lēti pārdod labu mitsubishi galant 2002g

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006

Auto teicamā tehniskā stāvoklī, pirkts Latvijā, Automāts, 4 ātrumi, melna, metālika.

Marka Mitsubishi Galant

Izlaiduma gads: 2002 janvāris

Motors: 2.5 benzīns

Ātrumkārba: Automāts 4 ātrumi

Nobraukums, km: 178 000

Krāsa: Melna metālika

Virsbūves tips: Sedans

Tehniskā apskate: 07.2009

Aprīkojums: Stūres pastiprinātājs, El. logu pacēlāji, Kondicionieris, Klimata kontrole, Salona gaisa filtrs, Kruīza kontrole

Servisa grāmatiņa, Vieglmetāla diski

Gaismas: Miglas lukturi, Lampu mazgātāji

Spoguļi: El. regulējami, Apsildāmi

Salons: Roku balsti

Stūre: Regulējama

Drošība: ABS, Centrālā atslēga, Signalizācija, Marķējums

Hi-Fi: FM/AM, CD, MP3

Cena: 4690 EUR

P.S Bildes būs rīt

Ja interesē zvanīt 25547727

 
1 2 3
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Tad nevispārini savu viedokli Pirms pērles būtu iespraudis šo:"Protams, es nemāku braukt, neesmu apguvis to mašīnu un tā tālāk, protams." un neviens nebūtu piesipies...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

krishus rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja gribi braukt aktīvi un jēgt savākt auto, automāts ir pakaļā.

Ar to arī pierādās, ka šis ir buļļa kaka, un autors... nu jūs sapratāt...

Tik pašam grūti atzīt....

kas,kas pierādās?? Nekas man nav jāatzīst,profesor. Cik esmu mēģinājis braukt ar automātu un parasto, braukt tiešām tā,izmantojot mašīnas iespējas, tad ar automātu tas nesanāk. Protams, es nemāku braukt, neesmu apguvis to mašīnu un tā tālāk, protams. Bet tāda ir mana pieredze un uzskati. Apmierinājies,jefiņ?

PS. Aizej un piedāvā automātus rallistiem,parastos,ielas un paklausies,ko tev pateiks.

A kapē man kādam kkas būtu jāpiedāvā??? Par auto savākšanu TU, draugs, sūdu ierakstīji....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Labi dex, priecīgus svētkus, es off!

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Es jums pateikšu tā... pohju- automāts vai mehānika... galvenais, lai zirgu gana... tad ir pohju...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Shiir- dabuuji prasiito shtuku vai nea? bet nu taa godiigi- apsolos nenjirgt :mhihi:

vairak neka shtuku dabuju. tur nav nekas njirdzigs, pirmais kursh atbrauca paskatities to auto vinu arii nopirka.

nu tirseejs...shtukas izceelaajs un kas veel ne

www.bmwpower.lv/...

visu uzmaniibu datumiem

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

... un turpinājums ar ir jautrs...

Šīris riktīgs loshara...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: ir dzirdeets ka automaatu liek ja newiena no manuaalajaam transmisijaam slodzi netur.

Šitam negribētos ticēt. Kāpēc tad Bensonā man stāstīja, ka dīzeļiem automātu nav, jo Hondai neesot tāda automāta, kas dīzeļa griezi varētu izturēt

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Zoo rakstīja: ir dzirdeets ka automaatu liek ja newiena no manuaalajaam transmisijaam slodzi netur.

Šitam negribētos ticēt. Kāpēc tad Bensonā man stāstīja, ka dīzeļiem automātu nav, jo Hondai neesot tāda automāta, kas dīzeļa griezi varētu izturēt

Nu vienā no šīsvasaras autoizstādēm tika prezentēts jaunums HONDA +DĪZELIS+AUTOMĀTS

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu nezinu, kā jums, bet mans autos dīzeļautomāts, tur gan griezi, gan vērpi, gan šļūci.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Shiir- dabuuji prasiito shtuku vai nea? bet nu taa godiigi- apsolos nenjirgt :mhihi:

vairak neka shtuku dabuju. tur nav nekas njirdzigs, pirmais kursh atbrauca paskatities to auto vinu arii nopirka.

nu tirseejs...shtukas izceelaajs un kas veel ne

www.bmwpower.lv/...

visu uzmaniibu datumiem

resnais mau.kur, tev uzmanibas pietrukst? padejo ar plikiem riekstiem pie brivibas pieminelja, tici man, tev uzmaniba tiks pieversta gana daudz.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ej tak tu nakuj... jaaiemet arii poweraa shitas .... buus kaarteejo reizi ko pazviegt

a par riekstiem... nu nedriikst tak tev tur konkurenci staadiit un es jau nespeeshu tavam priekshnesumam liidzi tikt

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Uggga rakstīja:

Zoo rakstīja: ir dzirdeets ka automaatu liek ja newiena no manuaalajaam transmisijaam slodzi netur.

Šitam negribētos ticēt. Kāpēc tad Bensonā man stāstīja, ka dīzeļiem automātu nav, jo Hondai neesot tāda automāta, kas dīzeļa griezi varētu izturēt

Nu vienā no šīsvasaras autoizstādēm tika prezentēts jaunums HONDA +DĪZELIS+AUTOMĀTS

Tas ir šīsvasaras izstādē, pirms tam nekā tāda nebija.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: 2 k nomet... Heh, visi tik gudri - sagribējuši autiņus par sviestmaizi. Kuju jums...

A kāpēc neviens normālu MiGalu universāli netirgo?!? ZB, ka neko sakarīgu piedāvajumā neredz...

Šis izskatās tīri sakarīgs piedāvājums rus.auto24.ee/...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Fartuks rakstīja: Nu nezinu, kā jums, bet mans autos dīzeļautomāts, tur gan griezi, gan vērpi, gan šļūci.

Tas tak ir opju braucamais...mersis ar 2 litru dīzeli un vēl automātu ...lēngaitas tarataika

Vecīt! Nejauc ficuku ar pirkstu!

Man ir 2.5

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Man ir 2.5

ja no collām pārrēķina centimetros, tad tas ir biki zem 7.....

nu laikam jau man pārāk labs rādītājs priekš vidusmēra eiropieša krāna garuma

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Man ir 2.5

ja no collām pārrēķina centimetros, tad tas ir biki zem 7.....

nu laikam jau man pārāk labs rādītājs priekš vidusmēra eiropieša krāna garuma

12 cm nav daudz,nelielies.

8.4 nupat pārmērīju

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Man ir 2.5

ja no collām pārrēķina centimetros, tad tas ir biki zem 7.....

nu laikam jau man pārāk labs rādītājs priekš vidusmēra eiropieša krāna garuma

12 cm nav daudz,nelielies.

8.4 nupat pārmērīju

Mēri vai nemēri... bez spoguļa tu to tāpat neredzi.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti