lētie DVD pleijeri + usb

tunos Reģ.: 20.07.2004

tad nu tā, apnicis sapirātiskās filmas rakstīt dvd lai noskatītos uz tv,

Vai kādam ir lietošanā DVD pleijeris ar USB ligzdu.

Kādas atsauksmes, viss strādā kā nāks vai ir arī gļuki?

USB ligzdā paredzēts spraust piem. flash atmiņu vai tikai vadu uz kādu datu nesēju, piem. to pašu PC

 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: parametri... ceru ka neplivinies ar jamajiem datorikju forumos...

P.S. maajas piislis ir liidziigos apmeeros.. ar iznjeemumiem.. cietnji lielaaki...un cena pa kuru jamo iekampu- apalja nulle taa ka... daarzenis dziivo bik ekonomiskaak

IT forumus praktiski vairs nelietoju - būs gan bik jāatsāk.

Sēņotājs tak porķiku arī ieķēra nahaļavu, tāpēc arī galddators neesot loģiska izvēle jo galddatoru jāpērk, bet porķiki pie katra musara mētājas, vajag tikai savākt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: msh: a man pofig manam darbam un atputai ar macbook pilnigi pietiek. Un visadi windouzi naxer usralis, shis te vienkarshi darbojas. Dzelzim ir jastradaa un janes $$$ nevis man prieksh dzelzha japulas. Taa kaa take it easy. Paaugsies-sapratisi

Jā, tieši tāpat kā linuksis priekš end jūzera.

Man te ir kaimiņš, iesācējs, kurš lieto manu netu. Tā kā jamam nebija win atkarība un arī nebija kaste, tad sastellēju jamam vienu kasti ar P3 celku un virsū uzliku slacku - jo zināju, ka ja jamam uzlikšu win, tad man tur būs jāčakarējas, bet linuksis jamam griezīsies kamēr cietucis nosprāgs. Nu tā arī sanāca

Kas mūsdienās ir MAC - ļoti dārgs PC kur tiek smagi pārmaksāts par dzelžu saderību Ar to domājot MACu kā dzelzi Pati mac os x ir smagi pārtaisīta bezde, lai lāmeriem vieglāka un windouziskāka dzīve.

Ja man būtu A64, nevis axp, mac os x būtu notestējis, varbūt arī lietotu - bet tur diemžēl vajag SSE3, un galu galā - nafig man to mac os x.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: tu domaji nevar pieslegt lai darbuutu 5.1 ?

vai vispar nevari pieslegt?

Pieslēgt var ! Ir vinjam ari RCA kompozītizeja (tā arī pierubīju savu Aiwu) Tomēr 5.1 no tās nedabūsi....pilna laime būtu, ja kinozālei būtu pieejama optiskā ieeja vai HDMI

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

5.1 ir standarta kinozāles skaņas iekārtas apzīmējums, kur 3 skaļruni atrodas priekšā un 2 aiz muguras + sabvūfers

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Seene rakstīja:

tunos rakstīja: uhū paldies par info, jānobriest pirkšanai, jo izskatās daudzsološi ok.

labāk kā noname dvdišņikiem!

Būtu kinozālei HDMI vai optiskā ieeja, pirktu uzreiz... Bet tagad nekādi šitādu nevar pieslēgt. Pa taisno pie TV diemžēl nekādi pie 5.1 skaņas netikt

tu domaji nevar pieslegt lai darbuutu 5.1 ?

vai vispar nevari pieslegt?

Vispār nevar pieslēgt.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

uuja a kads tad shtekeris nak komplekta lai vnk pieslegtu pie tv?

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

maddhat.com/...

Ir Optical, HDMI un composite... iesp. ka var mēģināt (pašam nav 5.1 nevaru notestēt)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: maddhat.com/...

Ir Optical, HDMI un composite... iesp. ka var mēģināt (pašam nav 5.1 nevaru notestēt)

tam aprātam jau izeja ir, bet kinozālei nav ieejas.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Tu tak vari pa taisno pieslēgt skaņu pie kinozāles, kaut vai ar kompozītiem un viss ok

Bilde caur HDMI (vai kompozīto video) uz TV skaņa uz kinozāli un viss.. neticu ka kinozālei nav composite in....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Tu tak vari pa taisno pieslēgt skaņu pie kinozāles, kaut vai ar kompozītiem un viss ok

Bilde caur HDMI (vai kompozīto video) uz TV skaņa uz kinozāli un viss.. neticu ka kinozālei nav composite in....

Nav, par to jau ir šis stāsts.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja:

izvēlne un operēšana ar ir oki

tādas pašsaprotamas lietas kā padzīt uz priekšu atpakaļ , pauze utt, šancē?

Ivelne ir pat ļoti ok - (nu biku uz apple TV velk - izvelies vai tumbnaili vai folderi vai listi ... viena cool fiča ko pamanīju piem, ja pārtrauc skatities filmu.. pariet uz citu failu vai vispar atrubī diksu nost pēc tam pieslēdzot WD atceras un piedāvā iespēju atsākt sktīties no vietas kur pedejjo reiz skatīta filma...

Bilžu slaidšoviem var palikt apakšā muzonu... sīkums bet patikami

Biju pārsteigts ka bildes kvalitāte pat vienkāršam .avi uz tv (32 c) bij daudz labāka nekā piem uz kompja monitora (24c),,, skaņa failiem arī labāka nekā piem pa taisno pieslēdzot mp3 playeri pie mūz centra.

Gaidu pirmo HDTV kavlitātes basketbolas spēli - domāju ka būs labais

Sākumā negribēja lasīt manu pārnesājamo Lacie rugged cietni, šodien uzliku firmware updeitu - it kā aizgāja...Gan paiet gan min 5 kamēr WD sasortē visus failus (~ 130 GB) pa media veidiem (bildes pie bilde, video pie video u.t.t.) -bet tas tikai 1 reiz pēc tam WD tik papildina savu katalogu ar izmaiņām

Pati ierīce nostrādāt ļot smalki - gumijas kājiņas pat diska paliknim - sīkums bet patīkami

Vienīgi vēl cīnos ar kopējo savas mājas izklaides sistēmas setupu - laikam nākasies tomēr pirkt kinozāli ar optisko skāņu - mans TV negrib raidit skanu uz analogo Aiwu ...nu bet tam nav nek;ada sakara ar WD TV

Vienīgi - ko varētu pieminēt

- nav externet - tobiš nevar pielēgt tīklā

- kompi nevar pieslēgt pa taisno

- nav sava iebūvēta cietņa

Bet ko nu daudz var gribēt no divaisa pa 65 ls

ar kādu vadu to aparātu esi piejūdzis pie tv?

av kabeļi (tjipa banāniņi) ?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

ar kādu kabeli tu šo izstrādājumu pieslēdz pie tv?

av kabelis, tipa banāniņi?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: ar kādu kabeli tu šo izstrādājumu pieslēdz pie tv?

av kabelis, tipa banāniņi?

SCART / HDMI

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: ar kādu kabeli tu šo izstrādājumu pieslēdz pie tv?

av kabelis, tipa banāniņi?

Es HDMI uz TV, banāni uz mūz. centru

Darbojas arī banāns uz TV

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksim +1

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti