, cik man tas draud? Šis tur teica, pirkt, pārprogrammēt bla bla bla...

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

patiesība ir tur ārā

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja gribēsi likt jaunu vadības bloku, nebūs lēti. Varbūt var atrast šrotā. Pirms pāris gadiem man Astras F vadības bloks šrotā izmaksāja 20 LVL. ;Tiesa gan bloks bija no kadeta, bet mašīna ar šo bloku iet joprojām Nedarbojas vienīgi tahometrs, jo vadības bloks neatbalsta šādu funkciju....

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Var gadīties, bet reti!

Ja atvedīsi to man, es noteiktu pateikšu tā tiešām ir, vai viņi tirš.

Ja mainīsi bloku, būs jātaisa adoptācija ar immobilaizeri, un citiem blokiem. Tikai nekādā gadijumā lai veco nemet prom!!!

Uz sotaku vari reiķināties.

Mulders Reģ.: 12.03.2004
0 0 Atbildēt

Oi jūtu ka eknomiskā cilpa ap kaklu sažņaudzas. Visi biedē, ka šitāda manta ir dārgs prieks... Ja vēl zinātu KAS izraisīja defektu... vdrug kaut kāda veca muša iesprūdusi kaut kur starp vadiem, kas dedzina visus pieliktos vadības blokus!

Lab dzīvosim redzēsim!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti