ALDL Opel Omega

PiepZz Reģ.: 08.05.2004

Kur tādu meklēt 95ktā gada 2.0 auto?

Kompim visu laiku rādās paziņojums - Automatikgetriebe.

Kas pa problēmu?

Izpaužas tā, ka automātu ieliekot D, šis iet ar kaut kādu 3šo ātrumu.

 
1 2
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Pofig

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

A man pofig, ka tev pofig :>

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tev ir iesledzies avarijas rezhims.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

labakaja gadijuma tev bus eljas pa maz, sliktakaja sac meklet jaunu atrumkasti, remontet tocna nebus verts.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Ar ātrumkasti viss ir ok, atrādīts kārbu večiem. Problēma ir elektronikā.

Ja slēdz 1--2--3 (ir viņam tādi), tad iet ok. Pēc tam var likt arī D.

Der arī rekomendācijas, kur atrādīt. Jelgavas iela ALDL nemāk paņemt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nav ne jausmas kam atradit. raap.lv ir taads. bet nu pa leto nebuus. a pirms tam viss normali sledzas bez ravieniem un nekas negljuchiija?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiiri- kas ar Tevi? neviena vaarda bezteemaa....

a pa teemu- nez...elljas truukums nevareetu trauceet draivaa paarmest... vadiibas bloks driizaak... un izeja- tomeer remonts

26095740 -vechuks kas njemaas ar automaatiem... un neskatoties uz visnotalj spartisko servisinju(driizaak boksu) straadaa godam un cenas ar nebij briesmiigas

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Jaa, pasaakums notika peekshnji, tagad sievietei ir jauns auto un peec pusotra gada staaveeshanas es esmu kljuvis par laimiigo iipashnieku :>

Kindzuli - kaa to keksu sauc un kur vinjam tas spartiskais bokss ir?

man bija doma pasham saprast kas pa probzu un pamainiit tad ko nu tur vajag.

Kaa nekaa, ar kraisleri probleemu atrisinaaju - paarkniebjot 3 vadus, palodeejot garaakus un pabaazhot zem luktura no motortelpas, kur bija par karstu. a raadiija solenoiidu bloka kljuudu (nepatiesiiba). i neviens neko nevareeja pateikt. Protams, mainiit abus blukus visi ar mieru (100+250+darbs).

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tavs variants Kindzuli notiek viena no 100 gadijumiem.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hvz...gadu atpakalj tur taisiiju...kaa sauc toch neatceros ru. runaajoshss... un bokss bija barona ielaa...starp tallinas un liekaas artileerijas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja proba ir elektronikā, sameklē citu kārbas vadības bloku un pamēģini...

GRIZLI Reģ.: 17.11.2008
0 0 Atbildēt

Vai izslēgt/ieslēgt aizdedzi mēģināji, nekas nemainās?

Vai tiko uzsākot(ar tiko ieslēgtu aizdedzi) uzsāk ar 1 un pēctam čuš?

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Aķis tai mašīnai bija down uz kādu gadu. Kekss teica, ka tiko tika pieslēgts, uzraksts nebija, parādās pēc īsa laiciņa. Pats neesmu mēģinājis pielaist, jo aķis ir skumīgs. Tik vien, kā pārdzinām. Vienu citu aķi pašreiz mājās reaminēju, varbūt sanāks.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Kur atrodas tas bloka, kas atbilai viņam viss vienā - iekš tā Simtec 56.0/56.1?

Un ALDL štekeri uz sitiena neatradu. www.opelmoscow.ru/... Gribējās sākt ar šo :> Un tad jau varētu varbūt apjaust - varbūt kāds devējs noklājies vai tml.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Kur atrodas bloks, kas atbild par kārbas vadību, biju domājis Tb vai tajā Simtec 56.0/56.1.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Nja. Vainīgs izrādījās drošinātājs. Ieliku jaunu, ātri izdega. Ieliku drāti, pabraukāju pa rajonu. Atbraucu atpakaļ, skatos, jā - sakarsis Un kontakti zaļi. Tagad būs jāpadarbojas ar smilšpapīru. Vai varbūt ir kāds speciāls tūlis zaļajam?

Sākās viss ar to, ka atpakaļgaitu meklēju, kur pazudusi. Tā neparādījās. Jāparakņājas zem konsoles, varbūt tur kas atrodas. Varbūt kāds zin? Kad to sataisīšu, tad arī uz TA varēs braukt, ceru, ka šodien :>

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

p.s. ALDL štekeri vēl neatradu, bet laikam tas nebūs vajadzīgs

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ir kaut kādi motip speclīdzekļi kontaktiem - uzzvani uz šito veicīti 67603227

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Nja. Laikam vainīgs tomēr būs atpakaļgaitas datčiks :> Ieliekot stiepli, atpakaļgaita spīd ļoti blāvi. Un drošinātājs izskūst :>

Nevaru saprast, kur viņš ir, pie konsoles nemana, varbūt kaut kur pie kārbas. Bez stieples 2 drošinātājus izsita pie atpakaļgaitas tieši. Ampērmetru vlom bij slēgt klāt un strāva gan jau gana liela tāpat.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Zaļais + Opel= Love Foooeveee

Tā tas ir bijis un tā tas arī turpinās

Taxšto jem tik šrubi + spec'dixlofosu' un aidā kontaktus birstēt

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja: Nja. Laikam vainīgs tomēr būs atpakaļgaitas datčiks :> Ieliekot stiepli, atpakaļgaita spīd ļoti blāvi. Un drošinātājs izskūst :>

Nevaru saprast, kur viņš ir, pie konsoles nemana, varbūt kaut kur pie kārbas. Bez stieples 2 drošinātājus izsita pie atpakaļgaitas tieši. Ampērmetru vlom bij slēgt klāt un strāva gan jau gana liela tāpat.

Automātam atpk devēja parastajā izpratnē nav. Tiek savienoti kontakti selektora kontaktgrupā, kas atrodas kloķim sānos. Meklē vien vainu pašos vados līdz aizm. lukturim. (kāda locījuma vieta vai tmldz. Varbūt arī grauzēju darbs)

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Paklausot ātrumkārbu veci (kam no elektrības biši bail, tb nesaprot), noņēmu selektoru, iekšā viss tīrs un smuks. Arnijam laikam būs taisnība - vaina kaut kur aiz viņa.. Bez pacēlāja un ārā bess. Labi, ka vēl nelīst un nesnieg , un nav mīnusi :> Jāskrūvē tas verķis atpakaļ.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Vārdsakot pārjaucu to selektoru, pielocīju kontaktus, biši solidoliņu, paraustīju vadus, pieskrūvēju atpakaļ. Tomēr švaki tas drošinātājs turas, rīt pielocīšu. Pašreiz iebāzu 30A (10A vietā). Toties vairs nesvilst nost un atpakaļgaita deg. Gāju TA, viss pa bremzēm - ručņiks strēgst un aizmugure padilusi (stāvējis arī kā nekā), pagrieziena lampiņām laka, tas ar viss. 1k eur par visā visumā laba stāvokļa 94tā gada decembra omegu jūsuprāt ir ok?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Likt drošinātāju virs nomināla nav īsti prāta darbs. Max, ko es tur būtu atļāvies - 20A un arī tikai pagaidu versijā. Ar 30nieku var paspēt uzkarst un aizdegties vadi, pirms izbliež drošinātāju. Viņu 100% izbliezīs tikai totāla īssavienojuma gadījumā, bet - ja kkur ir pārrīvējusies izolācija un pa starpu ir oksīds (pretestība), tad 1-kārt viņš var uzkarst, pirms izbliež. Par cenu - nu baigā avene nav, bet, ja visumā auto ir kārtībā, tad cena ir adekvāta.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Ņemu no čoma, kas man diezgan daudz laba darījis.

Par drošinātāju - apzinos, ko daru Man kādreiz bija 4.tā grupa elektrodrošībā (no piecām, piecas maz kam vispār ir)

Man vajadzēja apskati iziet bez pārsteigumiem :> Un ne jau atpakaļgaitā visu laiku braucu. Šodien ieliku dzimto 10nieku, viss ok, pa rajonu pabraukalējot (ar vasarenēm, hi, hi ) neizblieza. Maz ticams, bet varbūt vaina tiešām selektorā un/vai tā regulējumā (kontakti nepasēja ar mehānisko saslēgumu). Man gan ticamāka liekas versija par vadiem. Kaut gan problēma notika sausā un saulainā vasaras dienā to pusotru gadu atpakaļ.

Man jau liekas, ka kaut kur varbūt vadus uz īso laida tajā pašā apakšā. Nu neko - jābrauc un jāskatās :> Vasarā varbūt tas aizejošais žguts jāpačeko.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti