Pusautamāta metināmais

garausis Reģ.: 24.03.2006

Nu tā, vēlos iegādāties pusautomāta metināmo. Varbūt kāds var ieteikt, kurš labāks, kuru labāk neņemt? Vajadzēs saimniecībai, kur ir visāda tehnika (lauksaimniecība) un pārsvarā priekš plānā metāla, jo ir lietošanā parastais metināmais. Varētu arī iepirkt lietotu aparātu. Varbūt ir kāds veikals, kur pārdot ārī lietotus?

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pusautomātam nav nekaada sakara ar pusautamātu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Jaunieti, Jums vajadzētu saprast, ka ja Jums par velti dod zināšanas, kas ir standarts (piemēram, kā mēra padeves ātrumu) , tad ir jāapsaka paldies, nevis jālamājas. Tā vismaz cilvēki dara.

ja kādu tiešām interesē, ka metināšanas pusautomātu taisa, tad ir iespējams to uzzināt - ar visiem mērījumiem, regulēšanam, parbaudēm un visu to. Galerijā ir shēma, kā pareizi slēdz voltmetru, lai mērītu spriegumu ar un bez slodzes.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ej takš tu naskuj, sensejs un dalailama vienā personaa, bļac

gariigais Tēvs un Skolotājs atradies.

Gribi es tev pastaastīšu (3reizes) kā pašam sev maajas apstākļos veikt klizmu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Jaunieti, Jums vajadzētu saprast, ka ja Jums par velti dod zināšanas, kas ir standarts (piemēram, kā mēra padeves ātrumu) , tad ir jāapsaka paldies, nevis jālamājas. Tā vismaz cilvēki dara.

ja kādu tiešām interesē, ka metināšanas pusautomātu taisa, tad ir iespējams to uzzināt - ar visiem mērījumiem, regulēšanam, parbaudēm un visu to. Galerijā ir shēma, kā pareizi slēdz voltmetru, lai mērītu spriegumu ar un bez slodzes.

opā... man jau viss ir salikts un strādā un ar herņu es nenodarbojos. Mācīt mani nevajag. Ja man būtu kādi jautājumi tos arī uzdotu un ne jau tam kas man klāsta par elektronu kustības ātrumu kad vajag divus vadus savienot!

Viens šitāds loliks jau ir zināms kurš man aprēķināja ka pietiek ar 4 kvadrātiem biezu vara vadu lai nebūtu lielu zudumu 100m garā kabelī. tikai dzīvē reāli iznāca ka vajag 16kv lai kompresoru pavilktu! Teorētiķi hrenovi!

Neviens normāls cilvēks nemērīs neko ja pa 5ls var dabūt ūdrīša shemu kuru atliek pielikt jebkuram padeves mehānismam un viss strādās perfekti.

tāpat neviens nemuhļīs nekādus zobratus bet nopirks gatavu padeves mehānismu jo savādāk tā būs never ending story kāpēc man buksē stieple kāpēc raustās kāpēc sprūst u.t.t.

Vislielākā starpība cenā sastāda nevis detaļu cena bet "brends" un pārpārdevēja uzkruķitie procenti!

Kas normālam metināmajam sastāda bez maz vai 60% no vērtības.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.neslimo.lv/...

Nevajag uzbāzties, viņš ar to būtu pats ticis galā:

2. Enema - Wikipedia, the free encyclopedia

4. How to give yourself an enema

8. Your First Enema - How To Make The Enema

11. Enema - Information and Instructions

www.mamma.com/...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

nu i labi, ka strādā

bet tiem, kas nav salikuši, atgadināšu, ka padeves mehānisms un spole nav vienkārši ierīce, kuru var pieskruvēt pie bleķa kastes, bet tā ir elektriski jāizolē no tas - tipa caur kādu bieza getinaksa vai kāda cita elektrotehniska materiala plāksni vai kā citādi, la ommetrs , pieliekot pie masas un padeves mehanisma nerādītu 0 vai pāris omus.

līdz ar šo visas gudrības, kas ļauj jebkuram mehāniķim salikt un/vai pielāgot paštaisītu vai jaunu padeves mehānismu ir pateiktas. Tālak seko čakarēšanas ar gāzes vārstu, ātruma regulēšanas izvēli - ar pārslēgu, tiristoru vai maināmu pretestibu, gāzes padevi pie Al metināšanas pēc pogas atlaišanas utt interesanti sīkumi.

protams, ka veikalā puse jāmaksā par brendu un pardevējam

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

raimi- klizmu sev uztaisiiji

kas tu par cilveeku esi, no kurienes tev rokas aug, ka veel neesi sev klizmu uztaisiijis...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

raimi-

vari sev elkoni nolaiziit

grs Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Varu piedāvāt Lincoln Electric grupas ražojumu Minimagster 1500Super. 1 vai 3 fāžu barošana. Strāva 40-115A. Var līdz 5mm normāli sametināt. Aparāts mazlietots. Rakstīt uz gts20@inbox.lv

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

richi rakstīja: Eu tauta tas Raimonds M ir īpaši stulbs vai vienkārši slims?

abeejaadi

Es domāju tipa ačkariks

traapiits

kas tev pie aliņa stāsta varbūtības teoriju bet mājās skrūvītes ieskrūvēšanai ir par švaku jo redz 2 nedēlas aprēķinājis ar kādu tādu kvazistacionāro pipelizātoru un mākslīgo virtuļu tehnoloģiju ir jāskrūvē tā skrūve... jo āmuru viņš nepazīst!

tagad paziist- mamma com pastaastiija

Vai vienkārši stulbs krāniņ staipītājs kas salasijies forumus un izvilcis tās frāzes kas likušās baigi gudrās?

arii preciizi...

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: nu i labi, ka strādā

bet tiem, kas nav salikuši, atgadināšu, ka padeves mehānisms un spole nav vienkārši ierīce, kuru var pieskruvēt pie bleķa kastes, bet tā ir elektriski jāizolē no tas - tipa caur kādu bieza getinaksa vai kāda cita elektrotehniska materiala plāksni vai kā citādi, la ommetrs , pieliekot pie masas un padeves mehanisma nerādītu 0 vai pāris omus.

līdz ar šo visas gudrības, kas ļauj jebkuram mehāniķim salikt un/vai pielāgot paštaisītu vai jaunu padeves mehānismu ir pateiktas. Tālak seko čakarēšanas ar gāzes vārstu, ātruma regulēšanas izvēli - ar pārslēgu, tiristoru vai maināmu pretestibu, gāzes padevi pie Al metināšanas pēc pogas atlaišanas utt interesanti sīkumi.

protams, ka veikalā puse jāmaksā par brendu un pardevējam

Kas kas tur ir jāizolē?

Es 'cota nesapratu...

1. spole ir no plastmasas tobi's nevada ko tu gribi tur izol'et?

2.trose ir ar plastmasas apvalku tobi's nevada ..ko tu gribi izol'et?

3. ritenis kas piedzen ieiet motor'a un nav saist'its ne ar ko ... ko tu tur gribi izol'et?

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

grs rakstīja: Varu piedāvāt Lincoln Electric grupas ražojumu Minimagster 1500Super. 1 vai 3 fāžu barošana. Strāva 40-115A. Var līdz 5mm normāli sametināt. Aparāts mazlietots. Rakstīt uz gts20@inbox.lv

labs trafs un ciesama padeve ...tilts pilnigs m. vadiba vel trakak.

Un tas nav lincoln bet bester ... vienu razo USA otru Polija ir starpa?

dodu 80Ls par trafu un padevi.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

grs rakstīja: Varu piedāvāt Lincoln Electric grupas ražojumu Minimagster 1500Super. 1 vai 3 fāžu barošana. Strāva 40-115A. Var līdz 5mm normāli sametināt. Aparāts mazlietots. Rakstīt uz gts20@inbox.lv

labs trafs un ciesama padeve ...tilts pilnigs m. vadiba vel trakak.

Un tas nav lincoln bet bester ... vienu razo USA otru Polija ir starpa?

dodu 80Ls par trafu un padevi.

Starp citu tos aparatus jaunus nera'zo jau gadus 3 tobi's "mazlietots" ir vismaz 2 gadus vecs.

grs Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

richi rakstīja:

grs rakstīja: Varu piedāvāt Lincoln Electric grupas ražojumu Minimagster 1500Super. 1 vai 3 fāžu barošana. Strāva 40-115A. Var līdz 5mm normāli sametināt. Aparāts mazlietots. Rakstīt uz gts20@inbox.lv

labs trafs un ciesama padeve ...tilts pilnigs m. vadiba vel trakak.

Un tas nav lincoln bet bester ... vienu razo USA otru Polija ir starpa?

Pilnīgi pareizi - tāpēc jau teicu Lincoln Electric grupas ražojums. Aparātu vairs neražo, bet lietots viņš ir maz, pārsvarā stāvējis - un kā jau richi minēji, aparāts ir labs, salīdzinot ko var dabūt par līdzīgu cenu. Tā ka bez 150lvl neatdodu.

dodu 80Ls par trafu un padevi.

Starp citu tos aparatus jaunus nera'zo jau gadus 3 tobi's "mazlietots" ir vismaz 2 gadus vecs.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

richi: dajoš shēmu :>

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja: richi: dajoš shēmu :>

Velcies ar aliņiem uz garažu bus tev shema....

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ej takš tu naskuj, sensejs un dalailama vienā personaa, bļac

gariigais Tēvs un Skolotājs atradies.

Gribi es tev pastaastīšu (3reizes) kā pašam sev maajas apstākļos veikt klizmu

neaizmirsti vēl kadu CT nosvilināt

Diablo Reģ.: 10.05.2009
0 0 Atbildēt

richi rakstīja: Varu piedāvāt tiiko pabeigtu paštaisītu pusautomātu. Arī mocijos ar plānajiem metāliem ta deg cauri ta neņem ( 0.6 ir plāns metāls kuru ar lētajiem ķīniešu Telwiniem var tikai sadedzināt -kur nu vēl ja tas metāls bišķiņ ir slīpēts lai noņemtu krāsu vai koroziju piemēram paņemiet rokā mazdas spārnu.). Varu teikt tā - tirgū risinājumu kas vispār ir vērts skatīties ja runa ir par 1 fāznieku meklēt ir bezcerīgi - lietoti ir nojāti līdz kliņķim un grib ~250-300ls. juni 500 un uz augšu ...tā kā būvē vien pats nekā sarežģīta tur nav.

pa 150 piedāvā padomju mēslus kas ar sadedzinātiem tiltiem,transformātoriem un vispār nevar zināt vai neatdod galus nākošajā metināšanas reizē. + visi viņi ir pārāk jaudīgi.

+0.6 stiepli normāli viņi neņem

So klapē vien pats kopā varu iedot shēmu un pateikt šo to priekšā.

Vari man atsūtīt pusautomāta izgatavošanas shēmu uz wrcloeb@inbox.lv

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

grs rakstīja: Varu piedāvāt Lincoln Electric grupas ražojumu Minimagster 1500Super. 1 vai 3 fāžu barošana. Strāva 40-115A. Var līdz 5mm normāli sametināt. Aparāts mazlietots. Rakstīt uz gts20@inbox.lv

labs trafs un ciesama padeve ...tilts pilnigs m. vadiba vel trakak.

Un tas nav lincoln bet bester ... vienu razo USA otru Polija ir starpa?

dodu 80Ls par trafu un padevi.

man taaads pieliekamajaa ira. nekaadu pretenziju. tiesa lietoju tik ar pulverstiepli. bet ideali majsaimniecibaa.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

raimondsm rakstīja: Jaunieti, Jums vajadzētu saprast, ka ja Jums par velti dod zināšanas, kas ir standarts (piemēram, kā mēra padeves ātrumu) , tad ir jāapsaka paldies, nevis jālamājas. Tā vismaz cilvēki dara.

ja kādu tiešām interesē, ka metināšanas pusautomātu taisa, tad ir iespējams to uzzināt - ar visiem mērījumiem, regulēšanam, parbaudēm un visu to. Galerijā ir shēma, kā pareizi slēdz voltmetru, lai mērītu spriegumu ar un bez slodzes.

opā... man jau viss ir salikts un strādā un ar herņu es nenodarbojos. Mācīt mani nevajag. Ja man būtu kādi jautājumi tos arī uzdotu un ne jau tam kas man klāsta par elektronu kustības ātrumu kad vajag divus vadus savienot!

Viens šitāds loliks jau ir zināms kurš man aprēķināja ka pietiek ar 4 kvadrātiem biezu vara vadu lai nebūtu lielu zudumu 100m garā kabelī. tikai dzīvē reāli iznāca ka vajag 16kv lai kompresoru pavilktu! Teorētiķi hrenovi!

Neviens normāls cilvēks nemērīs neko ja pa 5ls var dabūt ūdrīša shemu kuru atliek pielikt jebkuram padeves mehānismam un viss strādās perfekti.

tāpat neviens nemuhļīs nekādus zobratus bet nopirks gatavu padeves mehānismu jo savādāk tā būs never ending story kāpēc man buksē stieple kāpēc raustās kāpēc sprūst u.t.t.

Vislielākā starpība cenā sastāda nevis detaļu cena bet "brends" un pārpārdevēja uzkruķitie procenti!

Kas normālam metināmajam sastāda bez maz vai 60% no vērtības.

labi ierūca...

raimi?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti