Ford sierra izpludes gazes! Help!

kunglao Reģ.: 18.11.2008

Sveiki, man ir baigaa probleema, manai sierrai 2.0i EFI DOHC motoram ir neregulaaras izpluudes gaazes, co svaarstaas no 2 liidz 8 un apskati jau 3 reizes esmu meegjinaajis iziet Esmu nomainijis borta kompi, MAP sensoru, zondi vispaar var izmest vinja neko tur neregulee! Probleema ir taada ka motors straadaa neritmiski un lej pa daudz degvielas, briizjiem saak shuupoties apgriezieni ik pa 10 sek intervaalu, esmu visu elektroniku meegjinaajis shtekereet nost tad virsuu utt netieku nekaadi skaidriibaa kur ir vaina! Luudzu paliidziet ar variantiem un idejaam! help!!!

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

MAP vai MAF?

Kļūdas nolasīt... Ja jau EFI, tad kaut kādai pašdiagnostikai jābūt... Nebrīnītos, ja būtu iemeties kāds zaļais vai cita kuiņa vados... Kas tev lambdā nepatīk?

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

A tev nevajag vienu sierra donoru- man sķiet 2.0 L motors- tik nezinu īsti kāds- te viens laukos zem nojumes un ar brezentu apklāts kopš vasaras stāv- universāls ar lūku...

tikai skate vasarā beigusies. ejošs ar labām gandrīz jaunām, laikam atjaunotām ziemas riepām!

Ņem 2 papīra Baronus un brauc pakaļ.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: A tev nevajag vienu sierra donoru- man sķiet 2.0 L motors- tik nezinu īsti kāds- te viens laukos zem nojumes un ar brezentu apklāts kopš vasaras stāv- universāls ar lūku...

tikai skate vasarā beigusies. ejošs ar labām gandrīz jaunām, laikam atjaunotām ziemas riepām!

Ņem 2 papīra Baronus un brauc pakaļ.

Par Sieru 2 Baroni??? Kaut kāds kosmoss...

To fordu ar piemaksu nevienam nevajag.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tagad sāksies nodiršana - cik kura mašīna [ne]vērtīga?

kunglao Reģ.: 18.11.2008
0 0 Atbildēt

Lambda nepatiik tapeec ka vinja nereagjee! atspraud nost vai piespraud, dziesma taa pati! nedaudz itkaa kaukas mainaas bet degvielu lej taakaa zilinjaa !

kunglao Reģ.: 18.11.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: MAP vai MAF?

Kļūdas nolasīt... Ja jau EFI, tad kaut kādai pašdiagnostikai jābūt... Nebrīnītos, ja būtu iemeties kāds zaļais vai cita kuiņa vados... Kas tev lambdā nepatīk?

Un nevis MAF bet gan MAP! MAF ir gaisa meeriitaajs vai kkas tamliidziigs MAP ir degvielas regulaators...

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

osiss rakstīja: A tev nevajag vienu sierra donoru- man sķiet 2.0 L motors- tik nezinu īsti kāds- te viens laukos zem nojumes un ar brezentu apklāts kopš vasaras stāv- universāls ar lūku...

tikai skate vasarā beigusies. ejošs ar labām gandrīz jaunām, laikam atjaunotām ziemas riepām!

Ņem 2 papīra Baronus un brauc pakaļ.

Zinu, ka daudz, bet auto ta ne mans un tāpēc viņš aizņem vietu tur, kur es savu minitraktoru ar visiem agregātiem varētu novieteot

btw, manuprāt 1982 gadā nevienam auto nebij tik apaļš un skaists exterjers kā Sierra, ko nevarētu teikt par interjeru!

Par Sieru 2 Baroni??? Kaut kāds kosmoss...

To fordu ar piemaksu nevienam nevajag.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Izlasot tēmas nosaukumu pirmais, kas iešāvās prātā - autora dzīvību apdraud šīs izplūdes gāzes un vienīgā saikne ar ārpasauli ir šis portāls...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Kādreiz vecam bembim līdzīga problēma bij dēļ tukšgaitas vārsta, to var atslēgt, tik pēc iedarbināšanas varbūt jāpatur nospiests gāzes pedālis.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

kunglao rakstīja:

msh rakstīja: MAP vai MAF?

Kļūdas nolasīt... Ja jau EFI, tad kaut kādai pašdiagnostikai jābūt... Nebrīnītos, ja būtu iemeties kāds zaļais vai cita kuiņa vados... Kas tev lambdā nepatīk?

Un nevis MAF bet gan MAP! MAF ir gaisa meeriitaajs vai kkas tamliidziigs MAP ir degvielas regulaators...

MAP (manifold absolute pressure) un MAF(mass airflow) abi ir gaisa mērīšanas sensori. Pirmais mēra retinājumu - otrais gaisa plūsmu.

Idejas , protams, ka ir. Vajadzīga diagnostika.

& zonde neko nespēj pieregulēt tāpēc, ka vērtības ir stipri ārpus pieļaujamā. Sāc ar visu komponentu samasojuma pārbaudi, devg. spiediena un sprauslu atvēruma signāla pārbaudi, sveču stāvokli, sadaleņu metku stāvokli. Bet vienalga - ar skrūvgriezni bakstot tas nav izdarāms.

koford Reģ.: 10.04.2004
0 0 Atbildēt

Visdrīzāk ir caura spiediena regulatora vakuuma membrāna un caur vakuuma šļauciņu kolektorā tiek benzīns.Uz darbojoša dzinēja noņem šļauciņu un pavēro vai no štucera nepil benzīns.Ja tā,tad atliek sameklēt veselu spiediena regulatoru.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man likas ka ss.lv jau tiek tirgots shitas

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Džeks jau atradis citu risinājumu:

www.ss.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti